Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja som tu ulohu nastastie splnil,aj ked som musel pouzit PET a lokalizator NPC,nech sa dostanem prvy k nemu :) Co sa tyka toho najdenia casti k brane kronos,tak padli vam vzdy casti,co vam chybali,ci sa stalo,ze padla cast,co ste uz mali postavenu?Tiez uvazujem,ze budem trosku viac boxikovat,aby som doplnil chybajuce dieliky :)
     
  2. asi se projevim jako naprostý trouba :confused:,ale : jak si "vyčíhat" GYGERIMA ??
    zkouším to v různé časy, porůznu, a NIC !! netrefila jsem ani "hlášku", že někde je ... :(
    škoda, že BP na DO dává úkoly stavěné na NÁHODĚ .... ;)
     
  3. Jack.K

    Jack.K User

    =Marvin=, VOP jsem četl a to, že tam je klauzule o možnosti změny neznamená, že zahájí akci, pak zjistí, že udělali chybu a začnou měnit podmínky během akce. Ty změny jsou sice pochopitelné, ale otázkou je, proč to někdo nedomyslel ještě před akcí. Proto ta narážka na pokusné králíky. V tomto případě jsou výmluvy na VOP trošku úsměvné.
    A abychom nemuseli chodit daleko, tak naše vláda dělá bohužel to samé. Vydají zákon, který pak změní, protože zjistí, že to byla kravina. Každý občan je ale nucen tyto zákony dodržovat a pokud se ti to nelíbí, tak máš možnost tuto zemi opustit. Proto mám neskutečnou averzi k podobnému jednání. Netvrdím, že časem se nějaké ty drobné chybky či nedokonalosti neobjeví, ale vydat či schválit něco, co má zásadní chybu se prostě nemá.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    **rozárka** - ako som uz pisal,treba mat PETa a lokalizator s kopou radarov na este vacsi dosah...cize na mape by sa ti hned mal ukazat,kde sa nachadza a okamzite k nemu letiet...Aj ked ho nenakliknes ako prveho no moze ti ho pricitat bo staci,ze niekto pukne,kto ho naklikol skor a pricita ho tebe.
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
  5. Spartakus

    Spartakus User

  6. *pursuer*

    *pursuer* User

    Spartakus - nik nehovoril o strielani vlastnej firmy,neviem kde si to vycital.No ked tam hraci hadzu miny,tak nie jeden tam pukne ;) A ak pukne prave ten,ktory ju zacal strielat ako prvy,tak si to moze niekto z dalsich hracov pripisat a moze to byt hocikto.Ja som mal to stastie a podelil sa o to jak som dosiahol dokoncenie ulohy.
     
    †Rikardos† tohle ocenil(a).
  7. ...zajdi si na pvp mapu..klikni si to okno s parazitmi vedla TA a tam ti pise kolko je zostrelenych malych prckov..a ked ich bude 2000 tak sa ten gygerim objavi...to nie je na nahodu ze sa objavi ale objavi sa az po zostreleni 2000 prckov..:)..sa mozes priebezne prihlasit a zistovat kolko toho este chyba..
     
  8. Ahoj, rád bych se zeptal jak je to s titulem Přenášeč? Je tam stejnej počet abych infikoval jako u titulu Spící virus ( kterej už mám) a už sem infikoval tak cca 25 hráčů a ten titul furt nic.. jakto?
     
  9. 123812

    123812 User

    Musíš jich infikovat 10,50,100..
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jack.K ptal jsem se tě o jaké přesně změně pravidel během akce mluvíš, neodpověděl jsi mi. No předpokládám že máš na mysli omezení pushingu. K tomu řeknu jen, že za to že někteří hráči mají neustálou potřebu podvádět a hrát nečestně nemůže BP, ale právě tito bezpáteřní podvodníci. ;) Kdyby nebylo podvodníků, nebylo by omezení. Můžeme být rádi že BP potrestalo podvodníky alespoň dodatečně a vyřadili je z žebříčku, na to si snad žádný poctiví hráč nemůže stěžovat. Leda podvodník nebo prostě z principu..
     
  11. Korben

    Korben User

    Čo to tu splietaš a miešaš sem politiku ? Toto je hra a akcia ktorá sa pridala do hry , bola aplikovaná v priebehu hry , bez toho aby boli servery odstavené, tak že chyby pri aplikovaní novinky sú bežné. Ak to vieš robiť lepšie , tak sa prihlás do BP a ukáž im ako sa to má robiť.
    Podmienky sa nemenili, upravil sa len priebeh hry.
    Doteraz tu mnohý písali , aké sú úlohy jednoduché, no ak príde niečo ťažšie , tak tu všetci plačú.
    Akcia nieje o tom, že všetci všetko splnia, tak že je zbytočné tu vyplakávať. Nie všetci počas tejto akcie úlohy splnia.
     
  12. 123812 dobře, zkusím, asi tam maj chybu :D
     
  13. TAk jsem to nevzdal a bojuji dal ale i kdyz jsem byl u neho celkem rychle pouzil jsem peta lokalizator tak stejnak uz u nej bylo aspon 10 lodi kdyby aspon stridal mapy ale porad se ukazuje jen na te 4-1 ale pritom v poli pisou ze se ukaze 4-1/4-2/4-3/4-4a 4-5 dva dny je jen na 4-1 takze asi bez sanci velka skoda:(
     
  14. Proč se gygerim objevuje pořád dokola pouze najedné mapě? A to na 4-1. Server CZ2.
    To je schválně nebo nahlášená chyba.
    Díky
     
  15. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    je dnes misia pre zdravych?
     
  16. Vcera som dal misiu pre infikovane ale misiu znic Gygerim som nesplnil no a dnes mam misiu pre infikovane znic 5 zdravych hracov ale misiu pre zdrave nevidim ... ty ktory ste zrusili alebo spravili misiu na znic Gygerim tak sa vas chcem spytat ci je dnes nejaka misia pre zdrave a ak ano tak aka?

    Ide mi hlavne o uspechy nez o odmenu ale neviem ze ci ak zrusim misiu s Gygerim tak ci mi budu stacit misie na splnenie 10 misií pre zdrave ale zas ked ju nezrusim tak mozno nebudem mat ulohu pre zdrave ktora je mozno dnes ... asi sa s tym budem trapit do 23:00 a potom asi zrusim a uvidim ci je misia pre zdrave.
     
  17. 123812

    123812 User

    No asi není, já ji včera zrušil a dnes jsem ji měl zase :(
     
  18. Tak napis jej nazov lebo moze to byt ta ista alebo je to rovnaka len s inym nazvom a preto moze byt vlastne ina :) ... tak napis je nazov prosim
     
  19. 123812

    123812 User

    Závod s časem .. odměna je stejná tak nevím no :D
     
  20. Ja tam mam Boj s casom len to je po slovensky cize z toho vyplyva ze je to asi ta ista misia ... to ze je to rovnaka misia budeme mat potvrdene iba vtedy ked splnime tu zo vcerajska a nebudeme tam mat dnes druhu misiu ... ak je tu niekto kto splnil tu vcerajsiu mohol by napisat ci tam ma znova tuto misiu alebo tam nema ziadnu.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.