Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Tak som tie vaše hádky prečítal celé, škoda na niečo reagovať iba by sa k tomu vracalo. Len upozorním na dbanie pravidiel, úmyselné a ešte aj priznané OT som tu videl, dúfam, posledný krát.



    Poprosím diskutovať k akcií :)


    Áno Sentiero je žena, niečo som ale o tom OT písal :) - zmazané.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/8/14
  2. jaroshot

    jaroshot User

    Jako samotna akce dominance se mi fakt líbí. Možná bych to zkrátil na týden, nebo nějak pořešil víc munky. Jako na PVP jsem vystřílel tak 350k x4 , 300k x3, a dokonce i x2 jsem tam sutil. RSB asi 150k tam taky zařvalo. Takže po akci jen farmim, farmím a zase jen farmim.

    Nicméně byly chybky v bojkach a sem tam se ty bojky prostě nezamkly. Tzn. že jsme ji obsadili, ale nezapočetla se. no a když tam byla stanice, tak je to hned 4+1 bodu (4 body za stanici + ta jedna bojka) ve finále to je diky chybky 5 bodu a k dominanci je třeba bodů 9 = vic jak polovina bodů pryč díky chybce.

    Pak přišla změna v obsazování a hráč, který přebíral bojku dostal 20ks x8, někdy i 50Urka a nejakou tu minu nebo raketku. No aspon něco.

    No chybí mi informace, co ziská firma, která vyhraje dominanci. Celkem důležitá věc, ale nejvic zarážející je, že i kdyby za vítězství v dominanci nebylo vubec nic, tak to stejně hrát lidi budou. Přece jen taková výhra se cení.

    Ve finále jsem zvědav na konvoje a kradení odměn. Docela by mne naštvalo, když budu sutit x8 a nekdo kdo suti x1 mi to pak sebere. Takže tady jsem zvědav asi nejvíc.

    Pak je tu ta část, kdy BP tají, jak to ve finále bude a hraje to na překvapení - tedy jaká budou nová NPC (konvoje) a co přesně budou za odměny.

    Nicméně takové akce jsou ku prospěchu a vedou k větší firemní komunikaci a je aspoň stanoven nějaký cíl, který zpestří celkovou hru.
     
  3. Korben

    Korben User

    Možno by ti pomohlo, ak by si si prečítal
    FAQ - Dominance

    1- 14. Je nějaká odměna na konci akce udělena firmě, která má největší počet bodů?

    Vítězná firma získá o 10% více zisku z bonusových boxů. Všechny firmy dostanou 1%
    bonus na čest a BZ za každých 1.300 bodů Dominance které shromáždili během akce, ale maximum je 15%. Bonusy se projeví 17. Srpna 2014, 00:01 h a skončí 23. Srpna 2014 ve 23:59 h.
    --------------------------------------------------------------------------------------

    2- 9. Pokud a jakmile se objeví nákladní lodě, budou všechny firmy těžit z odměn?


    Nákladní lodě se objeví v poslední den akce a vypadne z nich kořist, která bude rozdělena mezi aktivní hráče na základě způsobeného poškození. Odměny se tudíž nevztahují na firmy jako celky.
    Hlášení "drop loot" ("kořist upuštěna") může být zavádějící, protože se vztahuje na odměnu, která bude rozdělena mezi hráče, kteří se podíleli na sundání Demaner Freightera. Kořist z růžového cargo boxu, samozřejmě, nebude sdílena mezi hráči.
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    3- 6. Jakou odměnu získá vítězná firma?


    Za vítězství v bitvě o dominanci? Stačí se podívat na grafiku.

    Za úspěšné absolvování souboje s bossem? Odměnu získají pouze útočící hráči. Jaký podíl hráč získá, vždy závisí na způsobeném poškození.
    --------------------------------------------------------------------------------------

    Treba si uvedomiť že hráči majú milión otázok a nie všetky otázky sa dajú vydedukovať a niečo musí zostať aj tajomstvom.
     
  4. jaroshot

    jaroshot User

    Chválím, ale je to od soboty, takže jsem si toho zatím nevšiml.

    Dotazy:
    1. Ty růžové cargoboxy obsahují LF4 a desines letounů? Nebo co budou obsahovat ty ružove cargoboxy?
    2. kde budou lítat ty konvoje - jako která mapa/y?

    Jako měl bych ještě víc otázek, ale nechám se trochu i překvapit.
     
