Diskuse

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *×BossMentos×*, 24/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak hele už mě to štve ¨
    1) tohle je diskuse to znamená, že si tady chci popovídat
    2) studui na prestižní vejšce v Hradci Králové Informační technologie nechtěl jsem to psát ale o programování toho vím tak 2x víc než ty a kubino dohromady
    3)¨ani jeden z vás mi neodpověl co na tom návrhu porušuje pravidla
    4)TUTO diskusi nezamykat chci odpověď na vaši odpověď aniž bych musel vytvářet další vlákno!!!!!
    5) ty pravidla jsem si nastudoval před 5ti rokama :)
    6) v prosinci Darkorbit slaví 7 narozky že jo ? :)
    7) myslím si, že i vy na foru by jste měli být trošku přívětivější už takhle s DO seklo hodně lidí
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Zrejme si to moc nestudoval. Pak ti sem dam pravidla.

    1, Diskuze o cem? O porusovani pravidle an foru?
    2, nas zde nezajima co studujes, vime jak to dlouho trva nez neco daji do hry
    3, pravidla si precti ve spodni casti postu
    4, pokud tim porusujes pravidla a jen zde spamujes,moderator to zamkne. Pravidla jsi se nenaucil ani na starem foru
    5, vubec tomu tak neni
    6, podivej se do kalendare
    7, Nedodrzujes pravidla a ty jsou pro vsechny hrace stejny, a ty nebudes vyjimka

    Mas moznost jeste odpovedet, mel jsi dost casu navrh predelat. Po tve odpovedi te ceka ban na forum za spam a nedodrzovani pravidel.


    Jinak hrajes tak dlouho? Takze jak vysvetlis ze tento ucet --Ozak-- co jsi zakladal ,tak na nem hraje nekdo jiny?
    Poruseni VOP a podle toho se priprav na trest. Obchodniky s ucty tu nepotrebujeme.


    !!! ČTĚTE: Než přidáte nový návrh !!!


    Podmínky, které musí uživatel splňovat, aby mohl na forum přispět novým návrhem:

    Uživatel fóra smí podat návrh pouze jen jednou za týden (tzn. 1x za 7 dnů).

    Porušení této časové mezery se hodnotí bannem na 1 den.

    Bylo by dobré, abyste ve svých návrzích spojili sily a vytvořili jedno téma, kde by každý návrh byl již vámi objektivně rozebrán z následujících uhlu pohledu ...

    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou.
    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.
    3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.

    Nápady, které nebudou splňovat požadavky, budou na místě uzamčeny, smazány a odměněny 2 trestnými body, podobně jako OT. Při uzavření tématu máte možnost vytvořit téma znovu, ovšem duplicitní / nedoplněné téma bude ohodnoceno ve formě 5 trestných bodů.

    >> DŮLEŽITÉ <<

    Vaše návrhy důkladně promyslete ještě dříve, než je budete prezentovat nekvalitní zpracování, nevhodný název realizaci nápadu v podstatě znemožňuje.

    Nápad by měl být přehledný, text oddělený na odstavce.
    Pro vylepšení jak by měl nápad vypadat můžete přidat fotodokumentaci
    Jak vložit obrázek na fórum

    Možnost přidání Hlasování k tématu

    Pokud přidáte k nápadu také Hlasování, nezapomeňte na správné rozdělení hlasování
    (nesmyslné texty v nabídce Hlasování povedou k okamžitému uzamčení tématu)

    Myslete na to, že prezentujete návrh pro všechny hráče nikoliv pouze pro sebe.
    Jak by měl vypadat dokonalý nápad ?
    Nový systém hodností


    Doporučená osnova, které by se měl každý z návrhářů pokud možno držet:

    1) Jméno návrhu/úpravy

    /pokud bude název nesmyslný, nekorektní s obsahem, bude téma uzamčeno na místě.

    2) Informace o návrhu/seznámení s návrhem, nebo problematikou.

