Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    To dopredu nikto nevie.
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    To ti nikdo nepoví ale já osobně myslím že 11 na narozeniny nebo 24 by mohl být v obchodě..ale nemusí je to jen doměnka.
     
  3. pravdepodobne na vianoce, alebo až najblišie na dalšej akcii
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Teď se dal koupit jako odměna za koupené urko.
    Ale byl vůbec někdy v obchodě už? Já si toho ještě za cleou hru nevšiml....
     
  5. Drift1

    Drift1 User

  6. ja ho tam videla, za 300K u, akorat jsem si rikala ze tam asi bude furt (to bylo nekdy v lete jak jsem zacinala hrat) a pak uz tam nebyl...
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    No že je cena 300k vim z Bible. :)
    A v létě jsem měl pauzu, tak to sedí.
    Díky. :)

    Já ho chci určitě do sbírky, ale s golem nelítám, tak je mi jedno kdy tam bude, důležité je že byl už někdy, mimo payment kde jsem ho taky viděl a výhru kde je teď.
     
  8. Vsak si ho pak smontuj pri akci ke spusteni montaze :) taky cekam, jestli bude driv v obchode, nebo si ho budu muset (draze) vyrobit :)
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    No nikde na nej zadna akce neni a zrejme ani do konce roku nebude. Pouze ze by ho platebni zas pridalo k nejakemu nakupu.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    No je jako výhra za UBA.
    A ani ho do konce roku nějak nepotřebuju.
    A k montáži budeš potřebovat blueprint, kterej si stejně buď budeš muset koupit, nebo najít někde, v bráně nebo kdovíkde. :)
     
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  11. Ano, proto pisu "draze" :D
     
  12. je to škoda nooo.. tak jsou ještě 2 šance... na nový rok nebo vánoce.... čím dřív to daj tim líp pro obě strany.... hned by meli o pár korunek víc :D :)

    Ta montáž bude taky zajímavá... to chci vidět... jsem zvedav :)
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Sice nevieme presne co bude a nebude cez sviatky, ale urcite by som si nestavil nato, ze Surgeon bude cez zimu v obchode.

    Ako hovoril kolega, tam maximalne sa moze objavit ako sucast dakeho nakupu v paymente.

    Jedneho dna sa urcite infekcne veci vratia do obchodu, ale teraz asi ani v BP nevedia kedy ich spustia. Mozno na jar, cez leto... nevieme. :)
     
  14. jj jasný :) Vubec to nemusí být nutností aby byl... snad někdy... časem...možná...snad.... :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.