Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Proč na GE1 nemůžu najít žádného gygerima, nevidím ani ten ukazatel postupu?
     
  2. riso0012

    riso0012 User

    keď tam je 50 ludi a strielajé x4 atď tak ťazko nakliknuť
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  3. Spartakus

    Spartakus User

    DeadlyMageCZ je na PVP mapách, ale nejdříve je potřeba postřílet 2000 těch malých... Alespoň na CZ serverech.
     
  4. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    kolko je dneska specialnych uloh len 1 ?
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    ještě jsem měl jednu pro nakažené. 15 mordonů+ 10 devo.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  6. Mozna jsem to spatne pochopil ,ale ve FAQ se pise"
    Všichni hráči na mapě jsou o příletu a odletu bosse informováni.Tato loď má stejné statistiky jako Demaner.Na každé sadě map se může objevit pouze jeden boss". Asi jsem si to spatne vylozil,ale nemela by byt odmena za Gigerima podobna jako u Demanera? Stoho co tu pisete me to tak neprijde.
     
  7. Já za střílení do něj dostal 650 urka a to jsem sub elite a bral jsem ho 1čkama. Spartaku, asi jsi nepochopil moji otázku. Tady na GE1 je to jako by se Gygerim ani nedal vyvolat. Ty malý potvůrky jsou tam kde mají být, ale když vletím na PvP a rozkliknu si to okno akce, nevidím postup k přivolání Gygerima, a to zevluju na PvP mapě celkem dlouho. Gygerim prostě nikde.
     
  8. Vie niekto kde je najlepšie boxovat na kronos diely? Mapa? Kde ste našli?
     
  9. Jack.K

    Jack.K User

    Myšlenka s novou akcí dobrá, ale zpracování opět pokulhává. Už jen při zahájení akce, kdy bylo dostupné více úkolů z nichž některé nebylo možné splnit, protože nebyli k dispozici léčebné CPU. Po restartu úkoly zmizí a nikdo neví, kdy se znovu objeví či v jakém sledu nebo náhodnosti se budou zobrazovat. Vrchol je pak ten úkol na Gygerima, který splní ještě méně lidí než ten s Herculama při demanerech.
    O změně pravidla v průběhu akce do žebříčku akce snad ani netřeba komentovat. BP z nás čím dál více dělá jen pokusné králíky. Nezlobte se na mě, ale kdybych v práci předkládal nedodělané výsledky a doufal, že to tak nějak projde, tak mi rovnou řeknou, abych si šel hledat jinou práci.
     
    **rozárka**, Budoman a Spartakus tohle ocenili.
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Na prvni strance teto diskuze, prvni post, je tam odkaz na FAQ, ve kterem je seznam vyher.

    Jack.K o jake zmene pravidel mluvis? Jinak cetl jsi VOP? BP ma pravo hru kdykoliv menit bez predchoziho varovani.
     
  11. Takže, úkol na gygerima mám hotovej na 2. pokus, 4k urka za boss(jen x3) + 5k urka za úkol. Myslím, že hezká odměna :) A taková malá rada pro ty, kteří brblají nad nesplnitelností tohodle úkolu. Já vždycky čekám s Vegou(PUSAT nebo lightning) na 4-1, protože jinde se gygerim zatím nespawnul. Pak si ho vyhledám petem, nakliknu ho vystřelím 1. a pak jen občas prostřeluju aby se mi započítal. Protože jsou tu takový dobráčci, kteří se snaží sundat zrovna ty, co gygerima klikli jako první :D.
     
  12. 123812

    123812 User

    Master-of-VRU17 Tak vezmi mě do skupiny prosím :D Mě tam střílí, myslím, že jsi to možná byl i ty :D nick " ✫Ŧɵм✫ "
     
  13. Akci hodnotím kladně, našel jsem už asi 3 dílky do kronosky (1 beta, 2 lambda) a to sbírám asi jen 2 dny, takže motivaci mám :) .
    Jen ten úkol na bosse..
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Najlepsie je si najst velku skupinu a pokusit sa ho proste rychlo nakliknut. Ak sa vam uloha nepaci, tak ju jednoducho ignorujte.
     
