Diskusia: 3D grafická aktualizace klienta

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Korben, 16/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    Tak už Vám to ide ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    Ne,zatím pořád ne. ;)
     
  3. MaXxXxX*

    MaXxXxX* User

    stale to neide
     
  4. To se divím, že jsou přetížení tak brzo :D
     
  5. Manas.CZ

    Manas.CZ User

    jedee :D
     
  6. dodiko11

    dodiko11 User

    Zdájú sa mi tie lode lepsie ako naposledy :D
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    Mě se test server nezobrazuje ani v nabídce...
    Taky se vám nenačítá v nabídce serverů?
     
    Naposledy upraveno: 25/6/15
  8. Expert259

    Expert259 User

    Test server tiež teraz už nevidím v nabídke neviem čím to je ale bol som prihlásený pár sekúnd a strašne veľa ľudí tam bolo :D Som mal miesto 60fps čo mám vždy 10-15 ...
     
  9. No, na pohled hezké, ale připadá mi, že to má trochu negativní dopad na hratelnost. Těžko si zvykám na fakt, že teď vidím na obrazovce úplně jinou vzdálenost. Taky mě zarazily opravdu hnusné textury u lordakií a nepoměr mezi některými NPC. Oproti 2D mi ten boss saimon připadá monstrózní. Připadá mi také, že to bigpoint poněkud přepískl s VFX lodí a schopností z profilu pilota. Bublinka je na můj vkus až moc jasná. O venomovi ani nemluvím. Chápu, že vývojáři chtěli, aby tak silná schopnost silně vypadala, jenže teď to září jak malá supernova. Také se mi nelíbí vyvedení explozí, ty staré mi připadají daleko epičtější, ten samý názor mám na animace raket. Co se týče modelu lodí, nemůžu si stěžovat, to se opravdu povedlo. Lasery konečně vylétavají z laserů, dokonce jsem si všiml, že se i odrážejí v letounech. Celkově jsem hodně na vážkách, vypadalo to epicky, jenže pokud bigpoint nehodlá některé věci vylepšit, tak na 3D ani nepomyslím, a pojedu v klasickém DO stylu.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    DeadlyMageCZ Bohuzial podobny nazor ma vela hracov a aj ja, 3D je pekne a urcite zabralo vela prace, no niektore efekty su prepisknute a dost vadia pri subojoch, celkovo hratelnost a reakcie sa v 3D spomaluju.

    Uvidime ako sa bude 3D vyvijat casom, urcite sa budu este veci menit k lepsiemu(teda dufam).
     
  11. No tak dnes si musím postěžovat Kluci Adminatorský to jste to info o tom že bude další test server nemohli dát dříve včera jsem tu byl na forum něco kolem pul dvanácte a nebyla tu ani čárka o test serveru až vlastně dnes čtu že byl včera od 11:30 test servr a koukal jsem že admin to jsem psal něco po 12:05. Tak se ani nemužu dostat do soutěže pač jsem to vubec nevěděl že něco poběží škoda no. TAk se těd ptam budete jeste otevírat ten server test někdy v brzke době mam si to lepe hlídat. dekuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Kluci adminský , majú tiež svoje zamestnanie, tak že aj mohli a aj nemohli sme to dať skôr. Nie sme na povel to je jedna vec a druhá je tá, že najprv sa to muselo preložiť. Ak by sme to dostali preložené, tak by to tu bolo možno aj skôr.
    Info o ďalšom spustení tesťáku, nemáme. :)
     
    -baghira2- a jisap123 tohle ocenili.
  13. tamtumm

    tamtumm User

    Zial na test server som sa nedostal ale z videí viem ze v 3D to hrat nebudem,tak dúfam ze možnost 2D nechajú tak dlho ako sa bude dat.Ked to bude už iba 3D s hrou seknem. :(
    Pre vysvetlenie už teraz hrám hru na najnižších detailoch,vypnuté pozadie,žiadne pohupovanie lodi a nemám ani bublinu koli tým efektom co robí.Nemám nič s toho,nie kvôli tomu ze by to nezvládal PC ale nezvládajú to moje oči.Neviem koľko ludi si vybralo Dark orbit ako svoju každodenu hru práve koli tomu ze to bola"jednoducha" 2D ktorá neťahala oči.
     
    jisap123 tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    tamtumm Osobne by som to tak cierne nevidel, 3d sa da prisposobit a upravit na nizsie detaily a efekty, ale suhlasim, dost to taha oci.

    Ak ide o 2D, tu by som sa moc nebal. 2D sa neplanuje rusit, oni dobre vedia, ze natom bude hrat velke % hracov a isli by sami proti sebe keby sa rusilo.
     
  15. Noovik

    Noovik User

    cc chcem sa opytat ze kedy bude 3d na global europe 7 test bol zmeskal som a chcel by som veiet kedy bude celkovo 3d dakujem za odpoved
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Noovik Jednoducho nevieme kedy bude, to si rozhodne BP a treba sledovat oznamenia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Ahoj, zdravím všechny :). Chtěl jsem se zeptat, pokud by to šlo, jestli by šlo nechat puštěnej test server, nebo by šlo udělat server for fun kde by jste měli to, co na test serveru (10 milionu U a 100 K)? Něco jako privatní server.?
     
  18. Gulduяspace★

    Test server je na testovací účely, proto je otevřen jen v případě že je potřeba něco zkoušet. For fun můžeš hrát úplně na všech, to uridium slouží k testování.
     
    -baghira2- a Sentiero tohle ocenili.
  19. RobPol

    RobPol User

    test server v nabídce vidím, ale když ho na něj kliknu tak čekám a nic, prostě jen stránka asi 20.min najíždí a nenajede