Diminisher

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Genesis, 13/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Genesis

    Genesis User

    Zdravím, mám problém se skill designem dimisher.

    "Ve chvíli, kdy je dovednost aktivní, schopnost zvýší poškození soupeřových štítů."
    - tzn. např když střílím x2 municí bez schopnosti 30k dmg a pustím schopnost tak do té doby dokuď má cíl svoje štíty budu mu dávat větší dmg cca. 40-45k dmg z uvedeného příkladu :)

    Ale mě se dmg vůbec nezvyšuje ani když schopnost pustím hned na začátku.

    BIG : 97862871
    Server : CZ1
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    Tobě se to neukazuje, ale protivníkovi štíty ubívají o polovinu rychleji (tj. 1,5x se násobí jen DMG které jde do štítů, nikoliv do života)
     
  3. Genesis

    Genesis User

    Ano ale ani po škončení schopnosti mi neubyde 30% mých štítů což je divné a já mám dojem že to normálně ukazuje zvýšenou dmg kterou dávám
     
  4. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Diminisher ale nemá nič spoločné s tvojimi štítmi, iba so štítmi nepriatela, jednoducho ked zapneš diminisher schopnosť tak nepriatelovi pri ROVNAKOM dmg ako PRED spustenim schopnosti zničíš tie štity rýchlejšie
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Pokud tohle platí, tak dimnisher něco společného s jeho štítem. Děje se ti to vždycky, nebo jen někdy? Případně, pokud to umíš, tak někdy natoč, co se přesně děje a hoď video sem, někdy je to mnohem jednodušší, než to popisovat. Navíc se může stát, že něco přehlédneš, nebo špatně pochopíš, to je potom teprve složitá domluva. :D
     
  6. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Ja sa ospravedlnujem, nikdy som nejak presne neštudoval ako presne funguje diminisher, ja ho použivam s vedomim že tomu druhemu to ubliži viac než mne a to mi stačí :D :D
     
  7. Genesis

    Genesis User

    diminisher -> "způsobuje nepřátelským štítům o 50% vyšší poškození" tzn. ta dmg která jde do štítu se zvětší ... pakliže by to zvyšovalo průraznost o 50% tak počas schopnosti budu střílet jen soupeřovy štíty a teprv až mu sundám z obou konf štít tak můžu na hp ?? to asi ne :D
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Genesis proste stit supera zasiahne o 50% viac skod, akonahle je stit dole a davas len HP uz ziadny bonus nemas

    nebudes strielat len superove stity, ale normalne pojdes aj do HP ako vzdy

    zober si to takto, mas dmg 30k, z 30K ide napr. 90% dmg do stitov a 10% do HP
    cize normalne by si bral na jednu strelu 27k stitu a 3k HP, pri schopnosti budes brat 40,5K stitu a stale 3k HP
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Toto uz tu bylo reseno vicekrat, staci do hledani napsat treba Oslabeni stitu a hned vyskoci napriklad temata:
    schopnost

    Diminisher
     
  10. Genesis

    Genesis User

    Ok, už jsem tedy spokojený bál jsem, že mi ten design nefunguje ačkoli ho už mám dlouho.
    Ještě si ho vyzkouším a odpozoruji to :)
    Díky
     
  11. Leon

    Leon Guest

    ještě nějaká otázka k tematu?
     
  12. Genesis

    Genesis User

    Ne děkuji
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.