Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gygerimen nájdete na pvpe. 4-1,4-2,4-3 bossa som zatial nevidel,neviem ako sa objavuje
    Dostanem odpoveď od moderátorov prečo ma nezobrazuje v rebríčku v parazite tide?
    Mal by som tam byt no svoje meno tam nevidím
     
  2. Za 25000 účka kupim muníciu PIB, splnim úlohu minuť tisíc kusov tejto municie a odmena je okrem ineho 6000 účka a 2 kľuče.Tomu sa hovorí" dobrý obchod".
     
  3. marianko18

    marianko18 User

    on měl do mejlů přijít bonus kde je 2000 tý munice ;)
     
  4. 123812

    123812 User

    Já jen chci, aby tady byl pořádek ;)
     
  5. Almáreon

    Almáreon User

    A díval ses do emailu?chodily balíčky a nemusel jsi nic kupovat.
     
  6. Spartakus

    Spartakus User

    Mě nepřišlo zase nic... Jako vždy, jsem z toho otrávený. :( Ta cena je vážně nelidská... Jinak je to akce fajn. 10% k palebné síle se hodí a ten zbytek zahojí Aegis. :) Jen mi přijde jako blbost dělit úkoly na zdravé a nakažené.

    Edit: Jinak 123812 ty nejsi moderátor fóra a pro změnu děláš OT.
     
    Naposledy upraveno: 9/5/15
  7. Mně přišel mail úplně v pořádku...

    Btw. Spartakus, sice není moderátor, ale co je špatného na tom, že hráč upozorní na ''porušování pravidel fóra''? To spíš moderátorům usnadňuje práci...
     
  8. 123812

    123812 User

    Chtěl bych se zeptat, jak je ten úkol vystřílet té 1000 munice.. musím přitom být infikovaný nebo nemusím ?
     
  9. rebricek je aktualizovany vzdy po nejakej dobe , cize si troska musis pockat , kym sa tam zobrazis :)
     
  10. Ano musíš máš to tam napsané
     
  11. 123812

    123812 User

  12. Ano I v kroužku jako info... Leťet k centru je součást úkolu
    Tedy misi můžeš splnit v jakémkoliv stavu, ale k tomu řídícímu centru musíš přileťet zdravý či infikovaný, podle toho jak to tam máš napsáno.
     
  13. 123812

    123812 User

    Ale u té munice to není ... No zkusím i jak budu zdravý .. musím vystřílet 1000 a mám 2000 takže to dám v pohodě, dík za radu..
     
  14. Body mise můžeš splnit v jakémkoliv stavu, ale dokončit ji ne.
     
  15. Spartakus

    Spartakus User

    Tak úspěch Smrtonoš je možné získat ve 2 verzích. :D Jeden za infikování a druhý za ničení hráčů. :D
     
  16. 123812

    123812 User

    Spartakus Jojo, to máš pravdu, ten za infikování je jednodušší k získání :D Neví někdy kdy a kde bude ten boss, popř. jak bude silný ?
     
  17. onex54

    onex54 User

    A jeje jen takove mensi upozorneni od vcera se u teto akce poskozuji letounky! To je chybka nebo je to schvalne?
     
  18. 123812 Nevím kdy a kde, ale má být stejně silný jako Demaner.
     
  19. Spartakus

    Spartakus User

    |Oromë| ve FAQ máte chybu. Nakažení trvá 15 minut ne 20. :) onex54 o tom, že by se neměly letouny poškozovat nic nevím, tuším, že se nepoškozovaly, protože byl svátek
     
  20. onex54

    onex54 User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.