Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jo takto ja ze to bude platit enom na moju lodku hihi diky.
     
  2. Takže diel na kronos može byt len jedna zeta? Alebo všetky brány?
     
  3. Vypadá to, že jen Zeta... Ta infekce přišla z popisu ze sektoru zeta, tak je to i tak logické
     
  4. :/ a ja som si myslel že tých pár častí čo mi chýba si naboxujem :D
     
  5. RamSep

    RamSep User

    Chtěl bych se zeptat proč ta akce tak skvěle nefunguje,opět jste mě dostali úkoly nejdou plnit,boxy mizí a zelené bedny taky a to nové npc je tak dobré že jsem ho ještě neviděl. děkuji je to paráda
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  6. 123812

    123812 User

    Jestli ta munice nebo ta nová mina někomu padne z boxiku prosím napište. Dík
     
  7. sadild4

    sadild4 User

    Je, to se nevyplatí ani ty ukoly dělat :D
     
  8. Úkoly jsou dobrý, ale ten zbytek ne.
     
  9. Ta akce by byla úžasná kdyby ta munice stála 4-5 uri. Ty úkoly jsou extrémně výhodný, NPC vypadalo úžasně, ale tou municí si to pěkně podělali.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  10. No tá úloha čo tam je že vystrieľaj 1000 municie PIB-100 .... to akože 25K URI za 1000 muni. a za úlohu dostanem iba 6000 URI odmenu ? to važne ?! dúfam, že ta munícia začne z niečoho padať.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  11. Jak jsem psal, byla by skvělá pokud by ta munice stála 4-5 uri. Myslím že i 6 uri by hráči nějak překousli. Ale ne 25.
     
  12. 123812

    123812 User

    Nejde koupit to sérum za 300 U .. píše mi to anglicky že jsme zdravý a abych to mohl koupit musím byt infikovaný .. jsem infikovaný ale koupit mi to nejde, proč ?

    EDIT: no hned co napíšu sem tak to najednou jde :D
     
  13. Stačilo znova načítat obchod a extra. Potom to funguje. Koľko bude stát asi dizajn? Bude to cenovo ako pri dizajnoch z dominancie?
    A kedy dojdu do obchodu?
     
  14. Na tyhle otázky ti tu nikdo nedokáže odpovědět.
     
  15. Připrav si na desing tak 100-200k U si myslím,akce povedená ale to urko za tu munku a za to "léčení" je dost přemrštěný
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  16. Na to šetrím :D a ked som zistil čo bude mat ten dizajn začal som ešte viac,140k urka už čaká :D

    A k npc bude z neho niečo padať ako z demanera alebo?
     
  17. Korben

    Korben User

    Vyjadruj sa láskavo slušne , inak ťa rýchlo upracem z fóra.

    OT post zmazaný, pozor na napádanie prevádzkovateľa hry. To že sa ti zdá cena municie drahá, sa dá napísať aj inak.
     
  18. Vyjádřil jsem se nejslušněji jak to v dané situaci šlo. Ty a pár tisíc dalších lidí možná máte 300 000 uridia co můžete utratit za munici, ale bigpoint by mohl myslet i na těch 60-70% hráčů co ho tolik nemají. Bigpoint mě hodně zklamal tím, že na servery hodil prakticky nepřipravenou akci, bez toho aby pořádně promyslel její dopad, ještě ke všemu po kouskách, a požaduje za předmět (PIB-1000) pětinásobek toho co by stát měl.
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  19. 123812

    123812 User

    Na tu munici ti stačí 25 000 U aby jsi ji splnil ... a navíc dost U dostaneš za ostatní mise .. když na to nemáš, tak to neplňˇa nestěžuj si, já na to mám, ale kupovat to nebudu ..
     
  20. Korben

    Korben User

    DeadlyMageCZ Ja som ťa slušne upozornil, nikde som nič nepísal o uridiu tak že to svoje "možno", si nechaj pre niekoho iného. Mna vôbec nezaujíma kto má koľko uridia a ani to či niekto na to má, alebo nemá.
    Nemám nič proti tomu, ak niekto napíše že municia je drahá , ale ak k tomu pridá niečo o pažravosti alebo bude niekoho niekam posielať , tak rázne zakročím. Na tomto fóre sa bude viesť slušná diskusia. Svoje emócie si nechaj na doma.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.