Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaritko

    jaritko User

    Nedá sa mi prijať akciová misia Ticho pred búrkou. Môže to byť tým, že mám aktívnu akciovú misiu na Demanery?
     
  2. na seznam.CZ to padá do hromadné pošty. Aspoň já jsem to tam měl. Jinak akce je zajímavá, škoda jen, že některé věci nefungují, mě se třeba nezapočítává ozdravování, už mám 2hé CPU a v achivementu se mi nazapočetl ani 1 hráč. A to infikování taky jak kdy a jak koho. Spousta věcí je typu zkoušej a uvidíš. A ty ceny za CPU a munici jseu přepálené.
     
  3. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    tak edit... munici sem již dostal a ty ukoly sem měl dva, jeden jako uzdravený a druhý jako ifikovaný.

    Ano i já ji musel zrušit...
     
    Naposledy upraveno: 8/5/15
  4. 123812

    123812 User

    »OLDBOY« Prosím nedělej tu multiposty :( Tu aby to člověk každému furt připomínal ...
     
  5. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

  6. Mam splnene vsetky denne misie a 2 akciove ulohy ale dalsie akciove ulohy nemam, dufam ze je to tak ze tie ulohy pred restartovanim servera dali nechtiac a tym ktory tie misie robili po restartovani sa tie dalsie misie objavia v najblizsich dnoch.
     
  7. Drift1

    Drift1 User

    Tak design na goliatha je zelený a docela pěkný..jen ten vetřelec vypadá jak pavouk s pavoučaty..fuj..
     
  8. myslim ze akcia nieje moc domyslena. a po ukonceni skusim spracovat navrh ak mi vyjde cas. postav sa na kontrolne centrum na x-1 a malo by to byť v poriadku. tie zelene boxy su fajn len mi pride pritiahnuty za vlasy princip infikovany vs zdravy ;-)
     
  9. Mám otázku nechápem prečo ked sa pozrem do rebríčka kde je infikovaný a zdravý,poradie,nezobrazuje ma tam...
    Viete mi povedat prečo?
     
  10. sadild4

    sadild4 User

    Taže jinými slovy , když jsem splnil 2 ukoly pro infikované , tak mám na dva dny smůlu , co ? :D
     
  11. Ukazuje to len prvych 100 hracov.
     
  12. akyno a kto povedal že tam nepatrím? O to ide,som tam bodovo ale nezobrazuje ma tam.
     
  13. Joe455

    Joe455 User

    Chci se zeptat, když je hráč v 1-10 infikovaných a v 1-10 zdravých, tk bere 2 desingy ? Měl by byt z jednoho vyřazen při odměňovaní, tím pádem by se člověk posunul o poličko výše, tam kde má dotyčný lepší umístení by se to počitalo, tam kde ne by byl vyřazen.Dalo by to šanci hráčům.Tké to mohlo být pro prvních 10 z firmy a ne z celého serveru.Škoda no, takhle to shrábne elita :/
     
  14. designe bude dostupny pro vsechny po ukonceni akce v obchde. tak nerozumim tvemu konstatovani vsechno shrabne elita. kdykoliv si ho muzes koupit.
     
  15. Joe455

    Joe455 User

    Myslíš, že ho tam dají hned po skončení akce ? Pochybuji, bude nějaká prodleva.
     
  16. stejne se k nemu dostane i bezny hrac tak je uplne zbytecne delat kvulitomu halo. taky patrim knormalnim hracum a popravde tahle akce je s poloviny dobra a z te druhe je to strasna slatanina. takze co se tyce me moc se neucastnim a designe si koupim.
     
  17. Joe455

    Joe455 User

    jestli bude stát okolo 200k uri ok, ale jak to bude předražný př. 500k uri je to moc, ohledně toho co jsem psal viz. výše, bylo by dobré kdyby hrač který je v obou žebříčkách byl s jednoho při konci odstraněn.Prostě tam kde je na lepším postu by se mu to zachovalo tam kde je na tom huř by se to nepočítalo.
     
  18. Axar

    Axar User

    Kde a kdy se spawnuje ten Gygerimen?
     
  19. marianko18

    marianko18 User

    to by mě taky zajímalo :D
     
  20. PaiMei

    PaiMei User

    jj, úlohu na Demanery musíš vypnout.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.