Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Nnei o co stat, je skupina nactiletych a je to jen hromada nadavek, protoze ti co tam pisou jeste ani nevedi co je zivot. A kdyby to cetli jejich rodice,tak verim tomu ze se dlouho neposadi k PC.

    Jinak prosim zpet k tematu.
     
    ЯєαδѠӥℓу tohle ocenil(a).
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Já myslím, že není důvod to tu dál řešit,prostě chyba se stala,a jak už jsem psala není to žádná katastrofa,neříkám že to není čára přes rozpočet, to určitě ano, ale že by to až zas tak moc ovlivnilo hru,tak to jistě ne

    A vůbec, já vlastně nechápu proč všichni řeší to, že ty NPC budou o týden později...
    Neřekla bych ani půl slova,kdyby se stala chyba v tom, že by ty NPC proběhly dřív a v ofku by bylo napsáno pozdější datum,takže by je hráči prošvihli..ano to by byl průšvih... Ale to, že se akce koná o týden později, než jsme si mysleli, přece není zas tak velkej problém..

    P.S.
    Korben a ty mě nechtěj naštvat...
    Udělal jsi snad tady toho málo nebo co? Radíš a řešíš problémy ostatních, je to snad málo, jak tady každodenně pomáháš?
    Ať už jde o starý forum nebo tady, dokázal jsi toho dost Korbene (jak ty tak Belgam) a není důvod, takhle přemýšlet, jen kvůli jedné, ne zas tak velké chybě...
     
    Naposledy upraveno: 10/8/14
    Bambino a Drift1 tohle ocenili.
  3. jaroshot

    jaroshot User

    2 Korben,

    nečekal jsem, že by mnš nškdo chtěl za admina a ano ani bych to nevzal. Zadarmo ani kuře nehrabe, že zadarmo tady adminuješ ty - je tvá věc. To že admini nedostavájí nic a děláte to dobrovolně, jsem tu četl mnohokrát.

    Totálně zajímavou úvahu máš v tom, že nepomáhám a když píšu návrh pro ty co to uvítají, tak mi to hráči co pomoc nepotřebují a často včetně tebe zamítají. Je to prosté, pomoc na forku se prostě nevede :D Takže dokud nezačnete vy, nezačnou ani jiní :D
     
  4. Možete sa ukludniť všeci keď nejde o život tak to nieje problem budťe happy
     
  5. joža330

    joža330 User

    Ahojte všichni,
    včera jsem přijel z dovolené a koukám, nějaký event. Je to docela zajímavý, ale pořád nevím, kde je to nové NPC. Poradíte mi, prosím? :)
     
  6. Korben

    Korben User

    jaroshot Pomáhať, neznamená písať nezmyselné rozprávky. Daj mi tu jediný príspevok kde si hráčovi nejako poradil. Normálne si ma rozosmial. Ty by si mal byť v parlamente, tam tiež pomáhajú podávaním návrhov, len je zaujímavé že obyčajný ľudia to nepociťujú. ;)

    joža330 Na prvej strane tejto témy a v prvom príspevku nájdeš odkazy na popis k akcii. NPC bude až v posledný deň akcie, 16.08.
     
    joža330 tohle ocenil(a).
  7. jaroshot

    jaroshot User

    Tak když už jsme u toho parlamentu, tak ti rovnou říkám, nemám mandát! Kdybych ten mandát měl, vypadalo by to úplně jinak.

    Kdybych pomáhal s každým dotazem jako člen a ne admin, tak nač by tady ti admini byli? (Asi na to, aby podávali zavádějící informace)

    Problém je, že na fóru jsem uživatel a jako uživatel přispívám tak, jak já potřebuji (x2 za kredo, muniční sklad, extra další sloty, premium za urko,atd. atd.) a ne jako admin chce (super kluci admini to jste mi fakt pomohli a bez vás by to tady nešlo). Ovšem ve hře jsem pomohl nesčetněkráte.

    Zajímavá obrana ke špatným informacím. A to útok na uživatele, že nepomáhá :D tak nevím kdo se tady má smát víc.

    Říkám, až mi pomůžete prosadit nějaký ten návrh, pak pomohu tady adminum získat nějakou tu úctu (nedejbože obdiv) Vám adminum.