    /vyřčení, čím se návrh zabývá, nebo v které oblasti by měl být zaveden.

    3) Prezentace návrhu, včetně parametrů.

    /vysvětlení funkčnosti návrhu a celkový dopad na hru.

    4) Cena navrhovaného předmětu, vzhled návrhu, obrázek.

    /obrázkový popis předmětu/mapy/lodě atd... ; cena daného předmětu v kreditech / uridium.

    5) Vypsání požadavků

    /pokud nebude dodáno, bude návrh namístě uzamčen.

    6) Závěr

    /uzavření nápadu, ohlédnutí za návrhem, položení otázky, námět/výzva k debatě s ostatními uživateli fóra.

    Pamatujte, ze v DO ale vždy bude platit, že ne vše má být pro všechny a každou odměnu si prostě musíte tvrdou prací zasloužit ...

    Opravdu dobré nápady mají šanci postoupit dál, to už ovšem záleží na Vás jak dokážete vaše návrhy zpracovat.



    Pozor: od 15.5. 2011 je k novým návrhům povinné připojit Hlasování.
    Chybějící Hlasování u nově založených návrhů povedou k okamžitému uzamčení tématu.
     
  3. takže nikdy jsem žádný učet ozák neměl nezakládal a ani bych nechtěl takový to nick :D nevím jak jsi na to mohl přijít a pak už vůbec nevím jak jsi přišel že by na nějakým tvým vymyšleným učtu hrál nědo jiný navíc šanci na opravu tématu jsem nedostal a pořád mi nikdo z vás nenapsal jaké z těch pravidel můj návrh nesplňuje
    a ještě něco jsem ti chtěl sdělit jako spam jo to vím jak si to můžeš myslet kdyby jste to nezamykali mohli jsme tohle všechno psát do toho návrhu
    jo a s tím ozákem nebo co to budete mít nějakou chybu v novým foru
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Co se týká ozáka tak vědí aso nejlépe co je ten učet zač.:D....co se týká toho nesplňování návrhu..projdi si a přečti si to tam je psané a snad na to dojdeš sám..pokud ne tak ti ta,,vejška,, vzala moc rozumu..proto na český filmový nesmysli nekoukám.:D...
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Ach jo tady pomuze uz jen uder blesku.

    Nic k reseni a uzamknuto. protoze dam mu pravidla pro navrhy jak ma navrh vypadat a stejne rekne ze nevi co je spatne. Hlavne ze jsem to uz psal.

    Autor ban an forum za spam. Po skonceni banu muze dat navrh,ale upraveny a podle pravidel. Pokud tak nebude, bohuzel ban se udeli opet.

    LOCK
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    *×BossMentos×* niekto ti zakázal podať návrh znovu? Ja som ťa len upozornil na chyby v návrhu a uzamkol som ho stým, že si kludne môžeš prečítať ako návrh vyzerať má, napísať ho podľa toho podať znovu :) Ty si sa miesto toho urazil ako keby som ti zobral lízatko.

    Nechápem spojitosť s tým, koľko by niečo trvalo mne. Prepáč, ale ja píšem realitu, programátor, čo napíše, že je to vec pár tlačítok nie je trošku v oboroch pretože s tlačítkami sa nič neprogramuje, programuje sa kódovaním :) Ono to skutočne chvíľu trvá, sledujem to v niekoľkých hrách od BP a nie je to len u BP. Jednoducho sa niečo navrhne, prepracuje, testuje, analyzuje a po pár cykloch sa to dá do hry. Snaha je asi márna, ale chcem ti to trošku priblížiť pretože to naozaj nie je otázka pár klikov.

    Btw. ty študuješ čo študuješ, fajn, ja okrem štúdia sa v tom už cca rok aj pohybujem, t.j. som programátor. Kludne tvrď, že vieš viac ako ja s kolegom ale to čo si napísal o tom, bohužiaľ, nesvedčí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.