Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    »†prchlik†« Končí zítra ? Já myslel, že až v pondělí ne ?

    Časový rámec

    :rolleyes:Akce začne 8. května o půlnoci a skončí 25. května 2015 23:59 hod. MSČ.:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  2. Jsem MMO a hledám na mapách MMO a za poslední 3 dny jsem viděl 1 velkého na 1.6 a to už byl tak na 10 % HP, takže do úkolu se mi samozřejně nezapočítal, když jsem k němu přišel pozdě. Od rána jsem tak 4 x viděl zaseknuté počítadlo na čísle lehce pod 2000 naposledy to bylo pře chvílí 1980. proletěl jsem 4 mapy a nikde nic. To je fakt nastavené tak, že to splní pár klikařů nebo někdo, kdo u toho může sedět celý den. Fakt hodně špatně vymyšlené úkoly - myslím ty kde je nutný sestřel té velké potvory s tím, že ji musím nakliknout první.
     
  3. Mně to zatím fungovalo v pořádku - byl jsem v silné skupině, počítadlo se nikdy neseklo a když ho někdo z nás naklikl první nebo tam nebyla žádná silná skupka, byl náš.
     
  4. 123812

    123812 User

  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zaprvé akce se bude opakovat, zadruhé je to výhoda i mimo tuhle akci, ale při téhle akci je znásobená. Takže si dosaď, nebo si na to "S ostatníma" přijďte sami. :)
    Ale věř mi, že to výhoda je a nemalá, a kdo na ní přijde, může jí využívat, protože to je výhoda poctivá a je založená na normálním fungování hry. ;)


    BTW jak jste na tom s těma dílkama? Já asi 5000 boxíků a ani jeden dílek. ABC mám plné z bran, ale lambdy prej taky padají a ani jedna. Které brány teda kromě ABC vám padají a jak často? Za celou dobu akce nemám ani jeden dílek. Ale je pravda že jsem nesbíral od začátku ale jen asi posledních 5-6 dní...
     
  6. 123812

    123812 User

    Badmaniak Prosímtě, to já můžu říct taky, že mám výhodu oproti všem hráčům .. bez důkazů ti nikdo věřit nebude..
     
  7. neví někdo kolik bude stát surgeon a jestli bude v prodeji hned 26.5 ??
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Prosimtě k čemu důkazy? :)
    Rozumnej člověk si všimne. A tím že jsem řekl, že tu výhodu mají VRU a EIC a MMO ne, a že se to nevztahuje jen na akci epidemie, ale epidemií je to zvýhodněno ještě víc, tak to už musí dojít i průměrné opici. :)
     
  9. 123812

    123812 User

    Badmaniak No tak asi jsem 100 let před opicema ;) Výhoda VRU + EIC proti MMO ? Jedině taková, že se spojí a půjdou proti MMO ale to je blbost ..
     
  10. Selendix

    Selendix User

    "PaRazZziTeK

    Ja taky nikde netvrdil, že to na to má vliv. Já si jen povzdechl, že mě ze Zety Havoc designy nepadají. To je vše. :rolleyes:

    Ze bych tusil o cem píšes Badmaniak;)
     
  11. Badmaniak Ó všemocný génie, prozraď nám, podřadným opicím, jakou úžasnou výhodu mají firmy EIC a VRU oproti firmě MMO!

    Hraji sice za VRU, ale taky za MMO a velmi rád bych zjistil, čím to je, že nejsem nejlepší? Dosud jsem nevěděl co to způsobuje, ale teď je mi to už celé jasné. Ty dvě konkurující firmy mají nějakou záhadnou výhodu, kvůli které proti nim nemám vůbec, ale vůbec žádnou šanci. A teď se dozvídám, že ta akce jejich moc ještě znásobila. Snažně tě prosím, nejmoudřejší z moudrých, prozraď mi tu záhadu!

    :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  12. 123812

    123812 User

  13. 123812 právě proto tam mám to ''taky za MMO'' - tzn. na jiném serveru;)

    Trošku jsem to upravil, aby to bylo srozumitelnější...
     
    Naposledy upraveno: 23/5/15
  14. 123812

    123812 User

  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Ziadna vyhoda zalozena na normalnom fungovani hry pre jednotlivu firmu nieje, maximalne sa moze jednat o nejaky bug a za jeho vyuzivanie moze hrozit ban na ucet. Nema ta tvoja zahada nahodou suvislost s NPC?

    Patrick3953 Dizajn urcite nebude v obchode hned po skonceni akcie, do obchodu pojde az po urcitom case, to mozu byt aj mesiace. Cenu tiez este nepozname.
     
  16. 123812

    123812 User

    |Oromë| A dostanu tu odměnu z akce hned 26.5 ?
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Odmeny by sa mali pripisovat rovnako ako pri dominancii a tam mi odmena naskocila tusim hned na druhy den po prihlaseni.
     
  18. 123812

    123812 User

    Ok dík, tzn. toho 26. když akce končí 25. :) ...
     
  19. Bada znám už dlouho a věř mi, že většinou v každé hře jde do takové hloubky, že to normální hráče ani nenapadne. To co napsal, je pravda. A protože se nejedná o bug, ale o to jak je hra nastavena, tak proč radit soupeřům. Ale protože budete říkat, že jen tak tlacháme, tak ti uvedu příklad z jiné akce - Hitac a Demaner. Zkus se podívat na mapy, přes které u jednotlivých firam jde. U MMO je to 1.3 Pravý horní port a jde do pravého dolního a dále pokračuje 1.4 zhora dolů. Nejkratší možná dráha. Většinou musíš naklikávat 2 x a i když je na první mapě můj málokdy to zvládneš i té další. Kdežto na mapách EIC je to ta nejdelší možná trasa, když na první jde po nejdelší možné z rohu do rohu a k velkému překvapení taky na té první většinou padne, snad jen 1 -2 x jsem viděl že se portnul na druhou mapu. VRU to má trochu horší, ale pořád začíná po celé délce mapy a taky se málokdy musí zaklikávat dvakrát většinou padne na první mapě. Je tohle bug? Ne podle mě bohužel není. Bad si holt všímá věcí, kterých si většina nevšimne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.