    A nezapomeňte admini, co se nelíbí Vám není podstatné, důležité je, co tady chtějí uživatelé a méně zkušení hráči - obecně tady hráči chtějí nezavádějící informace a pomoc - a to buď s něčím poradit (což pravda jako hráč moc nemusím) nebo prosadit nějaký návrh. Taky bych Vám doporučil nehlasovat v návrhu hned, ale potom, co se návrh prodiskutuje a upraví. Ve výsledku mi nepomáháte, neb na návrh z principu hodíte rovnou NE a nakonec diskusi a návrh uzamknete.

    Pak uděláte totální botu a ještě chcete za to pochválit. Já Vám k tomu napíšu, že omluvit se dá cokoliv, ale měli by jste se zamyslet, neb to není poprvé a dostanu čočku že nepomáhám a to mám pak s Vámi držet basu jo? :DD
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    †$εηтεηϲεÐεαтh† vis jak vypada petice?
    Tohle neni petice ,je to jen zalozena skupina,kde se nadava a spini. Nic jineho.
    Ty deti ani nevedi co je co a realitu zivota ani jeste nepoznali.
     
    ЯєαδѠӥℓу tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    jaroshot Už som si zvykol, že tebe je úplne zbytočné čokoľvek písať. Je zbytočné čokoľvek písať človeku, ktorý nemá ani len tušenie o čom je fórum a dokonca ani nevieš na čo slúži podávanie návrhov aj keď to už bolo niekoľko krát na fóre vysvetlené.
    Tak to je to posledné čo by som od teba chcel :D . Ja tu nepotrebujem obdiv a úctu dá len inteligentný človek ktorý dokáže oceniť snahu iných.
    Z tvojho písania úplne vyžaruje radosť z toho, že sme konečne urobili nejakú chybu. Tak si to pekne uži , ak len toto ti chýbalo ku šťastiu, tak ti to prajem. :)

    Nemám vôbec záujem tu s tebou zbytočne vypisovať a tak znehodnocovať toto vlákno čo je pre teba typické .
    Nič iné som od teba ani neočakával. Ak by som bol zranený a mal by som od teba očakávať pomoc, tak sa radšej zastrelím sám :D
     
    Crystal, starR_Of_DEATH a Andseyne tohle ocenili.
  10. Crystal

    Crystal User

    na dojdem a kukam sem...sa spametajte a furt nerieste niaky datum
    normalne mam tiez pocit ze sa niektori doslova tesia ze ste sa pomylili...

    ved sa ospravedlnili, no pomylili sa a hotovo, ved to sa stat moze kazdemu

    Belgam taku skupinu vobec neries, mnohokrat sa v hre stretnem ako na teba hraci nadavaju a podobne....a pritom si zatom mozu sami, ked 10 zdielaju ucet,kupuju ich ci denno denne pushinguju....a potom sa rozculuju ked im ho zoberu..

    inac k akcii.. vsimol som si ze ta 5% zlava sa casto nachadza v hangari aj ked moja firma nedominuje :) zaujimave, mozno taka mensia chybicka
     
  11. Korben

    Korben User

    Je tam tá zľava aj po relogu?
     
  12. Aj ja som bola kúsok rozhorčená.....ale je pravdou, že tak ako som napísala v minulom príspevku ,tak to píšem aj teraz je to len hra a rýchlo ma to prešlo!!!!! Nerobím z toho drámu,pretože mám aj osobný život,rodinu a pravdu povediac tá ma naplňa viac než hra...tá je len také -odreagovanie sa z každodenných povinností. A ked si sadnem za PC a čítam čo všetko ste dokázali napísať,nemyslím moderátorov tak len krútim hlavou. A teraz čo ? No tak sa Korben prehliadol,nechcete ho náhodou za malú chybičku ukrižovať ??? Ako písala Sentiero,čo by ste teda povedali,keby sa naozaj NPC objavili skôr ??? Ja som tiež raz,možno dva-krát vyletela na moderátora.Dostala som ban,ale pochopila som že vlastne keby tu neboli,tak sme totálne v ****. A to musíte uznať!!! Kolkým z nás pomohli aj napriek tomu,že sme boli niekedy až doslova protivný?! Viem pochopiť,že vela z nás berie túto hru vážne no tým, že sa niekto obuje do moderátorov nezmeníte nič,iba to zhorší situáciu. Napriek tomu by sa malo viac bojovať a napádať ***-userov,ktorý naozaj škodia hre a stávajú sa z nich silný protivníci ,ktorý si potom na mapách dokazujú kolko toho nahrabali počas botovania a vysmievajú sa nám že sú ešte v obehu!!!! Toto je vážny problém!!! A nie to že sa niekto raz za času pomýli !!!

