Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No velice důležitá tato 3D upgrade,když doteď není opraveno to,co jsem reklamoval už někdy téměř před rokem a to kolísání maximální dmg do nalogování. Jednou se naloguju a zkrátka mám o 10% nižší dmg než jindy i přesto,že mám všechny boostry a seprom je samozřejmostí,jak tak koukám,děje se to nadále a jediné co to vyřeší,je odlogovat a nalogovat.
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: No zkoušel jsem různé kvality textur. Dokonce mi ani ta nejvyšší možná nepřišla nejlepší. Popravdě velký rozdíl jsem v tom neviděl a dokonce u nějakých těch dalších nastavení (teď si nevzpomenu jak se to jmenovalo) se mi občas líbily i nižší hodnoty víc. Ovladač na grafiku snad aktuální mám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Tak záleží samozrejme čo nastavíš ale ak človek má hlavne vykreslenie textúr na low, vypnutý antialiasing a ešte aj v FP low kvalitu a komentuje to je to ťažko osobne som to testoval a rozdiel je tam podstatný aj vo farbách a tiež je to rozdielne aj na dvoch zariadeniach s inou GK :)
     
  4. Neviete či plánujú vrátiť späť tú bielu bublinu z profilu pilota? Mne sa nelúbi že tam dali len takú základnú čo má už aj každé npc.
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Koukám, že vrátili velikost výhledu, aby odpovídala vel. ve 2D verzi. Tím ale přijdou o dost lidí. Myslím, že nejsem sám, kdo používal 3D právě hlavně kvůli většímu výhledu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Taky jsem si toho všiml...a vzhledem ke kvalitě zobrazení lodi ted to 3D vypadá hrozně...loď velká jak newm co no děs...ted ani nemá cenu mít zapnutý 3D režim...Touto upravou palec dolu...
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Som trosku zmateny, toto mi nepride ako velka lod. o_O

    Neskusal som ine prehliadace, no v opere mi 3D aktualne funguje normalne. Stale mate velke lode?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Už ne Orome, jak jsem ti psal u jiného tématu, už to vrátili zase do původního 3D
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    ____BAZINGA____ Ano, no tento tyzden nemam moc casu na hru, takze som ten problem ani nezaregistroval. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tak kdopak zde má windows 10 a zkoušel už 3D v tom novém Microsoft prohlížeči? Mně připadá, že tenhle prohlížeč na to není zrovna nejvhodnější. FPSka se drželi dost nízko, aspoň když jsem to zkoušel já (samozřejmě v tom prohlížeči nehodlám hrát, páč mozilla forever)
     
  12. Ja som to na Microsoft Edge skúšal - mám pre tento prehliadač jedno velké plus+
    Tiež ako ty mám rád mozillu doteraz sa mi tam najlepšie hralo, ale vždy mi v mozille strašne lagovala úvodná stránka (hangár, premiestňovanie výbavy, aukcia, ..). No v tomto Edge prehliadači to hravo krásne pekne plynule! A čo sa týka hry, tak fps mám asi rovnaké ako v mozille.
     
  13. Teď jsem si povšimnul dalšího problému, připadá mi, že microsoft edge, ať už při hraní DO v 3D, nebo u něčeho jiného, ukládá astronomická množství dat a dočasných souborů. Kupříkladu teď jsem od asi 4 dnů používání Edge otevřel CCleaner, a zjistil jsem, že stihl za tu dobu nastřádat 10 GB cache a podobných hovadin.
     
  14. Jsem poněkud zmaten. Dnes mi přestal chodit maxthon, tak jsem se přihlásil přes chrome a světe div se, hra naskočila ve 3d. Na tom by nebylo nic divného, jenže v tomto NTB nemám grafiku. Jen grafický akcelerátor intel GMA 4500M a maximum co z toho dostanu je 128m a zbytek sdílený... Je to jen náhoda, nebo už mi to půjde pořád? Na chrome jsem hrál roky, že by teď byl lepším na hru?
     
    Naposledy upraveno: 30/9/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).