Diminisher/Venom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ital1996, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Diminesher/Venom

Anketa uzavřena 18/3/14.
  1. Diminisher

    27.3%
  2. Venom

    72.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ital1996

    ital1996 User

    Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat který se mi( Momentálně Golík + 8 Iris 2 LF4, jinak Full LF3 ) z těchto dvou designů vyplatí více koupit. Který je užitečnější jak pro samotný lov, tak lítání ve skupinách. Popřípadě je lepší kouit teď Aegis a nebo šetřit na její aukci?
     
  2. Crystal

    Crystal User

    prosimta ked kukam na tvoju vybavu tak nekupuj ziadny skill, ten ti niako nepomoze

    zbieraj casti apisu a rob brany na havoc alebo epsilonu na lf4...popripade do profilu pilot investuj

    ale kupovat skill za U je doslova ako keby si to vyhodil von oknom
    a aegiska je dobra...skor ju vydraz, nasetri si, neni az taka draha, za miliardu ju das zhruba

    a lepsi je skor diminisher ked mas seberovneho supera, na stity sa velmi hodi, venom je dost onicom, tam 1 emp a je po nom :)
     
  3. ital1996

    ital1996 User

    Takže mi radíš že si mám po 2 měsících šetření nechat 280k U na acc?
     
  4. Crystal

    Crystal User

    pozri co ziskas ked kupis ten dizajn?

    1 ubohu schopnost pouzitelnu raz za 15 minut, ktora ti sotva v niecom pomoze

    radim investuj to do inej vybavy, ten dizajn ti bude akurat tak na paradu
     
  5. ital1996

    ital1996 User

    A co bych si podle tebe měl koupit?
     
  6. nejdriv se podivej za kolik se co drazi a jak dlohou bys na to setril kredity,pak se rozhodni co dal. Dnes jde skoro vse vydrazit. Mozna byhc se zamyslel na upgready letounu,nebo jak radi kolega aegis,formace letounu,SB profil pilota,je toho vic. Nejlepsi je si zvolit nejaky cil a jit za nim.
     
  7. ital1996

    ital1996 User

    Děkuji všem za rady. Momentálně jsem našetřil 200 mega kreditů. Budu asi ještě pár dní šetřit (možná let) a poté si vydražim aegis. Dneska ještě nevím do čeho zainvestuji, ale asi si zatím nechám ty U jen tak prostě na účtu. Děkuji, téma splnilo svůj účel. Nemám již další otázky.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Tak si toho Aegisa kúp za U, dokedy by s našetril na dražbu ho môžeš zatiaľ využívať :)

    Zodpovedané, LOCK
     
    ital1996 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.