Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lorduriel

    lorduriel User

    uz prisly i odmeny ;-) a jsem hrdym majitelem designu na gola ANCIENT MASTER :D
     
  2. Korben

    Korben User

    ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× Hovorí ti niečo slovíčko pushing ? Myslím že v tvojom prípade bude asi jedno na ktorom mieste si skončil. o_O
     
  3. Jupiter33 a co se přihodilo tobě?? Odpovídáš na 2 týdny starý příspěvek, který byl napsaný za úplně jiné situace!
     
  4. Korben akože tým chceš povedať že za túto akciu som robil pushing alebo čo??? povedal som si že nikdy viac odkedy som dostal ban prečo by som mal tak riskovať ? o_O
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Spam ti mažem, to nemyslíš vážne, že budeš reagovať na 2 týždne starý post.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  6. 123812

    123812 User

    Jen škoda, že musím chodit do školy.. mohl jsem se z toho 11. místa vyhrabat :D
    A jinak, nechápu proč tady všichni si stěžujete, moderátoři za nic nemůžou ...
     
  7. ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× pokud se nepletu, tak jestli jsi byl jednou zabanován, tak nemáš nárok na žádné odměny ze soutěží...
     
  8. Korben

    Korben User

    To nechám na posúdení kompetentných.
     
  9. SauronL

    SauronL User

    Mám 64% slevu na infekční munici, na dalším účtě kde mám premium mám 69% slevu, znamená to tedy, že pokud si aktivuji slevový balíček budu mít slevu až 94% na daný předmět ? to je 1,5 uri za kus munice ? Díky
     
  10. 123812

    123812 User

    SauronL Mělo by to tak být .. vztahuje se to na všechny věci za U...
     
  11. SauronL

    SauronL User

    Taky myslím, ale raději si počkám na vyjádření někoho, kdo má slevový balíček, někdo mi tam v chatu mlel že se nic nezapočítává a tak. Byť je to jen 50 kč raději si počkám, však mám ještě necelé 4h čas.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Muníciu v obchode nevidím takže netuším akú má základnú zľavu, vidím tam len sérum, ktoré má zľavu 45%, pri balíčku a premku to robí celkovo 75%.

    Ak má munícia základ 64% (čo mi príde divné číslo) tak s balíčkom a premkom to spraví 30% plus, t.j. 94%. Ale vravím, muníciu v obchode ja osobne nemám.
     
  13. SauronL

    SauronL User

    [​IMG]
    [​IMG]

    Slevovy balicek nemam a ukazuje to 69% i s premiem, stejne na lécích
     
  14. 123812

    123812 User

    Kubino Je tam 64% (séra) a ta munice tam fakt není, .. no já ji tam už nemám :/
     
  15. SauronL

    SauronL User

    Ja nehraji na evropských serverech, na serveru na kterým hraji ještě není 12, jinak když si ten slevový balíček koupím, budu mít na 120% slevu 94% ? stackuje se to ?
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Aha, keby napíšeš server hneď odpovedalo by sa lepšie. Ak to tam bez balíčku ukazuje 64% tak s balíčkom budeš mať 25% navyše a s premium 5%, t.j. 94%.
     
  17. SauronL

    SauronL User

    Hraju USA West Coast, dám na vás a skusím si to zapnout, když se to nestackne tak aspon koupim levněji palivo :)
     
  18. Zdravím, měl bych dotaz ohledně nového designu. V popisu akce se píše:

    "Surgeon Goliath

    Nejlepší léčitelé a šiřitelé nákazy obdrží za své úsilí speciální design pro Goliath. „Surgeon“ bude po určitou dobu exkluzivním designem (po uplynutí této doby bude zpřístupněn všem hráčům)."

    Jde mi o tu dobu, je nějak daná? Nebo je to jedním z tajemství BP? :)
     
  19. Teď je to ještě tajemstvím.
     
  20. 123812

    123812 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.