  5. Crystal

    Crystal User

    ano budu obsahovat lf4,havoc a hercules...ale je len sanca na ich najdenie, to neznamena ze budu v kazdom boxe
     
  6. mám otázku ohledně bodů dominance, ve FAQ jsem to nenašel a možná to je někde mezi příspěvky napsané a pak jsem to přehlédl.
    Za co se odečítají body v dominanci?
     
  7. Korben

    Korben User

    »†prchlik†« aké body sa v dominancii odčítajú ? Pokiaľ viem, tak sa pripočítavajú.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    »†prchlik†« No kdyby se body odčítaly tak by naše firma byla v mínusu :D

    Pokud vím, tak žádný body se neodečítají..Co se odečítá jsou bojky (ty velký čísla v tabulce) a to, když firma nějakou bojku ztratí, tak se jí odečte :)
     
  9. to co píšeš sentiero je pravda, ale já se bavím o nahraných bodech za dominanci, kdy za každých 60 sekund se přičte jeden bod. dnes v noci, když jsem šel spát jsme jako firma měli nahráno kolem 6300. ráno to zapnu a máme 5900.
    server CZ2, VRU

    ps: ty čísla berte orientačně plus mínus, nepamatuji si přesně jestli to bylo 6330 nebo 6315.
     
  10. Já si myslím,že se to zmněnilo po restartu serveru,protože byla včera chyba,kdy my měli buglou bojku a připisovalo to body vru,místo nám a proto,se to ted po restartu opravilo.
     
  11. jaroshot

    jaroshot User

    jj taky jsem si všiml na CZ2 že bylo něco odečteno (jak píše prchlík). Jinak o tom, že se bugne sem tam bojka jsem psal tady už dřív, ale nějak se to vůbec neřešilo.
     
  12. Korben

    Korben User

    jaroshot Hádam si nemyslíš že okamžite nabehne poruchová služba a začnú okamžite opravovať. :D
    Tak to nefunguje.
    V tomto prípade sa môže jednať občasnú chybu , ktorá môže vzniknúť stratou odoslaných dát v sieti a tak môže nastať ten váš "bug", je to typ chyby ktorý ani nejde opraviť, lebo nieje čo opravovať.

    O strate bodov informácie nemáme.
     
  13. pokud všemu dobře rozumím, tak firma získává body do dominance, pokud má 9 a více bodů za bojky a stanice, to znamená nedominuješ nemáš body. a jedna buglá bojka nemůže ovlivnit 400 bodů, to je trochu hodně. navíc buglé bojky jsou na všech stranách. dále pokud se zneutralizuje a znovu obsadí, tak se většinou "odbuguje".
    takže nějak mi nejde na rozum, proč tak vysoký odečet byl proveden.
     
  14. Moderátoři, mám 3 dotazy, ve FAQ to není a při pročítání stránek diskuse jsem to neviděl.

    1. Demaner NPC bude koncipováno jako Referee ***? Tzn. že mu bude ubírat pouze komerční munice RB-214 a nebo i nějaké další?

    2. Mluvilo se tu něco o růžovém cargo boxu. Je mi jasné, že nějakou odměnu v uridiu, kreditech atd. co bude z NPC padat si rozdělí hráči na základě způsobeného poškození. Dále se bez jejich iniciativy (sebrání nějaké bedny atp.) rozdělí nějaký loot, který jim bude připsán rovnou do inventáře, nebo vypadne počet fialových beden, které budou moci sebrat hráči podle toho, jak NPC stříleli? A u toho růžového - Crystal zmínil, že z těch mají padat LF-4, designy na letouny atp. Ten podle FAQ sdílený nebude, takže kdo ho dřív vyžere, ten ho má? Ohledně těch hodnotných odměn mám trochu zmatek.

    3. Na jakých mapách budou lítat NPC? Úplně nejlepší by bylo udělat nějaké speciální mapy pro každou firmu a tam jim dané NPC spawnovat. Už vidím, jak se u toho střílí všechny 3 firmy, drahá munice teče proudem a nakonec si ani nic neseberu, protože mě před koncem někdo sejme...

    Toto jsou mé 3 nejzásadnější otázky, prosím o zodpovězení.
     
  15. Korben

    Korben User

  16. Drift1

    Drift1 User

    Projdi si pár veršu zpátky a tam je to popsané i několikrát!
     
  17. Tak hned skuska s matematiky ked nam odpocitali viac ako 450 bodou co je 450 minut kolko je to hodin?Viac ako 7 hodin!To chces povedat ze tolko hodin ste mali bugnutu bojku?!
     
  18. МΣŦΙЦ»svк«[VWV™] je vidět,že jsi asi z matematiky neprospěl,protože,když to počítalo místo nám vám,tak to není 7hodin ale 3,5
     
  19. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.