Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. »†prchlik†« vysvetlim ti to:
    1. mal si počitadlo 1999/2000
    2. laglo ti to a zastavilo sa to (iba tebe, nie v hre)
    3. gyregym sa vyvolal na inej mape ako 3-5, 3-6 (napr. 1-5..nvm)
    4. dal si refresh, gyrogram bol stale na tej mape 1-5, nevidel si jeho prichod lebo si to mal pred refreshom lagnute, pocitadlo ti zmizlo kym bol garygem nazive
    5. po zabiti sa pocitadlo resetlo, videl si 6/2000.
     
  2. Mozna malinka rada co jsme odpozorovali,na novych mapach i na pvp mapach se nam gygerim obevil tam kde jsme tech malinkych nastrileli nejvic. Meli jsme plnou skupku a strileli na jedne mape a na te se taky obevil gygerim. Muze to byt samozrejmne taky jinak,ale takhle sme sfoukli jak ukol na 1ks tak i ten na 3. Jeste dodam,ze slo o cz2 a delali jsme to vcera dopoledne.
     
  3. Pᗣᗧ•••Nαrcis•• díky za vysvětlení, ale tvoje teorie trochu kulhá. Hru jsem lagnutou neměl, protože výpis o tom, že se objevil Battleray jsem v té době dostal, takže bych měl dostat i hlášku o gygerimovi.
    Deborka[TVL] zajímavá teorie.
     
  4. na PvP jsem je zatím viděl jen na 4-1, ale je tu možnost, že se někdy objevil i jinde, přece jen vídám tak 3 za den, až k večeu, jelikož přes den nemá cenu ty úkoly dělat. Úkol na 3 kusy gygerima jsme včera dali ve skupce kolem půlnoci tak za hodinku a půl, nejprve se zjevil na 1-5, potom jsme přešli na PvP a zjevil se na 4-1, poté zpět na nové mmo a ač jsem všichni stříleli na 1-5, zjevil se na 1-6. Server CZ2
     
  5. tak jsme otestovali deborkovou teorii, ale ee...sříleli jsme 3-5 a gygerim na 1-5...přitom tam nikdo malé nestřílel...možná tak jeden hráč
     
  6. JJ prchlíku jeste sem nevidel ze by se gygerim objevil jinde nez na mapě MMO 4-1, 1-5,1-7,1-6, toje opravdu pěkně vyřešené prej náhodny objevování. Dvě firmy mají obtížněji splnitelný ukoly na gygerima a třetí se směje. Tak je to aspoň na CZ2

    Beru zpět dnes byl Grimerin několirát i na mapách EIC, nechal jsem se unést a není to pravda...
     
    Naposledy upraveno: 21/5/15
    Kristo tohle ocenil(a).
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Podle mne je to fér. EIC a VRU mají v téhle akci několikanásobnou výhodu oproti MMO. Nebudu říkat jakou, někteří to ví, někteří ne.
    Takže je adekvátní, aby alespoň MMO mělo výhodu ve spawnování bosse. ;)
     
  8. Badmaniak nechápu, o čem píšeš. U této akce má, resp. mělo jedinou výhodu MMO, tím, že se Gygerim objevoval pouze a jenom na jejich mapách. Možná se to po nějakém dnešním restartu změnilo. Ostatní podmínky jsou naprosto stejné, žádná několikanásobná výhoda pro EIC nebo VRU tu není.
     
  9. Zajímalo by mě, jestli někdo našel do Kronosky i z nějaké velké brány (Gama, Kapa, Delta, Zeta). Já za dobu trvání akce našel 4 x alfa, 3xbeta, 5 x lambda. Žádnou vyšší, tak by mě zajímalo jestli někomu padly.
     
  10. duogamers

    duogamers User

    Dílky padají jenom do bran: Alfa, Beta a Lambda :) Toť vše nejsi jediný.
     
  11. Polas

    Polas User

    taky dost sbírám a padlo my 10 dílků do kronosky a alfa 2,beta 3,epsa 2,zeta 1,lamda 2 a už jsem asi vyčerpal dílky už my dlouho nepadl dílek do kronos hodně dlouho když padali dílky tak tři denně min. teď marná snaha.
     
  12. Mě už velmi dlouho nic nepadlo, pouze 3 dilky do lambdy a 1 do bety
     
  13. Selendix

    Selendix User

    Mě nepadl dosud žádný dílek. A ani Havoc ze zety mě nechtějí padat. Zřejmě je u mě v bp to kolo štestí zadřené a netočí se :D
     
  14. Citace smazana

    Korben psal že akce nemá vliv na padání Havoče. Já dělal zetu a havoc padl , kdy pochopíte že to je jen o štěstí a smule ? :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/5/15
    Korben tohle ocenil(a).
  15. Skate

    Skate User

    Neviete či budu akciove predmety fungovat mina IM-01,municia a serum CPU aj po skonceni akcie fungovat? ako napriklad raketa kocka ladu R-IC3?
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Skate Na 100% nevieme, ale predpokladam, ze budu fungovat rovnako aj po akcii, PIB by inak stratila zmysel.
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Věř mi že výhodu mají a to nemalou. ;)
    To že jsi na to nepřišel je tvá věc. Já vám radit nebudu, vzhledem k tomu že jsem MMO.
    Ale teď už se Gygerin spawnuje všude, kdežto výhodu o které jsem psal má VRU a EIC neustále...
     
  18. Mám naprosto stejný problém na CZ1, už 2 dny hledám, prolítávám mapy, střílím a prostě velkého nenajdu. Teda 1 jsem včera potkal, ale než jsem na něj narazil, tak byl skoro dole, takže se mi nemohl připsat. Ty úlohy s ním jsou utrpení, mám 1 hotovou a 1/3 z toho druhého, ale ty 2 nevím jestli zvládnu. Tohle je nedomyšlené, kdyby reději dali způsobit mu škodu. Ale problém ho najít by stejně zůstal. Akce se mi jako celek líbí, ale tohle není domyšlené.
     
  19. *G*O*L*E*M* Na GE1 je tento problém taky, ale možná znám odpověď. Už jsem jich několik viděl, ale nikdy ne na VRU mapách. Je to možná jen náhoda, ale první den, kdy se objevoval, jsem ho viděl 2x na mapě 4-1 (víc jsem ten den nestihl). A poté vždy na mapě 1-7 (cca 5x). Ale jak říkám, je to třeba jen náhoda. Moc sem toho poslední týden nenahrál, a tak nemůžu přesně nic říct.
     
  20. ukol s gygerimem se mi nakonec povedlo dodělat. samozřejmě za pomoci skupiny, to znamená stejný princip jako u demanera.
    je to zajímavé někdy hlášku o jeho objevení vidím, jindy ne. podotknu, že nikdy jsem nepotkal gygerima jinde než na mapě 4-1 nebo 1-5, pár lidí mi tvrdilo, že ho stříleli i na 1-7. takže dle mého názoru se náhodně stále neobjevuje.

    Badmaniak bavil jsem s několika hráči a žádný o nějaké výhodě neví. Akce zítra končí, tak nám prosím tě prozraď to sladké tajemství, proč MMO je v tak velké nevýhodě. Jinak beru tvoje tvrzení jako mlácení suché slámy.
     
    hummel a Master-of-VRU17 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.