Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. DolIphinz

    DolIphinz User

    Zdravim chci se zeptat kdy bude opet otevren test server kvuli te soutezi :) dnes sem to bohuzel nestihl :(
     
  2. Dobrý den chcel by som sa to aj ja spýtať teraz som došiel a pozeram že mal byť test ale už asi nieje :(
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    energýček Test uz skoncil, teraz zvykne byt otvoreny cca max. do 20:00.

    DolIphinz Treba sledovat oznamenia, zatial dalsi termin nemame.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. hummel

    hummel User

    dnes bol test server??
     
  5. Korben

    Korben User

    Bol, avšak bol obmedzený počtom hráčov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. hummel

    hummel User

    a bol aj oznámený? lebo som o ňom nikde nič nečítal až keď som náhodou klikol na možnosť výberu servera a tam bol potom, ale ma z neho hneď aj vyhodilo preč... :)
     
  7. DolIphinz

    DolIphinz User

    korben? potrebuju se te na neco zeptat (je to osobní)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hummel ve vcerejsim oznameni byla poznamka o spusteni test serveru, nicmene nebyl uvedeny konkretni casovy udaj, cili je potreba sledovat hru. Mozna je to tak i lepsi, protoze kdyz se presne dopredu oznami kdy bude test spusten, behem chvilky je server nacpany k prasknuti a vetsinou to skonci tak ze je kvuli pretizeni predcasne ukoncen. :)

    DolIphinz na foru moderatora ani administratora soukrome nekontaktujes. Maximalne muzes zalozit tema v sekci Chat, kde tvuj prispevek neuvidi jini hraci. Pripadne pokud se jedna o zavaznou vec tykajici se hry a/nebo uctu, muzes jeste napsat na podporu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Pisali to aj na facebook stránke že spustili test server
     
  10. Sentiero

    Sentiero User

    No to byla rychlost, 3D verze je spuštěná, jsem myslela, že bude ještě nějaký oznam :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. sadild4

    sadild4 User

    Jak akceleruji pc? o_O
    aktualizovat flasf player umím :)
     
  12. Musím uznat, že tento krok po dlouhé době u mne boduje na celé čáře.;)
    Akorát nevím jestli při těch rychlých pohybech nevypadnu z lodě. o_O
     
  13. Drift1

    Drift1 User

    sadild4-na herní mapě klikneš pravým tlačítkem myši,otevře se okénko,dáš nastavení,zaškrtneš hardwérovou akceleraci a je to.Pokud to nepujde tak tvoje grafická karta nepodporuje 3D režim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ησσв

    ησσв User

    Zdravím, ak zapnem v 3D a potom chcem zase hrať v 2D ako to mám spraviť ? Ak to tu bolo tak sa ospravedlňujem:)
     
  15. Sentiero

    Sentiero User

    V herním okně nastavení ->displej-> použít 2D verzi
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. ησσв

    ησσв User

    Ďakujem :)
     
  17. jeetee

    jeetee User

    Nejdřív než něco napíšeš, tak se mrkni o pár přispěvků výš ;)
     
  18. sadild4

    sadild4 User

    Mám znovu dotaz ...... aktualizoval jsem flash player .... ale pořád mi to hlásí, že mám starou verzi o_O :D ... mám nastaveno to akcelerování - zaškrtnuté ........ a pořád to nejde ..... když najedu na 3D tak mi to hlasí že mám udělat něco s ovladačema ke graficke kartě , myslím aktualizovat , jak to prosím udělám ? :O a kde ? děkuji :)
     
  19. Velká Pochvala bigpointu za 3D!!! přišel den kdy jsem si nemyslel že budu BP chválit ale dnes se tak stalo, 3d je naprosto super skoro furt 60fps... sice si nekteri stezuji na horsi grafiku ze zakladky ale hra je ted moc dobře hratelná na full HD:) a doufam ze to s tema boss lordakiema a barvou aegis u vru jeste vylepsi celkove sem spokojen ale litat za aegis u vru je hruza vypada to jako vyblita barva ale mnoho textur je perfektních dále velka pochvala za dve nove formace za kredity kde formace X za 300k kreditu lidovych je pro zacatecnika jasnou volbou:) a velkou kritiku snasim na CZ TEAM dark orbit na en foru jsem se docetl v oficialnich oznamenich ze pridali 3D tady uz 3D je ale v oficialnich oznamenich se pise jen o beta servru a to je 3d spusteno druhym pracovnim dnem!!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ahoj chtěl bych uporoznit asi na chybu optimalizace nebo tak jsem podezíravej když si na starším ntb zapnu pozadí tak se fps o 20 sníží což mi přijde divné, ale jinak je vše super :)