Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NoTimer

    NoTimer User

    Mně to vadí hlavně kvůli tomu, že tu příští sobotu nebudu. Jinak by mi to nevadilo. Dneska sem si udělal čas, a to sem ho původně neměl, abych se na ten konvoj podíval, sebral pár boxů a zjistil, jestli z nich bude padat něco hodnotnýho nebo zas xenomit a x2.
    Kvůli špatné informovanosti sem naštvanej. A když teda vyjádřím svůj názor, tak hned sem tady za toho nejhoršího. Nevím, proč bych to tu nemohl napsat. Taky nevím, proč bych měl být ten poslední, co by tu měl psát :D
    A když mi někdo řekne, jak zjistím, že byl někdo třikrát trestaný za bota, a nebude se hned hnevať, tak budu rád...
     
  2. Korben

    Korben User

    NoTimer Nezistíš to ak moja odpoveď bola smerovaná priamo na konkrétneho hráča a ten dobre vie čo som tým myslel. No a keď že ty to tom nič nevieš, tak si máš odpustiť podobný koment ako si k tomu napísal.

    Mimochodom, čo by sa zmenilo na tom že by si ten dátum vedel včera , alebo dnes ?
     
  3. NoTimer

    NoTimer User

    Kdybych to věděl včera, stejně bych tady příští týden nebyl. S tím bych prostě nic neudělal.
    Ale aspoň bych tady teď nemusel marnit čas a hádat se s lidma...
     
  4. ešte že je to len hra,neviem si predstaviť čo by bolo ak by to bola realita...to by tu bola 3 svetová :D :D :D ...aj mňa mrzí že namiesto 9-tky niekto videl 16-ku čo je dosť čudné,no všetci dobre vieme ,že s tým už nikto nič neurobí. Možno by sme to pochopili ak by sme videli úplné znenie textu preposlané z BP moderátorom ,pretože tam mohlo byť niečo napísané ohladne dnešného dátumu a v tom zmätku sa to pochopilo tak,že akcia končí dnes a tak moderátori nechtiac zadali nesprávne údaje. To je môj(pravdepodobný) názor.;)
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Zmatek vznikl v tom ze akce se posunula o tyden, ale v ofiku uz tu informaci nikdo neopravil a poslali to tak jak jsme dali ven. Bohuzel BP ten den docela emaily spamoval a zrejme se uz prehlidla informace o uprave datumu.
    I to se muze stat, ale zajimave je ze spousta hracu chodi na cizi fora,ale upozorni nebo spis tu lamentuje az kdyz je pozde. A ten mudrcum co tu spini forum a podporu hry, tak jen jim vzkazu,mate moznost to delat take a pak uvidime jak to zvladnete. Tedy pokud Vas system nechal byt.

    Jinak doopravdy jde jen o akci ve hre a kdo se rozciluje kvuli hre,tak realny zivot asi moc nezna.
     
  6. bandaliro

    bandaliro User

    Zdravím všechny fandy této akce a čekatelé na její finiš :oops:.Rozhodně tady nejsem od toho,abych něco ne někoho kydal,jak už tady bylo řečeno.Chybka se stala,i když tomu nerozumím,ale nic s tím nenadělám ne?Je to jen hra a to,že poslední týden lítám minimálně,škudlím seprák a kupuji munici,kterou nakonec nevyužiji na npc co jsem chtěl,jelikož v daném termínu jsem mimo(dovolená),mi nedává právo k tomu,abych se tady čertil :) i když jsem se na to kapánek těšil.Kdybych věděl,že to bude 16.8.,tak tu akci ignoruji a investuji jiným směrem.Můžu jen doufat,že se akce bude opakovat a munici využiji na 100% na dané npc a ne na protihráče :)
    Všem přeji hezký zbytek dne a ať vám to tam padá :D


    Beru zpět,už tomu rozumím ;)
     
  7. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, Zaujímavé je že si tu dovolí na drzáka najviac držkovať len samý botuser.
     
  8. No nevím, hraju to hodně dlouho a chybu udělá každý, jinak je to opravdu jen hra a nemá se motat s reálem. Jinak jsem opravdy zvědav jak to stou lodí bude :)
     
  9. jaroshot

    jaroshot User

    :D Belgame - nevím co je reálný život pro tebe, ale pro mně to je, že lidi mají dělat takovou práci, na kterou mají. Důvod je ten, že když už se něco dělá, tak at se to dělá taky dobře.

    Každý dělá chyby a dost věcí se dá pochopit. A říkám Vám to tady rovnou, vždy najdu kvalitnější info jinde než doma na CZ, je mi líto, ale popřemyšlejte o tom. Není to první případ.
     
