Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. každé pc s funkčím monitorem má grafický čip :) a všechny cca od roku 2001 umí počítat ve 3D


    půjde ti to v pohodě :)




    Programátoři se jen chtějí blížit traileru :)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Kristo

    Kristo User

    Pár postřehu ..

    Za mně perfektní, plná základna lodí a FPS kolem 30 a to nemám GPU
    NPC nic moc, to by asi chtělo dořešit, aby byl boss mordon větší jak devolarium mi přijde takové divné ...
    Mordon to je něco strašného :-D
    To přiblížení lodě kolečkem na myší docela jde dokud si vesmírnou loď nepřiblížíte úplně to je přes celou mapu
    Když si zapnete letouny tak nejdou oddálit

    Ale je to test takže to beru s rezervou, líbilo se mi to a podle mně pěkné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. mě to přibližování nějak nefungovalo :(

    už se těším na čtvrtek
     
  4. byl jsem tam jen par chvilku všechno jsem neviděl ale vypada to moc pěkně
     
  5. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Kubino ty si tam nemal vymaxované nastavenia, pri nich je grafika lepsia :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    -HeJkO33- Tvoj post je trocha dosť zbytočný. Tisíc krát lepšie by si urobil, ak by si sem vložil svoj screen, keď už tak píšeš o "vymaxovaní" nastavenia. :rolleyes:o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Sentiero

    Sentiero User

    -HeJkO33- nic se maxovat nemusí...

    Kubino ale to jsi asi nehýbal kolečkem u myši?

    Když s ním pohneš, tak pak se ocitneš ve 3D ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/6/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný a poslaný do chládku. Ja na rozdiel od teba, som ťa na zbytočný post upozornil, zo svojej pozície mám na to právo a povinnosť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Moje pocity z testu su zmiesane....ok, nie je to skarede a na grafiku sa da zvyknut, aj ked mi to miestami pride neprirodzene, niekto tu tusim pisal o plastovych hrackach a presny taky mam dojem z lodi a NPC.

    Najviac mi ale prekaza spomalenost hry, 3D mi pride dobre na take pekne hrajkanie, no napr. na duel kde v priebehu par sekund hadzem kopec veci(emp,ish,smartku,miesanie muni,techy,masky a kopec ineho) mi to pride proste pomale a zbytocne.

    Po chvili na teste som prepol spet na 2D a musim povedat, ze ma takmer nikto nedokazal sundat. Reakcie lodi, ktore mali ocividne 3D boli spomalene, nedokazali reagovat na rychly utek, na emp a mask, tazsie sa im naklikavalo a pod. Toto je najvacsia slabina 3D a prave preto si myslim, ze casom sa vacsina preorientuje spet na 2D.

    Hra sa jednoducho hra lepsie v 2D verzii, roky sa v nej vyvijala a je na nu prisposobena. Preto aj ja sa stale priklanam viac k 2D a 3D asi nebudem moc vyuzivat.

    Samozrejme bol to len test a realita moze byt plynulejsia, no stale si myslim, ze hraci v 2D budu mat trosku vyhodu a to prave v rychlejsich reakciach.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
  10. Ahoj smím se zeptat o kolik zhruba se mi zvedne výkon hry u nove grafiky za 3.5litru s 2gb konkretne r7 260x a slabym procesosorem co mam na full hd dyspleji pri 2d mám asi 20-60fps ve full screnu podle poctu objektu a nastavení spíše jednoduše řečeno o kolik procent bude hra mín narocna na procesor(1jadro hra běží) a víc se zapojí grafický procesor?(který mám vinikající) díky nestihl jsem betu:-(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Páni, to je ale dlouhá věta MIZERO :D každopádně, výkon si musíš později ověřit sám, třeba ve čtvrtek, kdy bude zase test server spuštěn.
    Jinak, napsat slova dYsplej a vInikající, to už jsem hooodně dlouho neviděl... :D:D
     
  12. bazinga hled si sebe neenecham se napad na foru bez branení a na otazku si neodpovedel
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. zebrik12

    zebrik12 User

    emp vypadá dost divně a u 3 sekundy neni vidět efekt. Jinak je grafika dobrá.
     
  14. jisap123

    jisap123 User

    Omlouvám se, asi to sem nebude patřit, jak se na ten test server mohu dostat? V nabídce serverů ho nevidím :/
    EDIT: Pardon, píšu dřív, než se kouknu :) Už vím, byl již uzavřen, další termín bude ve Čt. Je to tak?
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
  15. Kubino

    Kubino Guest

    A ja som snáď napísal niečo iné? Hráč napísal že momentálne nemá GPU tak či mu hra pôjde nevyzná sa v PC tak nevie či ma jeho procesor integrovaný čip, to je všetko. On totižto môže byť aj na matičnej doske.

