Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *sadild*

    *sadild* User

    Byl jsem tam , tak vám napíšu klady a zápory ..

    - Na test serveru se vše neskutečně načítalo , takže výbavu , pár logdisků jsem měl nasazenou za 40 min.
    krom dlouhého načítíní klienta.. :/
    - Třeba exploze tam nešli vypnout uplně o_O
    + Vypadá to úchvatně :O
    + Líbí se mi to nové nastavení a vylepšený vzhled
    + Je tam i info k čemu to slouží takže super ,,?,,
    Opravdu je to jak ve 3D .... i když to hráčovi moc nepřijde , tak po chvilce vidí ty změny :) Bp udělalo super práci , ale pořád je co zlepšovat :)
     
  2. Korben

    Korben User

    *sadild* Bolo by dobre ešte dopísať parametre PC.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. omg mne to nejde...
    ------------------------------
    kurnik mi to nechce naskocit
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/15
  4. *sadild*

    *sadild* User

    Korben .... přesně ty parametry nevím ale mám windows wista home basic ... Procesor Intel Celeron 1,6 GHZ , pamět ram 2 G .. Grafickou kartu méně podprůměrnou .... Ale dalo se to hrát i když tam byli stovky ,tisíce hráčů :) Jedním slovem bomba :) Správný krok ku předu :)

    maros-matus ..... nejspíš už je plný , nebo vypnutý ..
     
  5. prečo tam nemám ten test server ?
    ------------------------------------------
    ok už mi to naskočilo :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/15
  6. *sadild*

    *sadild* User

    Menší info .... před chvilkou na of , stránce na facebooku psali že server bude otevřen do 20:00h (UTC+2) ... :) Takže by se na něj podívat mohl každý :)
     
  7. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    Ale ted ho tu nemám jak to?
     
  8. *sadild*

    *sadild* User

    Chvilku tam je , chvilku ne , musíš to sledovat , asi je až moc přecpaný :D
     
  9. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    Aha a hraješ tam?
     
  10. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Takze nato ze pracuju na 3D projekte uz dost mesiacov je to slabe ako ked som videl PETKU a IRIS poto ELITE designy textury su hroza , Sentinel Textura tiez nic moc . Nápad pekny paci sa mi 3D klient ale textury treba premakat a taktiez AEGIS nie je az tak ako by som si ho predstavoval v 3D Low objekty su to dali sice malo polygonov ale grafika je podobná Warcraft 3 Kreslil som dost v 3D a fakt mozem povedat ze som cakal krajsie modely GOliath a jeho designy su krasne :) ale ako som pisal irisky pet je katastrofa za 20 minut urobeny model a Leonov taktiez hroza... Treba domakat doladit textury a bude to velmi pekne :)
     
  12. *SATKO*

    *SATKO* User

    Mne sa to veľmi páči,netreba hned hodnotit detaily ved je to len test.Dúfam len,že sa potom bude dať hrať na účte v takom stave ako je teraz a nie ísť od začiatku
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. 123812

    123812 User

    Prosím vás kde je ten test server ? Já ho tam nemám .. zemí hodně jen ten test server tam prostě nemám .. :(
    EDIT: no jak napíšu sem najednou se objeví :D
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  14. oops.eu

    oops.eu User

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    a dokonce to po mně i chtělo něco víc než aktualizovat flash player... dali k tomu video s návodem, takže supr:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Je to fakt pěkný, ale když to oddálíte kolečkem, tak nemůžete ty malé npc ani nakliknout a když to přiblížíte, tak nic nevidíte a nedá se moc hrát, když máte vlastní loď přes půlku obrazovky. :) No moc se mi to ve hře nezamlouvá a dále budu hrát ve 2D ikdyž to už bude zavedené...

    Jinak, šel jsem do zety a později jsem dostal lag, zničili mě, dal jsem opravit a nic to nedělalo, dal jsem se znovu spojit a objevil jsem se v bráně s npc akorát oni nestříleli, já do nich nemohl střílet, šlo jenom posílat raketky a raketomet, nešlo se odhlásit, nemohli mě zničit, pěknej bug. :) Raději jsem to zavřel a šel na normal server, kupování logdisků a vybavování trvalo strašně dlouho, celkově jsem tam strávil 2 hodiny a na mapě jsem byl jenom 50 minut(než jsem se seknul v bráně). :D
     
  15. 123812

    123812 User

    Pořádně se to laguje i na 2D ... takhle se to nelaguje ani na normálním serveru :/
     
  16. Kde je test? Nemá byt do 21:00???
     
  17. Korben

    Korben User

    123812 Ak niekto napíše že to laguje, tak to je informácia ako mokrý chleba, tak že zbytočné zabraté miesto na fóre. K takýmto informáciám je potrebné dodávať aj parametre PC a výsledky pripojenia.

    =Streuner=., Čo keby si si to tu trocha aj prečítal ?o_O:rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. 123812

    123812 User

    Korbene .. jednoduše řečeno .. když lítám u hromady hráčů, je to v pohodě, ale jakmile skočím do brány je kolem mě hromada NPC seká se to .. strašně málo laserů se trefí .. většina MIMO .. trvá par sekund než to začne střílet, ale nevadí no, nebudu to řešit je to jen dnes .....
     
  19. No co dodat je to perfektni a super moc se jim to povedlo;)
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  20. jisap123

    jisap123 User

    Tak jsem vyzkoušel 3D verzi, je velice hezky zpracovaná, jen mi tam celkem dost vadí, že se mění velice často kamera bez mého vědomí. Bohužel, můj PC to moc nezvládá (možná taky kvůli tomu, že víc lidí jsem snad na žádném serveru neviděl :D)... takže jsem pak velice rád přepnul na 2D grafiku. Tam bylo hned několik bugů (Např. Zeus se pohupoval a bugoval se, zatímco ostatní letouny byly v klidu). Ovšem k té 3D verzi - Hezké zpracování, ale při boji 1vs1 mi mohl spadnout PC, natož když jsem zkoušel některou z bran.
    Celkově hodnotím kladně, ale zapnul bych si tu verzi pouze, pokud bych měl herní PC, který nemám.
    P.S. Teda když vidím jak si hodně lidí vždy stěžuje, že je málo lidí na serveru, tak zase na druhou stranu, kdyby tam bylo lidí jako teď na testu, tak bych to zachvilku nemohl hrát ani na nízký detaily xD