Diskusia: Akce Invaze parazitů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |Oromë|, 7/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mimochodem po novém updatu už se řídící centrum bere i ta základnička na x-4 :)
     
  2. Korben

    Korben User

    Nikde nieje napísané že by sa nemali poškodzovať. Letouny/stíhačky, sa poškodzujú.
     
  3. RobPol

    RobPol User

    Ano letouny se nepoškozovali pouze včéra kdy byla akce na státní svátek vítězství v 2. sv. válce, dnes se letouny zase poškozují normálně.
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Takový malý dotaz: Je možné plnit zároveň úkoly pro zdravé i nakažené? Nemyslím tím zároveň v jeden čas. Ale jako jestli to jde střídat - udělat pro zdravé, nakazit se a udělat pro infikované, atd., nebo jestli musím zvolit jednu cestu?
     
  5. chcem sa spitat prečo maju iba hrači ok lvl21 nove ulohy a ostatni nie sme dajake vynimky abo čo ?
     
  6. 123812

    123812 User

    Mohl bych se ještě zeptat .. neví někdo jak bude vypadat ten nový design na golíka ?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. 123812

    123812 User

    To jako nějaké úkoly mimo akci? (To bude horší než 750 golíku z levlu 20?:D to bude přes 1000ne? :/) No tak to se už těším ještě 1mld bz a mám to..)
     
  9. Horší nejsou.Jsou snadnější než o kterých píšeš.;)
     
  10. 123812

    123812 User

    **GOLI*PETR** Fakt ? Napiš nějaký příklad prosím ;) :)

    Ale zpět k tématu .. neví nějaký moderátor kdy budou ti boss ?
     
    Naposledy upraveno: 9/5/15
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812
    Cize boss uz asi je, musite ho len vyvolat na pvp mape. :)

    K uloham, su velmi lahke, napr. 50 batlleray, 4 leonky, 20 golov na 4-5, 1000 interceptor..... polovica uloh sa da prejst za jeden den.
     
  12. 123812

    123812 User

    |Oromë| Jj tak to jsou lehké no, snad bude i dobrá odměna ..


    No já už jich zabil 500 dnes a bosse ne a ne vyvolat :( jsem dělal cubu abych měl zdroje a padla LF-4, tak radost :D,hlavně že na akce nepadá... (trochu OT promiňťe)


    PS: Pozoruje někdo jak často se aktualizuje žebříček k té akci ? (15 nebo 20 minut myslím..)
     
    Naposledy upraveno: 9/5/15
  13. RobPol

    RobPol User

    mě by jen zajímalo, kde zjistím kolik mám už nakažených a kolik uzdravených hráčůů :D
    A také kde najdu tu tabulku statistik? :D
     
  14. 123812

    123812 User

    RobPol Tu tabulku "Hodnocení" → "Žebříčky akcí" → "Invaze parazitů" (Je tam takový sloupeček sjeď naspod...)
     
  15. Nevíte někdo kolik lidí a kdy dostanou ty designy?
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    INDEPENDENT
        • 1. místo
          • 1 měsíc Premium
          • Surgeon Goliath
          • 20x klíč ke kořisti
          • 250x extra-energie
        • 2. – 10. místo
          • Surgeon Goliath
          • 150x extra-energie
        • 11. – 100. místo
          • 2x klíč ke kořisti
          • 50x extra-energie
    Úspěchy
     
  17. 123812

    123812 User

    INDEPENDENT Asi až skončí akce ;) a vždy na každém serveru 1.-10.
     
  18. s tým bossom nedomyslené,neviem kolko toho má byt aby došiel,prečo to neurobili ako bolo pri cubikidoch ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.