Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tých 20 nových úloh bolo asi tie "Mise akce" a druhé Denné misie.
     
  2. Pᗣᗧ•••Nαrcis•• ne, to jsi to špatně pochopil...ve FAQ se píše:
    • Hráči se mohou těšit na novou kapitolu příběhu, jejíž součástí bude 20 nových misí souvisejících s akcí, které zůstanou ve hře.
    A teď si spočítej kolik je těch nových misí pro level 21...že by 20? No nekecej...
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• To su nove trvale ulohy dostupne len pre lvl 21+, pridali sa do hry na zaciatku akcie a ostanu v nej uz navzdy.
     
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    tady se píše že se design stane přísupný pak pro všechny,kdy to bude?
     
  5. 123812

    123812 User

    Jupiter33 Tolikrát tu bylo psáno, že to zatím nikdo neví, chtělo by to trochu pročítat vlákno :rolleyes:
     
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no jo tak se mi prostě nechce pročítat 29stran;)
     
  7. 123812

    123812 User

    No pak tu zbytečně spamuješ téma -_-
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Je to písané 2 stránky dozadu ani to nie si schopný si prečítať?
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Zdravím
    jen bych se chtěla zeptat ohledně této akce

    Ve FAQ se píše
    Nechápu poškození +10%.. tím se myslí poškození způsobované mojí lodí ostatním hráčům? Tím pádem by to byl ale pozitivní efekt ne?

    A když je hráč nakažený, tak po 15 minutách se nákaza sama zruší a hráči se jinak nic nestane? (kromě toho, že lodi se vrátí normální funkce)

    Kde všude se dala sehnat infekční munice a infekční miny? Z úkolů nebo z bonusových boxů a v obchodě taky ?

    A obsah infikovaných bonusových boxů byl stejný jako u ostatních speciálních bonusových boxů? (dýně apod.) Nebo jak byste jejich obsah zhodnotili?
     
  10. jeetee

    jeetee User

    1) Zvýšilo se ti poškození tvé zbraní o 10% (Podobně jak u DMG boosteru)
    2) Ano, po 15 minutách jsi byl zdravý jako rybička :)
    3) Infekční munice byla k dostání v obchodě i v bonusových boxech (+ Dárkový poukaz, který byl poslán na email)
    4) Zelené boxy obsahovaly navíc i speciální munici/miny (podobně jako u dýní), + byla tu možnost, že některé boxy byly nakažené, z kterých jsi nemohl dostat nic.
     
  11. jisap123

    jisap123 User

    Sentiero: Ano, je to asi jen chyba v FAQ, jinak je to pozitivní efekt. Infekční munici si mohl zakoupit v obchodě v průběhu akce a ta ti zůstala. Také zasílali e-mail s dárkem.
    EDIT: Pardon, nevšimnul jsem si hráče předemnou, který to napsal dřív.
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    Už je mi to jasnější, díky moc oběma :)


    P.S.
    už když jsem tehdy začínala na tomto foru nevěděla jsem jak to napsat...
    tak třeba takto

    ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/6/15
  13. Sentiero zkus se přejmenovat na Sentierová :D
     
  14. lorduriel

    lorduriel User

    Ahoj mel bych otazku vzhledem k ty infekci, nevite jestli je bonus/postih aktivni i v branach?
     
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    lorduriel Bonus je aktivny aj v branach, cize kludne na seba hod infekcnu minu a chod robit gg. :)
     
  16. lorduriel

    lorduriel User

    OROME diky to sem chtel slyset :)
     
  17. prosím může mi někdo říct jak je možné,že když jsem se chtěl dnes asi už po páté portnout na invazní mapu tak mne npc sundaly dřív něž jsem vůbec stihl odletět aspoň bokem a to mám 390 k zb a cca 90 štítu na 1 konfi na 2 konfi mám ještě víc,dík za odpověď.a předem se omlouvám jestli jsem v jiném blogu,ale už mne nebavilo to dál hledat strávil jsem hledáním daneho blogu cca 1,5 hod.apřestalo mne to bavit,přesto dík za odpověď
     
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tohle není vlákno o invazi o které mluvíš. A ty NPC jsou kukurbica a vážně berou statisíce. Pokud vletíš do bráány sm, čekají hned uprostřed a rupneš. Leda tam skočit ve více lidech, nebo utéct s emp a ish, ale stejně si je moc nepotočíš. :)
     
  19. -_Sidoc_-

    -_Sidoc_- User

    Prosim Vás kedy bude dalšia možnosť získať/kupiť ten surgeon? Dakujem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.