Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj jen pro info nejak sem se toho nedocetl nebo nepochopil, takze dnes v 11:30 bude testovaci server k dispozici?
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Presne tak.
     
  4. Mno že je 11:30 a stále nic :D
     
  5. test11dark

    test11dark User

    11:30 a test nejde :D
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Asi se něco pokáklo... :D Edit: Každopádně tady s tím nic neuděláme, tak je zbytečné to sem psát. Já tu taky nebudu, jdu na Jurský svět do kina. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Klasika nakonec to půjde odpoledne ale to už tu nebudu takže smůla :D
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spustenie testu chvilu trva a aj minule sa spristupnil o trosku neskor, cca do 15 minut, takze treba cakat a podobne komenty fakt nemaju zmysel.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. lorduriel

    lorduriel User

    a kde najdu ten test server? v prehledu serveru kdyz rozliknu tu panetku u tlacitka domu, tak tam zadnej test server neni? ma to byt tam ?
     
  10. Spartakus

    Spartakus User

    Teprve tam pod tou planetkou bude (snad).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Test server sa nachádza v zvlášť sekcii v prehľade serverov, volá sa to Test server alebo tak nejak. Samozrejme tam bude až vtedy, keď bude k dispozícii.
     
  12. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný a tak isto budú zmazané aj ostatné podobné príspevky. Keď test server spustia , tak si to všimnete, je zbytočné sem písať, že nejde.

    EDIT: Tak že v Hamburgu nastali nejaké problémy so sieťou a tak test server sa odkladá, kým sa problém vyrieši.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
  13. Kristo

    Kristo User

    Takže když jsem teď momentálně bez GPU tak to nevyzkouším (3D) až test ser. spustí ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. zebrik12

    zebrik12 User

    tak jestli máš integrovanou tak by to jít mohlo.
     
  15. uvidis ked to spustia ci ti to pojde
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kristo Zase by som si hned nerobil starosti, podla mna to nebude mat privelke naroky na spustenie, malo by to fungovat na kazdom aspon trochu slusnom PC a NTB.

    Ono to totiz nie je doslova 3D, je to len graficka uprava efektov, sposob hrania sa vobec nezmeni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Grafická úprava efektov s tým, že záťaž z procesora a výpočtovej pamäte prejde čiastočne na grafický procesor takže ako píše Kristo nejaký ten grafický čip tam bude musieť mať (či už integrovaný alebo externý) :)
     
  18. zebrik12

    zebrik12 User

    Akorát mi štve, že BP pořád něco nefunguje. Tak když to mají naplánovaný tak to mohli včera ještě vyzkoušet, aby to fungovalo. Pořád nějaký bugy, něco nefunguje, nejde hlavní stránka atd. To je pořád něco.
     
    ●Şкyℓinę● tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tak samozrejme, ze nieco tam bude musiet mat, celkovo by som pockal na test a potom uvidime ako nam bude hra slapat.

    zebrik12 A zaujimave, ze mne vsetko ide a v poslednych mesiacoch som neriesil ziadny problem pri hrani. Teraz nastal problem v centrale v Hamburku, nieco s firemnou sietou, problem nie je v novej 3D verzii, takze nekomentuj nieco o com nic nevies.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Kristo

    Kristo User

    Jsem v tom zelenáč takže :intel-core-i5-4690 (integrované grafické jádro Intel HD 4600 (až 1200MHz) )
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).