Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mamina, to nieje len na cz3, ale aj na ge4, oskúsané veľa krát, proste furt a furt 15min.
    Moderátor, otázka, je chybná akcia, alebo Oficiálne oznámenie, a ešte kedy sa dostane do obchodu munícia a CPU ? :)
     
  2. knihaman

    knihaman User

    Na dokončení musíš letět k tomu na základně a kliknout na ten vykřičník, pak by se ti měl splnit úkol, u těch na x-4 a x-5, kde se dají přijmout úkoly, to nejde udělat
     
  3. Citát zmazaný.
    dakujem funguje to
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/5/15
  4. -BIMER-

    -BIMER- User

    Dobry ako sa mam viliečiť poradi mi niekto
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Lidi, kde sehnat tu spešl munici a miny? V obchodě nic...
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  6. .OKIKAC.

    .OKIKAC. User

    Musíš letieť na svoju x-1 mapu ku kontr. centru.
     
  7. Vypadá to, že v obchodě předměty k eventu ještě nejsou. Eventové mise už se plnit dají, bohužel u některých je prozatím nemáme čím plnit. Ani to spešl NPC zatím není nikde.
     
  8. Ahoj, dle mého názoru akce bude následovně:

    Pár dní nebude nic z toho co je popsané v oficiálním oznámení. Parazité se budou množit. Pak nějací doktoři z MMO, VRU a EIC, vyrobí ten zázračný lék, který se zpřístupní v obchodě (doufám, že to nebude stát milion učka :( ).... Jinak nahlašuji BUG, i když možná je to tak schválně: Ráno jsem splnil úkoly za infikované, kdy se mají ničit NPCčka a hle mám je tam znovu :) a jdou přijmout, sice mi to nevadí, protože učko je za to slušné (na to kolik, mě úkoly stojí času :) :D ).

    A ještě jako poslední věc: Někdy kolem 1 ráno, jsem plnil úkol, kdy se mělo zničit jednoho nakaženého hráče, kterého jsem sestřelil jako zdravý. Vím určitě, že sestřelem jsem ho vyléčil, protože se mi stalo, že po sestřelu jsem byl zdravý :D, tak jestli náhodou někdo nepřišel, jestli se ten úkol nedělá jinak :D
     
  9. Chci se zeptat,jestli je normální a možné,že jsem dostal z boxiku,infikovaného,část kronos galaktické brány,do kronos se mi započítala celá zeta,co jsem neměl? :)
     
  10. Ano slyšel jsem o to, ale podle mně je to jediná brána co může padnout. :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Padnúť môže čokoľvek, presný popis toho čo padne , nemáme.
     
  12. Tak to je dobrý,až mi to příjde jak když je to bug,když z boxíku mže padnout i jiná brána,takhle si za tento event každý může udělat Kronos :D
     
  13. Taky mi to padlo. Zíral jsem na obrazovku, že mi oči div nevypadly na klávesnici.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  14. Pokud někomu padlo něco jiného než Zeta, tak prosím dejte vědět! Jinak GE1 je total nelítatelná na starých mapách :/ měli to dát jen na PVP :(

    EDIT: Munice v obchodě, a jak jsem čekal stojí učko
     
    Naposledy upraveno: 8/5/15
  15. Kámošovi teď padla taky Zeta,tak nwm jestli padá i něco jiného :)
     
  16. Je nelítatelná všude. Jak na starých tak na nových.
     
  17. Pokud máte questy jako infikovaní, a necháte infekci vypršet, počítá se postup v úkolu?
    Edit: Tak dámy a pánové, na GE1 už je munice i CPU.
    Edit 2: Ta cena té munice je snad blbej vtip ne?
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  18. A kolik stojí ? a ještě jak jsi se k ní dostal? jsi se nechal infikovat? :eek:
     
  19. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ta cena munice je opravdu o nicem kdyby to stalo 2,5 u nereknu ale 25 u ? to je fakt moc...jinak prisel nekdo na to jak zbavit nekoho infekce?Protoze kdyz nekoho sejmu tak sa to nepocita a kdyz chcu kupit to cpu tak to pise ze su zdravy...
     
  20. 25 Uri za kus. To je pro mne jako f2p hráče naprostej výsměch.
    Neptun: Musíš koupit to s 10 použitíma a musíš toho hráče mít zaměřenýho když ho používáš.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.