Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    jaroshot Tu poslednú vetu si zmaž. Nedovolil by som si sem napísať nepravdivé informácie.
    Pre mňa je email od BP smerodajný a nikdy by som sem nenapísal to čo tam nieje.

    No a podľa poslednej informácie, k otvoreniu bedne nebude potrebný kľúč.
     
  2. dobry den kde alebo kedy sa bude to npc behat po mape ?? na serveru GE3
     
  3. Korben

    Korben User

  4. bud som slepy alebo to nemozem najst :) :D
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    A ja jsem asi naivni pac zase odpovim :D NPC ma letat posledni den akce, tj. 9.8. Mnohokrat to v teto diskuzi uz bylo napsano, spis nez slepy, rekl bych liny hledat. ;)
     
  6. Korben

    Korben User

  7. velmi moc dakujem :) a prosimvas bude aj napisane ako pri ice meteoroid ?? npr. ze tesne vasej blizkosti ... alebo ako super ice meteoroid na mape ...
     
  8. Korben

    Korben User

    To ti už nepotvrdím, ale počítam že určite nejaké upozornenie bude.
     
  9. za odpovedi vam velmi dakujem :)
     
    Korben tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Nieje za čo, rado sa stalo. :)
     
  11. =Marvin=
    tak že by som to mala mať takto?

    Odoberať newsletter---- áno
    alebo by som tam mala mať zobrazené nie ? pretože ja som od začiatku ťukla na áno,čím sa mi zobrazilo nie. Zas som niečo pokazila :D ?
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK Otazka zni: Chces odebirat newsletter? A odpoved: ANO (chci)/ NE (nechci). Tak co by tam melo svitit? :D Samozrejme ze ANO :)
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  13. jaroshot

    jaroshot User

    Uprava provedena a poslední řádek smazán. Urko na klíče tedy setřit nebudu. Koupím max. další munku. Jo admini, bude se moc ta x8 munka koupit i toho 9.8.2014?
     
  14. =Marvin= dakujeeem :) ;) to by som nebola ja ,keby som niečo nezorala :D
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    Dievča moje zlaté, dúfam že ti obrázok pomôže. :)

    [​IMG]
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  16. Korben dakujem ti velmi pekne ,no keby ste ma videli za tým počítačom,opretá o čelo a hladím do toho ako puk.Verte ,neverte ešte stále nechápem. Má mi tam teda svietiť áno alebo nie ? Musím ísť na farby bo mám z toho španielsku dedinu....velmi sa ospravedlnujem ,no dnes mi to nejak nepáli :D majte prosím strpenie.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK Nesmis se na to divat tak, ze tim ze kliknes na Ano a prekryjes ho, tak aktivujes newsletter. Je to odpoved na otazku "Aktivovat newsletter?" Cize pokud chces, das Ano (sviti zelene :D), a potvrdis. Nic extra v tom nehledej. :)
     
  18. tak že mi tam musí svietiť áno ? už chápem...dakujem ešte raz velmi pekne....;)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Som síce moderátor ale odpoviem ti, aj tak u teba sú všetci rovnaký.

    To je otázka ako "kedy budú futbalové designy v obchode". Všetci vieme, že logicky počas futbalu (logicky munícia aj počas akcie) ale zaručené to nemá nik pretože je len na BP či niečo do obchodu dajú alebo naopak stiahnu, aj oni si to môžu rozmyslieť zo dňa na deň. Ak ju chceš kúp si ju radšej skôr, ak sa to nebojíš risknúť počkaj a kúpiš si ju potom ak tam bude.


    Pozerám, že Aθηνa*SK má jeden z horších dní :) nevadí, hlavné je pochopiť sa :D ... máš tam mať áno :)
     
  20. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK Tak som sa pozeral a už to máš v poriadku.

    jaroshot Munícia by mala byť až do úplného konca akcie.
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.