    Ďakujem za postreh to som naozaj neskúšal celkovo som na testovanie moc času nemal :)

    Osobne ale ostávam pri 2D, pri vysokej kvalite lodi sa mi hra paci a je hrateľná, síce to 3D má pekné efekty ale to je tak na pozeranie.
     
  16. oops.eu

    oops.eu User

    Nechci to zavrhovat ještě před tím než to vyzkouším, ale přijde mi to 3D na tuto hru nevhodné, na natáčení nějakých videí o této hře, vytváření reklam to bude asi pastva na oči, moc hezky se na to kouká, ale hrát to bude podle mě o mnoho těžší, navíc ty efekty, nahýbání lodiček a další vychytávky, to jsem zvědav jak to bude fungovat např při crazy cubech, kde bude vysoké dmg, desítky pohybujících se protegitů a ještě lodičky okolo + jejich efekty, myslím že tam budou ještě vyšší lagy a spoustu hráčům to grafika nebude zvládat. :) Jenom můj názor, já si pojedu ve 2D, líbí se mi tato hra jaká je a kdybych chtěl 3D tak už jsem si dávno vybral z řady jiných her co jsou v nabídce po internetu. :)

    Jinak nevím jestli to je kravina, ale je možný při dlouhodobém přetížení grafické karty jí spálit? :)
     
  17. Broken

    Broken User

    Ja se sice na test server v utery nedostal, ale zkouknul jsem si nejake video a hned na prvni pohled se nedalo nevsimnout, jak pri boji skacou efekty a dmg pres ukazatele HP a stitu. Pri boji je celkem podstatne videt svoje i nepratelske HP a stity a urcite by se hodilo nejak je zvyraznit nebo zvetsit.
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Je to tak jak píše |Oromë|

    Jinak nutno říct, že grafika se jim povedla a opravdu na pohled to vypadá dost dobře, ale s tím hraním je to trochu horší. Nejde o lagy, ty jsem tam nijak zvlášť nezaznamenala, ale jde o nepraktickou ovladatelnost lodě. No a u sbírání šutrů nebo boxů jsem vždycky musela kliknout minimálně 2x.

    A co je asi nejdůležitější je pohyb s lodí a právě ten útěk.

    Ve 2D verzi když potřebuju utíkat, tak kliknu kamkoliv na mapu (vpravo, vlevo, nahoru, dolů) a tam loď letí.
    Jenže všimla jsem si, že u 3D verze, pokud chci někam letět, tak musím kliknout na tu stranu, kde má loď čumák, sama se s ní otočit a teprve potom letět tam, kam chci. Když kliknu k zadku lodi, nahoru, nebo dolů tak loď neletí. Já chápu, že je to logický, ale hrozně nepraktický a do hry, kde při útěku hraje roli každá sekunda se tohle opravdu nehodí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ak ju dokážeš prehrieť, tak ju dokážeš aj spáliť. Ale samozrejme bu)dme optimisti...
    Grafická karta je na dlhodobejšiu záťaž stavaná a dokonca si trúfnem tvrdiť že hra bude rovnomerne vyťažovať kapacitu celej zostavy a nie len CPU ako tomu bolo doteraz. síce ma mrzí že BP pristúpilo na celkové 3D prevedenie hry , a mám pocit že možnosť hry v 2D časom zrušia úplne. Ale na druhú stranu ak už nebude len vyťažený procesorale aj GPU, bude viac hráčov spokojných. len ma zaráža jeden fakt.

    CPU 3,0 a viac?? Prepáčte páni vývojári ale doteraz bolo minimum 2,4. a z vlastných poznatkov DO chodí plynule az od procesorov 3,0 HT a vyssie... Tak bud sa niekde stala chybicka a páni vývojári len uviedli veci na správnu mieru , alebo minimálne požiadavky na hru píšu len od pása bez rozmýšľania. ak chcú písať minimálne tech. parametre mali by si to aj vyskúšať. Tým myslím že by mali znižovať výkon pokiaľ hra nezačne trhať, a tam by našli spravne minimum.

    a pri spustení 3D prevedenia som ešte zvedavý či konečne začne hra využívať obe jadrá CPU alebo stále pobeží na jednom.
     
  20. DolIphinz

    DolIphinz User

    Ahoj chci se zeptat kdy bude opet zaply test server