Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

  2. Tak já bych se rád zeptal, jestli už je známo co bude obsahem těch speciálních boxíků?
     
  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Surgeon Goliath

    Nejlepší léčitelé a šiřitelé nákazy obdrží za své úsilí speciální design pro Goliath. „Surgeon“ bude po určitou dobu exkluzivním designem (po uplynutí této doby bude zpřístupněn všem hráčům).
    Design Surgeon poskytne hráčům následující výhody:
    • +6% k poškození
    • +6% ke cti
    • +6% ke zkušenosti
    • +1 slot pro generátory
    to už o čom bude keď ten goliáš zdrhne golovy a aegiske ?
     
  4. Až tak tragický to nebude - s promerkem bude jen o 12 rychlejší, takže si stejně moc nepomůže...
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    |Oromë| Na aegis neni takže mi je to na nič.
     
  7. golimen

    golimen User

    Ohledně toho disingu je už známa jeho cena ?
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    golimen Cenu zatial nepozname, teraz to bude specialny design a nebude dostupny v obchode, tam sa prida az po urcitom case.
     
  9. Mám takový pocit, že tento design vyžene z map venomy, diminishery atd... :)
     
  10. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Už to preháňajú, s tými dizajnamy
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
    peza50 tohle ocenil(a).
  11. 123812

    123812 User

    A 7formací to bude hrůza .. :D
     
  12. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    7 formacií ?
     
  13. sadild4

    sadild4 User

    Ježiš , tak to nehrajte , když se vám to nelíbí ;)... tohle je pořád dokola .... podej člověku ruku a utrhne ti celou paži ;)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Viem na co narazas a prosim ta, aby si sem nedaval nepotvrdene informacie, nebudeme sa teraz vrtat vo vzdialenej buducnosti DO, to nema s akciou nic spolocne.
     
  15. Ták, práve som infikovaný, ale v obchode nevidím žiaden tzv. "liek" .. čo mám robiť ? :D
     
  16. Mamina71

    Mamina71 User

    Taky by mne to zajímalo. V prvním dnešním "speciálním" úkolu je napsáno, že mám jiného hráče vyléčit - ale jak a čím, to už tam uvedeno není. V obchodě jsem byl, ale žádnou spec.munici, nebo speciální CPU jsem neviděl. Aha, asi proto, že už jsem pak nebyl infikovaný.
    Drobné info - ve FAQ je psané, že nákaza po sebrání infikovaného boxu trvá 20 minut. Na CZ3 to však vždy trvalo jen 15 minut, zkoušeno mnohokrát, až do 4 hodin ráno.
    Poslední edit: odpoledne již je v obchodě jak spec. munice, tak i miny a speciální CPU - a to i když nejsem infikovaný. Takže možná ta prvotní informace ve FAQ není úplně přesná (myslím tím tu větu "Poznámka: ANTI-Z1 si budete moci zakoupit pouze v případě, že jste infikovaní!") :)
    Ztratil jsem tak v noci cca 2 hod. trochu zbytečným lítáním.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/15
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  17. Kdo si počká ten se dočká:eek:
    Určitě bude nějaká spešl munice.
    Vydrž Prt´ka vydrž, hledá se špičatá hlavice na munici pro nedočkavé, aby Vás to píchlo do nedočkavých .....;)
     
  18. Drift1

    Drift1 User

    K dispozici není ani munice ani cpu..jak mám teda splnit misi když k tomu nemám prostředky..na chatu už psalo pár lidí že už mají ukol hotový..i více..tak počítám že kecají.
     
    Peter_Quincy_Taggert a -Brčko- tohle ocenili.
  19. chcem sa spytat su ulohy .... let ku kontrolnemu centru a musis byt infikovany...... stojim na kontrolnom centru a nic sa nedeje . dakujem za rady
     
  20. knihaman

    knihaman User

    Některé úkoly se dají dokončit, minimálně 2 z infikovaných
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.