Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tady vyhrá jen ten nejlepší, jako vždycky :)
    Kdybych se do toho vrhl taky ze začátku už, tak bych se nenechal shodit a šel až do pulnoci a za svoji výhru zabojovat.

    Jenže já se rozhodl sbírat boxíky, je to pohodlnější práce, děláš ji kdy chceš, dokonce máš PETa pomocníka, najdeš spoustu min, raket, občas nějaké účko a taky výjmečně kronos díly. A jsem spokojenej, ten design by těžko převážil hodnotu věcí co jsem našel :) .
     
  2. nemala už akcia skončť ? :confused: "Časový rámec

    Akce začne 8. května o půlnoci a skončí 25. května 2015 23:59 hod. MSČ." 10 min po polnoci a akcia stále je ? o_O :confused::eek:
     
  3. duogamers

    duogamers User

    Je to nějaké divné, jsem v top 10, tak snad si to BP ohlídá.
     
  4. dúfam že hej :/ ... aj keď na FB je z 18.5. príspevok "Parasite Tide will run for about one more week. How do you like it so far?" tak neviem či to len informovali alebo tým chceli naznačiť že sa predĺži :/
     
  5. ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× jednoduchá matematika: když 18. napíšou, že bude trvat ještě jeden týden, tzn. 7 dní, znamená to 18+7=25...Žádný čáry bych v tom nehledal.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tohle byl jen příklad který GOLEM dal, jako že je to abnormalita daná hrou, které se dá či nedá využít, a přesto se nejedná o bug.
    A věř, že to o čem jsem mluvil, pár hráčů využívá jak jsem si všiml.
    Navíc já to nebral jako chlubení. To tady jen někdo jiný začal plakat, že Gygerim je jen u MMO, tak jsme nastínil, že jiné firmy mají zase jiné výhody, a to i týkající se téhle akce. Možná že to není extrémní výhoda, arozhodně ale být u jiné firmy než MMO, kde toto téměř využít nelze, tak to využívat budu. :)
    Ale to je fakt o ničem, věřit mi nemusíte, přijít na to můžete tak jako já....

    Mimochodem taky by mě zajímalo, proč akce stále běží? Jestli skončí až po restartu nebo jak.
    Jo a všiml jsem si dárkového vzezření boxíků, to je co?
     
  7. kdy bude ten konec?!
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц†: No nejsem si jistý jak vysvětlit slovíčko "more" tedy více v dané větě. Aby to neznamenalo, že akce bude probíhat asi déle než jeden týden.
     
  9. Dobrý den, původně bylo oznámeno, že akce skončí 25.5 v 23.59. Ale vypadá to, že pokračuje dál, boxy jsou NPC jsou a body do žebříčků se připočítávají dál. Jak to tedy je? Nikde nemůžu najít nový termín ukončení.
    Nebo platí, že se ukončilo jen soutěžení o design a pro to je rozhodující postavení v žebříčku do včerejší půlnoci?
     
  10. Nevíte někdo jak je to stou akcí včera večer to mělo skončit proč to ještě pokračuje? A body se neustále přičítají je to už uzavřené ne?
     
  11. Mno taky nevím stále čekám! Doufám že neřeknou že to bude trvat déle....
     
  12. TRIXT v tomhle případě je to myšlené jako ''ještě''. Tzn. akce bude probíhat ještě kolem jednoho týdne...
     
  13. Kde je psáno že to prodloužili nikde o tom není ani zmínka ...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Môžem vedieť z čoho vychádzaš, že máme úplne niekde/niečo? Ak niekto z kolegov bude mať informácie k tomu vyjadrí sa, ak ich ale nemáme, že ich BP neposlala odkiaľ si mám vycucať prečo to beží? Na žiadnom fóre nie je o tom info a čo tu riešite preklad, ako to bolo myslené neviem lebo som to nevidel.

    A zase sme my tí zlí a vy tí dokonalí ... som zvedavý ako by ste vedeli odpovedať vy na otázku, na kt. nemáte odpoveď.
     
  15. Korben

    Korben User

    Jediné vyjadrenie, ktoré k tomu nateraz mám.

    «Дɢяԑȿɸя™ My máme svoje zamestnanie a nie sme zamestnanci BP. Tak že ak sa mám k niečomu vyjadriť, tak sa vyjadrím , keď mám na to čas a keď mám k tomu potrebné informácie.
    Tak že podobné drísty, že admin team to niekde má, si odpusti.
    Keď ma budeš platiť, tak potom sa môžeš dožadovať odpovede, ale inak si na odpoveď počkáš.

    Edit: Tak že akcia bola predĺžená o 12 hodín, lebo včera bol v Nemecku štátny sviatok a musela sa urobiť kontrola rebríčka.
    Pre rypákov , táto informácia prišla dnes o 11:24.
     
    Naposledy upraveno: 26/5/15
    Đouwe™ tohle ocenil(a).
  16. lorduriel

    lorduriel User

    Tak jo super akce uz je pozastavena a body se uz do zebricku nepricitaj :D
     
  17. Dúfam že keď bude uplný koniec, tak zmizne aj to miznutie boxov/bední.
     
  18. "vážne super akcia":mad:... končí 25.5. 23:59 ako ... som tu sedel a nakoniec to predĺžili len o 12 hod???????? tak ako toto fak díky BP večer som bol 9, a ráno som bol ešte 10 ale som myslel že si to dáko BP uloží alebo po reštarte zmizne ale nie -_- predĺžili to o 12hod. keby niekto niekde informoval že len o 12 hod tak by som skončil aj 8 -_- /o smiešnych 1718 bodov ma predbehli -_-/ [ale hlavne že akciové úlohy neboli k dispozícií už posledný deň-_-]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.