  10. Korben

    Korben User

    jaroshot Nech sa páči , nikto ťa nenúti pán dokonalí aby si sem pre info chodil. A pre tvoje info, toto nieje naša práca.
    Chcel by som vidieť teba ako by si robil moderátora. Skús tu konečne namiesto bezduchých príspevkov hráčom radiť. Vyskúšaj si prácu moderátora. A nie len že sem raz za čas prídeš, napíšeš bezduchý príspevok a ideš preč.
    Máš 120 príspevkov a ja som nenašiel jediný ktorým by si nejakou radou hráčovi pomohol. ;)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    mna osobne to trosku potesilo, od stvrtka som od skoreho rana v praci na nohach a domov som dosiel az teraz, cize by som si z npc asi moc neuzil :)
    buduci tyzden by som mohol mat cas...

    nedostatok info by som skor zvaloval na BP, modi nam sem davaju len to co od nich dostanu, a ked im nic neposlu a na BP sa tvaria ze nic, tazko sa mozu za nieco zarucit

    a uprimne reptaju tu najviac ludia co sotva pomahaju na fore, ale ked sa tu niekto pomyli tak hned ho idu na sibenicu dat..hlavne ze oni su majstri sveta...

    a vobec sa nedivim ze vam uz ani nechcu pomahat, ked vidim ako sa dnes vsetci spravaju, nehovorim tie veci co pisu na chat...

    proste v CZ a SK sa siria medzi hracmi pekne bludy o adminoch a modoch, a uz mam pocit ze to je jak epidemia, a ked sa im snazi clovek napisat pravdu..tak si melu dalej svoje
     
  12. Korben

    Korben User

    Crystal V tomto prípade je BP nevinné. Bola naša chyba , konkrétne moja že som si nevšimol dodatok v emaily, kde bola pozmenená doba akcie.
    Avšak táto skúsenosť s reakciou hráčov ma utvrdila v porekadle, "pre dobrotu, na žobrotu" , a tak osobne končím s podporovaním tvorby súťaží a akcii pre CZ/SK komunitu.
     
  13. Takže se do toho tady poprvé vmísím a to teprve začne!!!

    Jen pro Korbena - nikdy jsem s botem neměl nic společného, nikdy jsem ani neviděl žádné video jak někdo botuje, jenom se občas na TS zasmějeme, když s tím někdo vtipkuje - tedy můžeš brát můj nevím jestli drzý příspěvek jako relevantnější ;) (PS: Osobně nechápu, proč nedostali všichni usvědčení boteři okamžitě permaban z fleku ale budiž no :) , nejen že je musíme trpět ve hře, očividně je chudák Korben trpí i tady :D).

    Dále pro všechny.

    Říkal jsem to tu už několikrát. Fóra Darkorbitu co do informovanosti pro svou komunitu jsou obecně jedny z nejzaostalejších, které jsem u online MMORPG zažil - a jak tu psal přede mnou Crystal, je to téměř ze 100% kvůli tomu, jakou péči má o svou komunitu samo BP. Trošku úsměvné je, jak ve hře vyjde UNN volně citováno - "O čemkoli dalším vás budeme neprodleně informovat". Od doby, co bylo toto okýnko přidáno do novinek ve hře není v threadech centrály absolutně nic nového (a že by bylo množství věcí, o kterých by se hodilo zmínit...). A toho, že tam někdo změnil 1 číslo u data si může všimnou možná tak ten, co to čte až teď po úpravě. To by dalo takovou práci udělat nové vlákno s topicem něco jako "Pozor!!! Harmonogram dominance pozměněn" - to by úplně bohatě stačilo a každý by si toho všiml.
    Pustím se tu trošku do moderátorů, berte to s přiměřenou rezervou. Mě nemusíte nic říkat, já sám dělám nejednu dobrovolnou činnost pro ostatní... Bohužel to, jak jste se spletli ovlivnilo stovkám dalších lidí jejich plánování a samozřejmě i prožitky po tom, co tu zjistí něco jako "všichni měli správné info, jenom Cz komunita byla opět "trochu" mimo". A bohužel nesouhlasím s tím, co tu lidé na podporu modů říkají. Přehlédnout se, udělat malou chybu je pro mě, pokud by napsali, že místo Demaner NPCček budou lítat Demoner NPCčka. Splést se ovšem v zásadním a nejočekávanějším momentu akce - tedy v termínu jejího zakončení v podobě nějakých nových NPC se super lootem je při nejmenším elementární, ne-li kardinální chyba. Udělat já takovouto chybu ve svých dobrovolných činnostech, tak už po mě neštěkne ani pes!!! (V praxi by to znamenalo, že pozvu lidi na koncert v jeden termín, ale na místo dojdu až za týden :D). Ale nebudu to tu ještě déle rozpitvávat, čas a tuto chybu stejně nevrátím a nespravím; nicméně jsem toho názoru, že už jenom z principu toto nemůže být považováno za nějakou drobnou chybu...
    Pro změnu se ztotožňuji s jaroshotem - zdaleka nejsme svědky prvního selhání jak modů zdejšího fóra, tak BPčka - zkrátka bych to řekl tak, že informovanost komunity zcela zřejmě není to, co by nějak zvláště leželo BP na srdci :) ...
    Ještě jednou Korbenovi na jeho poslední příspěvek - bohužel zrovna v tomto případě bych ono přísloví upravil na znění "Za zásadní mystifikaci na žebrotu". Je mi líto to říkat, ale nakonec by vyšlo líp, kdyby se rovnou odkázalo na nějaké zahraniční fórum :( ...

