Dílky do letounu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mr.c3laskon, 31/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte mam otazku co se děla s dilky do letounu jako třeba apis když už jich mam nazbyranych 45 ale stale dilky nachazim ale přesto se mi nepřipisuji co za ně dostavam nebo jak to s těmi dilky vlastně je??
     
  2. Letoun apis a zeus můžeš poskládat 2x, což znamená že 1 máš už ''přidělaný'' u lodi a druhý máš jako náhradní, kdyby ti tendle rupl.
     
  3. zajiste to vše vim ale mě zajima nejstli je naprosto normalnui nachazet dilky i když už mam 1 letoun složeny na lodi a druhej ve skylabu s 45 dilky a stale nachazet dalši dilky když už se nemaj kam přičist tak jestli je to normalni něbo nějaka chyba včera sem jich našel minimalně 25 a to je 25K urek zbytečně vyhozenych
     
  4. Pokud máš letoun ve Skylabu složený, tak by se ti už dílky neměli přičítat (nemají kam), ale odměna se automaticky obměnit za jinou.
     
  5. no jestli dostavam něco jineho to nevim když najdu design tak hned po tom mi to napiše že sem obrdžel 10 000 urek ale u dilku na apis ne je možne že dostavam něco jineho ale nevim to jistě proto se tu ptam jak to je
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak je druha apis kompletne postavena, hrac uz ziadne diely nedostava. Neviem o nikom kto by mal taky problem.

    Neboli to nahodou diely na Zeus? Hod nam sem tvoje ID.
     
  7. no ID ti sem davat nebudu jestli je to tak jak pišeš tak si napišu na podporu jen sem potřeboval vědět jestli to je normalni nebo ne
     
  8. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    asi vim cim to je me se zase dilky do apise nepricitaji na podpore mi je uz pricetli rucne mozna ma stejne zabugovanej ucet jako ja mozna to opravy do roka a snad nam dovoli poskladat apis!!!!!!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.