    PS: čo sa týka petície na Belgama....ked niekoho plieska puberta,tak to potom tak vypadá.To môže vymyslieť fakt len násťročný....prepáčte ,ale musela som to napísať !!!!!
    ------------
    Crystal stačí si obnoviť stránku a ono to zmizne.... ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/8/14
    Bambino a kibubumaster tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK Ďakujeme za podporu, ale bol by som rád aby sa táto diskusia vrátila späť k akcii. :)
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  14. Panove jsem zvedavy co budete delat az to korben polozi myslim funkci moda a par dalsich modu kteri stoji za to a pomuzou hracum a zbytou tu ti co vam jako odpoved napisou lock to potom budete brecet ze se nic nedovite berte to tak ze jsme lidi chyba se stane kazdemu a kdyz to clovek dela ve svem volnem casu tak to dela pro nas jako komunitu a mneli bychom mu podekovat a ne mu tady nadavat PS : skus te si to sami a uvidite kazdy den budete 100x odpovidat na tu samou otazku a uvidime jak vam to bude pochuti
     
    kibubumaster tohle ocenil(a).
  15. Crystal

    Crystal User

    Korben a Aθηνa*SK praveze ta zlava tam bola naskocena prave vtedy ked firma nedominovala a bola tam vzdy ked som prechadzal sekciami hangaru...

    ona po case asi zmizla ale nestalo sami to len raz, ono to bude asi robit vtedy ked si firmy rychlo prehadzuju vedenie a menu nieekdy asi nestiha reagovat

    dnes to nemozem overit este, zatial dominuje jedna firma a ostatne su na 0 :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Je dosť možné že zľava reaguje neskôr na zmenu v dominancii. Ani som si nevšimol, či sa zľava prepne ihneď po zmene v prospech dominujúcej firmy.
     
  17. jaroshot

    jaroshot User

    2 Korben
    Ale neboj, taky jsem třeba zrovna tebe pochválil, jak si hodil na global chat dotaz na návrh (tusím kamina ve skupce s cervem), takže jako dokážu i ocenit snahu a pozitivní přístup.

    A to co se stalo s Dominancí se prostě stává, kdo nic nedělá nic nepokazí a určitě mně to netěší, že jste tu chybu udělali. Jen mně mrzí, že Vás moc nezajímá zůstávat v omylech a málo prahnete po nových informacích. Nic víc v tom nehledej. A určitě bych byl raději, kdybych jinde na fóru lidem řekl: Ale tohle my na CZ už dávno víme. Je mi jasný, že ten rozdíl co chci nevidíš, neb mne máš spíš za šťourala.

    Vaši práci ocenit nemohu a ani mne moc nezajímá (já si ji nevybral a nechci ji), mne jako uživatele zajímají fakta, data, informace. A to co se od Vás dostalo bylo na nedostatečnou.
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Crystal Co jsem vypozorovala tak sice značka dominance se nad lodí ztrácí u nedominující firmy hned, ale právě ta sleva ještě nějákou dobu je u firmy, ktorá dominanciu ztratila,možná právě proto,že se to hrozně často střídá.

    Třeba u nás,je to tak že chvíli vedeme my (ale opravdu jen chvíli :D),pak jiná firma a pak zase my,a tohle je třeba během minutky,takže ta sleva u nás zůstává
    A vlastně když žádná firma nedominuje,tak taky ta sleva zůstavá nějákou dobu u té firmy,která jako naposledy dominovala.

    jaroshot Ale nepovídej....kdyby to opravdu bylo tak, jak píšeš v 2. odstavci, tak to tady pořád neřešíš a nepitváš se v tom...
     
    Naposledy upraveno: 11/8/14
  19. Korben

    Korben User

    jaroshot , Sentiero sa vyjadrila k téme, dodatok bol síce OT , ale hlavný text príspevku sa zaoberá diskusiou tejto témy.

    Tak že tvoje čisté OT zmazané a bez citátu, aby som zamedzil ďalším OT príspevkom.
     
  20. užívajte akciu a neriešte blbosti :) podľa mňa to je výborná akcia až nato že NPC si neužijem pretože tu nebdem :/ ale to je vedlajšie tu ide oto že sa oživili PVP šutre su konečne využite a na x-4 nieje 60 AFK lodi s vytiahnutým petom :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.