    V nějakém dalším příspěvku můžu zmínit nejrůznější chyby, které jsem zaznamenal jak během akce, tak v informovanosti komunity ze strany BP. Musím ale uznat, že od nejhorší akce v historii DO, jakou kdy kdo mohl zažít - tj. Bitva o vliv 2014 je nynější Dominance podstatným zlepšením a pokud napříště nebudou zmatky při spuštění, nějaké ty bugy a především pokud se zlepší komunikace ze strany BP (což vidím dost beznadějně), pak uznám, že tyto globálnější a dlouhodobější akce opravdu za něco stojí! :cool:
     
    Naposledy upraveno: 9/8/14
    Imperio a Aθηνa*SK tohle ocenili.
  14. Crystal

    Crystal User

    Korben ja viem ze to bol u vas, ja som myslel nedostatok info z ich strany v poslednej dobe..skor vseobecne to bolo mierene :)

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] suhlasim povacsinou co si napisal, ale zase neprirovnavaj niake npc v obycajnej hre k koncertu prosimta
    tak sa pomylili v datume a co? tak sa stoho teraz pokakame? , boze je to hra, tak to vypnite a chodte von...a to ze sa nato niekto pripravoval? no tak je mi luto ze to nemoze vyuzit ale co uz, opakujem je to len niaka akcia v online hre :)

    a neviem ja mam stale pocit ze vela hacov si stale mysli ze z demanerov im budu padat desiatky lf4 ci dizajnov...sa spametajte, maximalne par hracov dostane niaku tu lf4 ci dizajn, ale s viacej by som teda neratal,
    a pokial nemate aspon ako taku vybavu..ze full havoc aspon a podobne tak si tam sotva skrtnete na tom npc...dobre vieme co robia velke klany, cize slabsi hraci si ani neskrtnu
     
  15. Crystal - Já to ani přirovnávat nemusím (je to absolutně totožné), jenom jsem poukázal na ten "rozdíl" - tady se takhle sekne s datumem a povětšinou ani nezbude než nad tím mávnout rukou - samozřejmě, kdo normální by nějak extra řešil onlinovku. Seknout se já takhle s datumem, u mávnutí rukou nebo nepěkného slova by asi nezůstalo... a v principu je to úplně to stejné - jak já, tak modi děláme dobrovolnou činnost, jak já tak modi (bychom) udělali tu samou chybu, ale rozdíl v následcích je opravdu značný...

    Ještě mě tak napadlo - BP vydělává značné částky z plateb hráčů, ale podle mě to těm hráčům zdaleka ne úměrně vrací... Být já na jejich místě, tak minimálně přes léto najmu na brigádu (či stálý úvazek, aby někdo neřekl) 10-20 mladých lidí na každou komunitu, kteří by měli přiměřeně zaplaceno za svou péči o komunitu. Měli by na starost to, aby hráčům rozumně zodpovídali dotazy, mohli se jim alespoň trošku individuálně věnovat, samozřejmě informovali komunitu a k tomu jim dodával patřičné info. Nikdy bych si nepřál a za každou cenu se snažil nedopustit, aby se o nějakém bugu vědělo řádově čtvrt, půl roku nebo celý rok a nebyla minimálně oficiální zmínka o něm a intenzivní snaha o jeho odstranění. Jenomže toto bude nekonečná debata, takové BP nikdy nebude a jenom to odráží přístup lidí, kteří v něm sedí...

    Crystal - samozřejmě, slabí hráči si neškrtli asi nikdy na takovýchto akcích, to můžou brát jako negativní axiom vůči nim...
     
  16. Korben

    Korben User

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] Ja a ani nikto s moderátorov nieje zamestnancom BP. V ten deň od BP prišlo k tejto akcii 5 emailov v ktorých bolo vždy niečo doplnené a niečo upravené. Väčšinovou tieto emaily chodia v forme preposlania a vjednom takomto emaily bol dole dodatok.
    Podotýkam že všetky emaily chodia v anglickom jazyku. Tak že si to musíme preložiť, spracovať a vložiť na fórum.
    No ako som už na začiatku napísal, tak nie sme zamestnanci BP a teda ja osobne som zamestnaný a mám rodinu. Väčšinu svojho voľného času trávim odpovedaním otázok na fóre. Snažíme sa vybavovať súťaže aj mimo hru , snažíme sa tu poradiť aj v technických problémoch mimo problémy hry. Tak že pre komunitu sa snažíme urobiť čo najviac.

