Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812

    123812 User

    Korbene ? Tu munici musím vystřílet ? Nebo mi zůstane když si ji nechám ?:D
     
  2. RobPol

    RobPol User

    asi zůstane, ale k čemu ti bude :D
     
  3. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tak ja jsem v dennich misich nasel enom tu na infikovani 10 hracu porad chybi ta na vystrilani 1 000 te munky ta tam nikde neni.
     
  4. Keď som infikovaný tak tam mam misiu Znovuzrodený a je v kolonke denne misie a nie v akciovycho_O
     
  5. Zdravím, mám dotaz.... Dodělal jsem uspěch infikuj 10 hraču a odměnou měl být název Přenašeč jenže jsem ho jaksi nedostal.....
     
  6. Korben

    Korben User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Prečítaj si čo som písal na predchádzajúcej strane.

    Marshallshady Daný titul je až pri infikovaní 50 hráčov.

    -Neptun- V denných misiách sú misie len pre infikovaných.
     
  7. Čítal som to len som na to zabudol :/.

    A keď dnes nesplním alebo neaktivujem niektoré akciove misie zajtra ich tam mat už nebudem?
     
  8. krysa99

    krysa99 User

    prosimvas dokedy trva akcia?
     
  9. Hornets_CZ

    Hornets_CZ User


    Vesmírem DarkOrbitu se šíří tajemná nákaza.
    Speciální jednotky byly povolány do akce, aby vyhledaly a zničily mimozemské původce nákazy.
    Zapoj se do akce Příval parazitů od půlnoci 8. května 2015 do 25. května 23:59 hod. místního serverového času a postav se na stranu vetřelců nebo pomoz při hledání léku.
    Úspěšní dekontaminátoři budou odměněni úspěchy a speciálním lodním designem!
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Korbene sak jo ale me to neukazuje ani tak ani tak a to bylo myslim pro infikovane...toe jedno treba to tam skoci po restartu.
     
  11. Kristo

    Kristo User

    Nevím jak vám ale mně přišel email od BP s bonusem:
    Takže na úkol by munice měla stačit ...


    Jako podporu během náročné mise…
    [​IMG]
    …ti nabízíme speciální balíček s následujícím obsahem:
    [​IMG]
    • 2000x Infekční laserová munice PIB-100

    • 10x Infekční mina IM-01

    • 1x Léčebné CPU XL – Anti-Z2

    • 5x Zelený klíč ke kořisti
    Vyzvedni si svůj balíček!
     
  12. RobPol

    RobPol User

    Kristo na předešlé stránce jsem to sem psal, že chodíš e-mail.
    -Neptun- Je určitý počet úkolů na den, já splnil 3 a ostatní se mi taky nezobrazují, asi budou zítra. Byla by hloupost nechat všechny úkoly na dnešek, a zítra by nebylo co dělat, když je akce 25. května tak se úkoly rozdělily na určité dny.
     
  13. Ja som splnil 2 akciove misie jednu ako zdravy a druhu ako infikovany a bol som infikovany a neukazovalo mi dalsie akciove misie potom ma pukli a uz som bol zdravy a tiez ziadne akciove misie mi neukazuje.
     
  14. chybí mi ještě udělat úkol na 5 zdravých lodí, ale nemám ho ani v denních, ani ve speciálních, nakažený jsem, kde je chyba?
     
  15. Ani mne vobec nic dal som relog aj ked som bol nakazeny aj ked som bol zdravy a nikde ziadne akciove misie pri tom som splnil len 2.
     
  16. mne prečo neprišiel ten mail s tou odmenou ?
     
  17. A jste na x-1 ? Po restartu už nejdou zobrazit na x-8 :)
     
  18. Kristo

    Kristo User

    Aha, tak to sem neviděl ....:)
     
  19. ano, na 1-1 i 1-4, denní mise tam mám jen klasické, dnes 30 saimonků... Jinak mám kromě těch 5 zdravých hráčů splněno dnes vše...
     
  20. RobPol

    RobPol User

    Mise na invazi parazitů jsou rozděleny na dny, v daný den možno splnit určitý počet misí, pak musíš čekat na další den :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.