Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kde sa zjavuje Gygerim? či to je ten boss? už hram asi pol dňa a stale som ho nevidel, len tych malych
     
  2. Je jedno či zničím infikovaného alebo zdravého hráča, zarátajú sa tak či tak do úspechov?
     
  3. 123812

    123812 User

  4. sokolik31

    sokolik31 User

    Mě taky žadný email nedošel a kupovat za 25k U se mi moc nechce. Jinak akce dobrá, boxy jsou super, 10% dmg se taky hodí :D a ty mise akce chválím...
     
  5. A máš odkliknuté odoberanie newsletteru napríklad ja som mal ten e-mail v spame.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Dizajn dostane 10 nalepsich hracov v dvoch rebrickoch, infikovanom a zdravom. Vsetko sa pripise po skonceni akcie, podobne ako pri dominancii.

    Osobne by som sa moc nenahanal za dizajnom, zabere to milion hodin udrzat sa v top 10 a dizajn bude neskor ajtak dostupny vsetkym hracom, cize ho bude mat skoro kazdy. ;)
     
  7. Tak tedy nevím, co se to tu děje, ale někdo přispívá mým jménem na forum. Já nepíšu slovensky, nemám důvod, když jsem Češka. Může se mi někdo podívat na log nebo musím hlásit podpoře? Všimla jsem si dalších dvou příspěvků tady, které jsem já na 100% nepsala, jeden z nich je tu Email s bonusem.

    Omlouvám se za OT, reaguji na odpověď, která přišla na "můj dotaz"... a zježily se mi vlasy na hlavě...
     
    Naposledy upraveno: 9/5/15
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Na takéto veci si treba založiť keď tak tému nie písať do diskusie k akcii. To, či sa niekto dostal na tvoj účet si musíš poriešiť tak, že si spomenieš komu si dala údaje. Ja vidím len IP z akých si sa prihlásila, dnes tu máš novú IP a ste odtiaľ 3 účty, kt. sa ešte neprihlasovali s rovnakej IP ako ty. Ani jeden účet nie je z našeho fóra. Viac ti bohužiaľ nepoviem.
     
  9. Kubino děkuji za odpověď a ještě jednou se omlouvám za OT. Údaje jsem nikomu nedala, mám vyšší inteligenci, než dotyčný, co psal příspěvky mým jménem - a to se nechlubím, jen je to snad zřejmé. Navíc, heslo bylo velmi silné a na herním účtu nevidím žádný problém, tak nechápu, co tím dotyčný sleduje. Ta nová IP z dneška je v pořádku. No, i přes dodržení bezpečnosti účtu se mi někdo na ten účet dostal, za účelem položit pár stupidních dotazů na foru... mno, to jsem tu ještě neviděla :D Tak ještě jednou děkuji, alespoň za snahu.
     
  10. sokolik31

    sokolik31 User

  11. 123812

    123812 User

    Nojo, ale kolik ten design bude stát ? ;) ... to bude pálka :D
     
  12. Tak myslím si,že 150-200k U bude určitě stát :D
     
  13. 123812

    123812 User

  14. 123812 kdyby to bylo 200k tak do něj jdu taky, to vlastně ještě není tak moc...
     
  15. -Neptun-

    -Neptun- User

    Mě je jedno kolik bude stát aj kdyby byl za 500k U tak ho kupim :D
     
  16. hummel

    hummel User

    maličkú otázočku... ak som infikovaný a skočím do brány napr. gama zostanem stále infikovaný alebo sa mi to zruší ako v TA? :)
     
  17. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jo porad to plati ted delam alfu a jde to.
     
  18. No, v bráně se to dá brát jako dost slušná výhoda, víc dmg se hodí vždycky.
     
  19. Poradí mi někdo jaký je rozdíl v achivementu Přenašeč a Spící virus? Mně to píše u obou infikuj 10 pacientů :-(
    Taky by mě zajímalo, jak se počítá uzdravování do achivementů? počítá se i vlastní uzdravení nebo jen druhých hráčů?
     
  20. Nazdar, nevíte někdo alespoň přibližné staty Gygerthrallů? Zkoušel jsem už i hledat na föru, ale ve vyhledávání mi to nic nenašlo ani když jsem dal rozšířené.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.