Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Na rebricek by som sa vykaslal, zabere to enormne mnozstvo casu a dizajn bude ajtak nakoniec dostupny pre kazdeho.

    ____BAZINGA____ Normalne by sa to malo zobrazit v uspechoch, len tam je asi mensia chyba a proste si to musis zapametat.
     
  2. 123812

    123812 User

    |Oromë| Tak se na něho vykašli :p
    Mi je celkem jedno jestli střílím ty blbosti na pvp nebo si dělám krysy :D Trávím tu pořád stejně času ať je akci či není ;) a ten design je boží :D a ta představa, že za něho můžu ušetřit je super :) a není zas tak těžké sundat ty obludy..

    PS: akorát se mi moc nelíbí, že za misi pro zdravé je méně bodů než za infikované to stejné při lovení :/
     
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Humanoid84[=Z=] tohle ocenil(a).
  4. 123812

    123812 User

    Spartakus No nevím ;) do hry jsem nedal ani korunu :D a ani nedám .. jsem ještě malej :D .. nemám práci tak nebudu utrácet :)
    a jinak já to střílím x1 + plt 2026 + eco .. takže jen kreditový věci :D a jestli prodělám par mega kreditu fakt mi to z 2 miliard chybět nebude ;)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Len zabijes tam zbytocne 2 tyzdne casu a nakoniec bude mat dizajn kazdy.

    Ale nechcem nikoho odradzat od hry, nech si kazdy robi co chce. Ak chces vyhrat dizajn, tak dotoho. :)
     
  6. 123812

    123812 User

    |Oromë| Nojo .. já ho chci :D a jak už jsem psal .. je celkem jedno jestli jsem pár hodin na těch NPC a nebo jsem pár hodin třeba na uber .. sice prodělám kredit ale snad vyhraju design :)

    PS: nevíš teda jeslti bude nějaká těžká mise za herkules ? Jako při demanerech ?:) třeba sundej xxxx hráčů na mapě x-x + nakliknout ty boss NPC :) to by bylo super :D
     
    Naposledy upraveno: 12/5/15
  7. Caute muzu se zeptat infikuju,uzdravuju hrace a zadnej titul jeste nemam
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Uz mensim pismom to napisat nemozes? :rolleyes:

    Nevieme co bude v dalsich ulohach, proste si musis pockat. Inak v novych ulohach pre lvl 21 je aj jeden havoc.

    ~*•FOREVER_ALONE•*~ Trosku zle funguju, nezobrazuje sa tam ani pocet. Ja som dostal uspech za infikovanie, takze zaratavat by sa mali.
     
  9. 123812

    123812 User

    |Oromë| No tak promiňˇmenším už to nejde (ber to ze srandy..) fuu a co pro ten havok musím udělat ? :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Je to misia na odomykanie, podobna ake su pri kazdom lvl. Po odomknuti treba dat 3x falcon, 25x batlleray a 1x evil you z kronos.

    Misie doplnime do FAQ, potom si ich budes moct vsetky prezriet.
     
  11. Zdravim, posledne 2 dni neboli ukoli pre zdravych je to naschval alebo chyba lebo ta akcia ma 10 dni a 10 ukolov je na uspech ... tak ci sa bude dat tento uspech dosiahnut
     
  12. 123812

    123812 User

    Ta akce nemá 10 dní .. je to do 25.5. ještě máš 13dní ;)
    ---------
    Poslední otázka ty falcony z GG nebo z Lowky ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/15
  13. aha myslel som ze je do 17.5 tak ok dufam ze tam este nejake daju :D ...... nieje o tom nic v sekcii akce ...
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. 123812

    123812 User

    |Oromë| Ok, tak moc dík za všechno !! Ale bude doufám stačit být ve skupině, nemusí do mě střílet ne ? ..

    Včera uzdravím 10hráčů a dnes to dají jako úkol :/ no co, koupím za 2700a dostanu za to 3000 :D tak vydělám i tak :)

    Teď jsem uzdravil 1 hráče a mám 0/10 jakto?!! Mi neříkejte, že budu muset koupit další serum -_- :(
     
    Naposledy upraveno: 13/5/15
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    123812 multipost spojeny, myslim ze jsi tu uz dost dlouho na to aby jsi vedel jak pouzit tlacitko Upravit.

    Btw. U toho leceni, neni u toho nahodou dalsi podminka?
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Dovolím si průběžné hodnocení: Velmi zajímavý nápad - originální, možnost dvou cest, i nová NPC (a ne jen jeden "buřt", jako u Demaner, Hitac), celkem jsem se těšil, co z toho vytáhnou. Ale bohužel zklamání kvůli zpracování. Boxy, rozprsk nákazy dobré, ale ty úkoly - sice velká odměna (chválím), ale jinak dost nudné a hlavně: obě cesty jsou hrozně promíchané. Např. dnes při úkolech "vyléčit 10" a "nakazit 10" jsem si připadal jako hasič, co si sám rozdělává požár. Flus tou novou muni (s 1 laserem na palubě, přece nebudu plýtvat) a hned heal, a tak dokola... Chtělo by to, když jsem doktor a jakože pomáhám, aby nebylo výhodné při tom i škodit, a naopak pro infikované. Možná i úplně oddělit obě cesty, aby si hráč mohl vybrat jen jednu. NPC na PVP by mohla být agresivní, aby trochu znepříjemňovala život (nešlo by opustit mapu) - takhle jsou to jen terče do úkolu. Toť jsou tak mé náměty, kdyby akce byla opakující se - což bych rozhodně uvítal.
     
  18. 123812

    123812 User

    =Marvin= Je tam cítíš potřebu někoho uzdravit .. a podmínka, že musím být zdravý je až dole ale to je šedě, platí to k Leť k centru
    Btw. neříkej mi, že jsme udělal multipost !! Se prosím podívej, není tam UPRAVENO MODERÁTOREM, upravil jsme si to tam ráno sám..
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    123812 prestaň tu po kolegovi kričať, všímam si ťa už dlhšie a mohol by si sa trošku naučiť chovať a prejavovať úctu k moderátorom, nie sme tvoji spolužiaci ani žiadny "hej počkaj".

    EDIT: ako píše kolega daný post ti upravil (nie ten posledný, ten predtým) je to vidieť v histórií postu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/5/15
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    123812, post #272, podivej se poradne ty. A ten ton si laskave odpust, na to tu neni nikdo zvedavy.

    Jaky je presny nazev ukolu o ktery se jedna? Eventu jsem nemel jeste moznost se zucastnit, ale pokud je dany ukol dnes v nabidce, zkusim ho otestovat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.