Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdar,mam otazku sem to zapomel vcera napsat uz.Byly sme ve skupine jo asi 5 lidi a tu veliku potvoru sme naklikli prvni a zapocital sa enom jednom ve skupine...jak je to mozne?
     
  2. 123812

    123812 User

    -Neptun- jojo, to taky nechápu, to se mi stávalo u demanerů .. prostě budeš muset ho zkusit nakliknout znova :D
     
  3. Kristo

    Kristo User

    -Neptun- Asi proto že ho musíš nakliknout první Ty aby se Ti započítal do úkolu, myslím že se to tu už řešilo ...
     
  4. -Neptun-

    -Neptun- User

    No ja sem prave sledoval global a tam predchozi skupina psala ze maju splnene takze se pripsal vsem...
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. -Neptun-

    -Neptun- User

    Samozrejme :D strilali sme vseci kdybych nestrilal tak tu nepisu).
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Určitě se započítává všem ve skupině v případě, že stříleli. U nás to alespoň takto fungovalo.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ako hovori spoluhrac, pokial strielate a ste v skupine, tak by sa zaratat mal. Uz tazko zistime ci niekde nastala chyba, musis to skusit znova.

    Postupne sa NPC dostava na vsetky mapy, cize kazdy dostane sancu splnit tu ulohu.
     
  9. skoro mas pravdu ibaze dneska sa tie male potvorky nezapocitavaju do pokroku takze sanca aby sa vytvoril velky je nulova :) mensi detail neviem ci to uz niekto hlasil
     
  10. Nemyslím, že je to chyba. Ze začátku se taky Gygerim nedal vyvolat, a pak to šlo bez problému. Myslím že zítra už bude všude.
     
  11. zdravím nemáte aj vy pocit že zmizli dieliky kronosu z boxov? lebo po aktualizacie akcie mi padli 4 lambdy v dvoch dňoch ,dalej až doteraz mi nič nepadlo a to už som nazbieral velmi vela zelených boxov
     
  12. No já jich za akci sebral celkem 9, v neděli 2, v pondělí 0. Je to jak který den, aspoň u mně.
     
  13. *pursuer*

    *pursuer* User

    Skor by som povedal,ze tie dieliky su fakt o stasti.Boxiky sa neustale refreshuju,tak treba vziat ten spravny,kde je dielik a je to.Ja sa skor obavam,ze mozno dava dieliky aj tych bran,ktore uz na kronos su hotove a teda neprida dalsie,ktore este chybaju :/ Tazko povedat,proste treba zbierat,zbierat a este raz zbierat ;)
     
  14. mi jich padlo zatím 6, ale nesbírám tak moc. Tak či tak, padly mi 3 do alfy, kde mám nyní 4/4, 2 do lambdy (2/5) a jeden do bety (2/3). Osobně si myslím, že to dá dílky jen do těch bran, ze kterých už máte vedle lodi kroužek či kterých se kroužky netýkají. Bylo by zajímavé, kdyby mi dílek padl do delty či epsi, kterou jsem sám ještě nepostavil, jestli by mi to ten kroužek přidalo nebo ne... :D
     
  15. už som nazbieral vyše 1200 tej zelenej municie z boxov tak si predstav kolko som musel tých boxov vziať a nič..
     
  16. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    mne dnes padla cast do lambdy takze furt to pada
     
  17. Teď mi padl další, již sedmý, a to do bety, takže už nyní nemusím stavět alfy a bety vůbec, poráda :)
     
  18. 555m555

    555m555 User

    možná ž se někdo ptal a já jsem jen línej si projít téma nazpět,..budou infekční miny a munice působit i po skončení akce? že bych si koupil pár min a občas si zvýšil dmg :)
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    555m555 To je otazne, urcite sa budu dat pouzit a budu sposobovat poskodenie, len neviem ci im ostane aj efekt infekcie, to uvidime po akcii.

    STEROID-SVK Je to hlavne o nahode, jeden spoluhrac zobral 3 boxy a hned cast kronosky a druhy zbieral cely den a nic.
     
  20. Drift1

    Drift1 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.