    Tak že ak chcete na niekoho nadávať , tak nech sa páči kľudne na mňa.
    Môžeš napísať priamo sťažnosť na BP že som na fórum neuviedol správne informácie a ja bez problémov zložím funkciu BA. Väčšiu prioritu má pre mňa real ako fikcia.
    Adresu na BP nájdeš vo VOP.
     
  17. Tohle jsem neměl v úmyslu Korbene, proto jsem také psal, aby jsi to bral s rezervou. Dovedu si představit, v jakém stavu vám zprávy od BP dochází. Angličtina je pro mě téměř stejně blízký jazyk jako čeština, proto těžko posoudím, kolik práce vám dá něco takového přeložit...

    A podívej, já nejsem hráč, co by vyžadoval nějaké soutěže navíc, a málokdy jsem se ohledně hry vyloženě na něco moderátora zeptal. Rozhodně je dobře, pokud něco takového děláte, jen to prostě nemůžu docenit... ok, někdo z moderátorů (já nemám šajn, kdo z vás) přehlédl dodatek, bylo z toho naneštěstí něco zmatku a zmatek obecně tuto akci doprovázel... Já na tebe nenadávám, a neříkám, že máš složit fukci; jednoduše to není ani drobnost, ani katastrofa :).

    Jo mimochodem, co teď ty noční akce? TDM od 0:00 do 2:00 a Spaceball od 2:00 do 5:00. To máme do budoucna očekávat takovéto akce za hluboké noci? Ne, že bych proti tomu něco měl, staří a osamělí pardálové to určitě ocení :D:D:D
     
  18. Zdravím jen chci říct, že tohle forum se nedá číst..
    Jen se tu každý hádá a uráží...
    Jak se říká dočkej času jako husa klasu...
    Ano já si myslím že, Akce Dominance bude jako vždy další propadák jako všechny Akce od PB.. O nic jiného nejde.
    Uvidíme sami jak to dopadne...
    Proto už ani DO nehraji protože je tu všude namyšlený hráč, rozmazlený hráč a moderátoři co skoro nikde nejsou. Když jsem na GB1 tak tam moderátoři jsou pořád a člověk se dozví něco lepšího a kvalitnějšího.
    Od té doby co skoro všichni porušují podmínky s tím že BP nehlídá podvodníky na FB skupinách a stránkách kde se obchoduje s účty je to na nic.
    Každý má své programy o jednom hráči vím, psal mi to na chatu na FB..
    Ale já to nemůžu nikam dát protože BP to nezajímá a přitom se mi vysmál do obličeje že zná celé BP (myslím tím adminy a že když ho nahlásím že se mi cele BP i podpora vysměje do obličeje) Tak jak pak má člověk hrát spravedlivě, když na CZ serverech každý má prográmky, nebo si kupuje účty, nebo je to samý cizinec. Prostě už to není hra co byla. Pokazila se a to hodně. Tady jde jen o prachy o nic jiného.
    Omlouvám se za svou slohovku ale chci aby jste všichni viděli jak si co myslím, i když vím že dostanu ban na forum je mi to úpřímně jedno stejně je tu binec jak nevím co..
    S pozdravem
    hráč na cz3
    --------------
    Jo a Belgame proti tobě na FB je skupina kde se sepisuje petice aby tě zničili jen aby jsi to věděl...Každý na tebe nadává ale je to v lidech..
    Každý by se měl zamyslet nad svým svědomím a ujasnit co je dobré a co zas ne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/8/14
  19. Jack.K

    Jack.K User

    1. Nejlepší je nadávat na neschopnost práce druhých, kteří to třeba dělají ve svém vlastním volnu, a sám ničím nepřispět.
    2. Když je tu tolik lidí, co sledují i cizí fóra, měli možnost to tu informovat.
    3. Když Vám přijde několik aktualizací za sebou, tak se hold může stát, že se něco přehlídne. Částečně je chyba i na BP, když informace pouští postupně a ještě, jak tu bylo psáno ne přímou cestou, ale přeposílám přes prostředníky.

    4. Moderátoři tu dělají dost práce, aniž by za to byli nějak honorování. Tímto bych jim alespoň rád poděkoval za jejich práci ve volném čase.
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Tak tu petici by jsem rád viděl..aby jsem těm lidem napsal hoodně slušnou básničku.....sorry za OT...ale to se tu vážně nedá číst..nebudu se divit až bude někdo potřebovat ,,píchnout,, a pošlou vás admini a moderátoři do hodně velké a smradlavé ****i.!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.