Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Ale k téhle akci to nějak nepasuje ne ? Toto NPC se neportuje ;) ....
     
  2. *G*O*L*E*M* ač bys tomu věřil nebo ne, moc dobře jsem si všiml toho co popisuješ. Ale uvědom si, že to nepředstavuje absolutně žádnou výhodu/nevýhodu pro firmu. Možná pro jednotlivé hráče, ale pro firmu ne. Protože u hitaca i demanera byli téměř ve 100% hráči všech firem, tzn. to, že přes mapy určité firmy létá kratší dobu má za výsledek jen to, že se budeš muset víc snažit/ mít víc štěstí při znovu naklikávání.

    Stále nedokážu přijít na jakoukoliv výhodu EIC a VRU vůči MMO. Natož nějakou zásadní.

    Btw. pokud by to byla tak převeliká výhoda, jak tu Badmaniak líčí, nemyslíš, že by si jí všimlo víc lidí než jeden, se svou firmou nespokojený, konspirační teoretik (alespoň to tak zatím vypadá)?
     
  3. Co se tyka akce demaner a hitac,tak tyto npc se pohybuji po nejkratsi mozne ceste dokola po vsech 3 firmach. A myslim,ze rozlozeni map nikdo asi menit nebude. A nevim jak jinde,ale na cz2 bedny z demanera brali prevazne jedni a ti samy hraci a povetsinou to bylo mmo. A u teto akci nevim jak jsou zvyhodneny jine firmy kdyz opet na cz2,prvni dni se gygerim obevoval vyhradne na 4.1 a pak 1.7 a pak teprve i na ostatnich mapach. Ja to vydim tak,ze se vam nedari splnit urcite ukoly a tak v tom hledate ruzne mouchy.
     
  4. To je sice hezké, že má logické myšlení, ale ospěvovat ho tu nemusí. Buď řekne o co jde nebo ať mlčí, fakt ,psaní příspevkú typu "já na něco přišel a vy ne, hahaha" nemá žádnej smysl.
     
  5. Mě se tahle akce líbí, nelíbí se mi konkrétní úkoly. Co se týká výhod nějaké firmy nepamatuju si, že bych tu psal nějaké příspěvky, kde bych to extra pitval. Napsal jsem jen, že rozumím tomu, co psal Bad. Prostě jsou rozdíly a kdo je umí využívat má výhodu.
    Jo a střílet Hitac a Demanera na vlastní nebo na cizí mapě, tak to podle mě je dost velký rozdíl, ale nechci být OT tak to dál nebudu rozvádět, psal jsem to jen jako příklad rozdílu, který přináší výhody.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    *G*O*L*E*M* Demaner bol skor o rovnakej skupine elitnych hracov, ktora ho strielala a skutocne mi ver, ze im bolo uplne jedno cez aku mapu npc islo. Mimochodom, nevsimol som si, ze po skoku cez port sa da demaner prebrat, aj ked ho hned kliknete, tak stale ostane cerveny hracovi z prvej mapy.

    btw. toto nepatri do tejto diskusie, zbytocne tu tvorime OT.

    TheBlackfire62 Ono to bude nejaka blbost, ak by bola daka super uzasna vyhoda, tak uz davno o tom vsetci vedia....

    K uloham s gygerimom, proste su tazsie a nie kazdy ich dokonci, treba to akceptovat. NPC sa vzdy do uloh ratalo len ak ste ho mali nacerveno, tak nechcite zrazu aby to pripisovalo kazdemu po jednom vystrele. Chapem, ze spawnovanie gygerima obcas nebolo v poriadku a zasekavalo sa, no akcia ma premieru a podobne chyby sa urcite nabuduce vyriesia, podobne ako pri demaneroch.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Ahojte,mohl by jsem vědět jak funguje střelba munice co se týká spotřeby?
    Měl jsem celkem cca 407 ks munice PIB která je potřeba na splnění ukolu.Píše se tam aby jsem vystřílel 1000 ks té munice.
    Ok,koupil jsem 600 ale co čert nechtěl,v ukolu mám jen 764 vystřílené..dokoupil jsem tedy 300 a v ukolu mám 950.
    Tak vlastně odměna mi vrátí jen to co jsem zakoupil.
    407 KS jsem měl.
    Toto jsem dokoupil.
    24.05. 14:23Laserová munice koupena (600)- 4,650 U.
    24.05. 19:00Laserová munice koupena (300)- 2,325 U.
    Server CZ2-ID-75361957
     
  8. Stejný problém už se tu řešil: na vině byl zapnutý PET. Tj. munice vystřílená PETem se do úkolu nezapočítává.
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Drift1 Bud je to municia vystrielana PET alebo strely, ktore isli mimo. Nahodou som dnes tu ulohu robil tiez, mal som cca 1100 ks a po splneni ulohy mi ostalo cca 80ks, cize som minul cca 1020ks a na ulohu to stacilo.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Tak pomalu zjišťuji že ta malá plechovka mne začíná stát za velké H...ale tak co už aspoň vím kde je chyba..:D
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    pet jak pet, ale taky se nemusíš trefit lodí, občas ti to napíše i mimo ne ?
     
  12. 123812

    123812 User

    Mi se počítaly i střely mimo ..
     
  13. Jak vidno, tak zásadní výhoda pro EIC a VRU je ta, že hitac a demaner po jejich mapách jde po delší dráze. Hoši tím jste mě absolutně odbourali. :D Souhlas s Deborkou, nedaří se Vám něco splnit a hledáte konspirace, jak se proti Vám ostatní spikli. Howgh.

    Ukoly na PIB100...počítalo se mi vše, co jsem z lodi vystřelil i střely mimo. PET nedokážu posoudit, protože jsem ho pro tento ukol nepoužíval.
     
  14. 123812

    123812 User

    Pěkná akce, celou dobu se držím v top 10 a dneska asi skončím 11, protože do půlnoci u PC sedět nebudu :D
     
  15. Take se pridavam,pekna akce. Pekne sem si zastrilel za vydinou noveho desingu a tak sem se bal,abych byl aspon v te top 10,ze nakonec bude asi i premko na mesic. Ukoly jsem take nejake zvladnul,dobra odmena za ne. Hangar jsem vymetl od munice,tak aspon ted zas budu mit co delat to nafarmit zpet. Palec hore.CZ2.
     
    **NAUTILUS**70 tohle ocenil(a).
  16. duogamers

    duogamers User

    Jaký server?
     
  17. 123812

    123812 User

    duogamers cz, dělám/dělal jsem pro zdravé .. ale to asi fakt nedám už no :/ .. je to sice asi od 5.-12. místo nastejno ale já tu do té půlnoci sedět nebudu ..no, budu si muset ten design bohužel koupit za U, pokud teda někdy v obchodě bude.. štve mě to no :/ ale jinak dobrá akce.. :( :( :(
    Deborka[TVL] Jojo , gratuluju :)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/15
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Casom si ho bude moct kupit kazdy, len to moze trvat aj mesiace. Nerozumiem ti... viac ako 2 tyzdne sa nahanas za dizajnom a teraz ked je posledny den a si tesne pri 10. mieste, tak sa nato chces vykaslat? Ved uz zamakaj tych par hodin. ;)
     
  19. 123812

    123812 User

    |Oromë| Jojo, ale oni jedou od 2 jako já, střílí to nějak rychleji .. a já tu do půlnoci být nemůžu :/ Tak co už .. koupím si ho až bude někdy v obchodě :)
     
  20. duogamers

    duogamers User

    Dobrý den, proč event stále běží?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.