  15. Budoman

    Budoman User

    citát zmazaný

    Prepac, ale to je co za radu "ak sa vam nepaci, tak ju ignorujte" ??
    Riesenie by malo byt take, ako som tu cital mnozstvo prispevkov: gygerim na kazdej pvp mape, pripocitanie kazdemu, kto ho strielal ... pretoze pri mnozstve 1x za hodinu a dostane ho iba ten, kto ho naklikol prvy, tak za cely den ho ma maximalne 24 hracov ... potom staci, aby ho ti ostatni ktori tam cakaju jednoducho nestrielali a NEDA ho ani ten prvy ... takze zase uloha o nicom.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/5/15
    **rozárka** a Spartakus tohle ocenili.
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Ono tady ani nejde o to mít nějaký úkol jednoduše, ale jde o to mít za nějaký úkon danou odměnu. Ono 2-3 hodiny střílet NCP za které je odměna nic moc a nakonec ani ten úkol neudělám, protože jsem ani jednoho z těch třech nenaklikl první to hru pěkně otráví. Kdybych to věděl, tak jsem to ráno ani nezkoušel a dělal bych úkol co má cenu. Nejde mi tak o odměnu, ale o princip. Jsem full tak mě ta odměna netrápí. Udělám klečko na Cubách a mám uridia stejně. Je nedomyšlené, že hráči co se ho snaží vyvolat nakonec ten úkol nedají, protože přiletí ,,nějaký exot´´, který má rychlejší loď a náklik, celou dobu prcky nestřílel a nakonec je vysmátý on. :( Popř. mě sestřelí hráč, který mi normálně na mapách nedělá problémib a rovnou zdrhá, protože ví, že bych ho rozmázl jak brouka.
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No jak tady čtu, mise paraziti ač vcelku hratelně povedená, dosti hapruje.
    Ani se nedivím, že někteří nadávají, asi bych byl taky z některých fází hry otrávenej.
    V zel.boxíkách je dost prázdnejch a cena inf.munky a CPU léků je nehorázná.
    Myslím, že finální odměny zřejmě ani nepokryjí náklady.
    Kupon jsem nedostal a mám nedokončenou misi, kterou bych musel zrušit, takže ani nelituji že jsem parazity vypustil.
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    Je to stale dookola to iste, rovnake frflanie bolo aj pri demaneroch. Nikto vas nenuti u toho sediet hodiny a robit tu ulohu, nie vsetko v hre musi byt lahke a vynosne.

    Budoman Uloha je narocnejsia a ked sa ti nepaci, tak ju proste nerob. Ostatne akciove ulohy boli az primitivne jednoduche, zrazu sa objavi jedna tazsia a hned je uz vsetko zle.

    + Necituj predchadzajuce prispevky, je jasne na co reagujes.

    *Firefox1* Odmeny v boxoch su dost vysoke a boxy su permanentne na mapach, neviem co este by ste chceli. Municia a miny boli vyrazne zlacnene a treba pametat, ze PIB-100 nie je urcena na bezne strielanie, preto je jej cena vysoka.
     
  19. tady nekdo psal ze to je o akcii strileni jasne ale ne ze se furt objevuje na jedne mape a to 4-1 par jedincu je ma udelanou a pak zbytek kosi ty co se snazej ten ukol udelat to je ta akcnost teto hry vzdycky ty akce udelaj ze proste se to neda udelat a me to prestava bavit .takovej pristup HOSI to tu zachvilku budete sami jen tak dal
     
    .R1dd1ck. a rada1967 tohle ocenili.
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Orome Jenže tu munku potřebuješ k plnění úkolů, tak jakýpak běžné střílení ...
    Např. : Pokud ti dojde Léčebné CPU a potřebuješ do úkolu už jen 1dávku tak tě OBCHOD nutí koupit ANTI-Z2 (972 U)
    1dávka ANTI-Z1 nelze použít ! Dá se koupit jen když jseš nakažený a je hned FUĆ. Nenakažený ji nekoupíš.
    Mise jsou přidávány postupně, dokud ji neuděláš, nemůžeš vzít další.
    Mluvíš o "neustálém frflání" .... prostě je tomu tak, některé úkoly jsou nepovedené a proto tam musí trávit hodiny,
    pokud chtějí mít celou misi dokončenou.
    To je ta druhá strana mince o čem mluvím.
    Odměny v boxech jsou rovnocené s ostatními akcemi, jen těch prázdnejch je tam podstatně víc.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.