Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neo8

    Neo8 User

    no psali jsme na podporu, ale tam nám napsali že to není technická otázka a že je to špatné zařazení otázky, no a fórum nás asi nenapadlo, nebo nevím proč jsme nenapsali
     
  2. jaroshot

    jaroshot User

    2 Belgam,

    :D a to mam jako jak předpokládat, že se stane to, že se body odečtou? To jako mám dělat PrtSc před resetem a po resetu s tím, že nastala chyba? To jako předvídat fakt nedokážu. Já si prostě pamatuju, že kolem půlnoci jsme měli necelých 6300 bodu a pak ráno koukám a máme 5800 a něco bodů. Jak asi mám získat PtrSc z předchozího dne. Jako na CZ2 je víc hráčů a Ti má slova mohou potvrdit.

    Jako nečekal jsem takový problém dopředu, ale kdybych to věděl, tak bych to udělal. Ve výsledku ten den (12.8.2014) jsme přišli o 1000 bodu cca jako prd. Si taky pamatuji, že jsme měli všech 9 bojek a nedominovali jsme. 1 se bugla a my neměli v tu dobu základnu, takže nebylo možno mít 8+ boidu za bojky a + 4nebo 8 bodů za stanici.

    No to jsme pak probírali mezi sebou a pak další hráci z VRU postřehli již dřív ztrátu bodů, už ne - cca tech 400 aněco, ale 200 a podobně.

    Chapej je docela problém, když ti body normálně naskakují za dominanci - tedy si je uhrál a po resetu pak nejen že ztratís uhrané body, ale ještě tii je ve finále odečtou a to je vlastně 2x vic od toho, jak to má být. A naštvaných hráčů je pak víc a někteří se nám pak na dominanci vykašlali a přišli jsme o hráče, kteří se dřív normálně do akce Dominance zapojili. Ve výsledku jsme prostě biti za technickou chybu BP a neuděláme vůbec nic.

    Můj pohled na věc je ten, že je potřeba se v tom pořádně pohrabat a zjistit jak ty bojky byly přesně přebírany a to celé udělat zpětně od začátku. Jiné východisko pro fair play proste není. Pokud něco takového nebude, tak je celá Dominance fraška a finální výsledky budou pouze v neprospěch celé zábavy tady na DO. Nakrknete si silné a platící hráče a celkově riskujete další propad v návštěvnosti na DO. Pokud tohle není dost zajímavé pro Vás adminy a to nejde jen o hru jako takovou, ale už jde i o hráče, tak riskujete opravdu dost. Takže chci Vás vidět v akci a ne že mi zase napíšete, řeš to na BP. Řeším to tady s Vámi - vy si prověřte pravost mých slov, pokud tomu nevěříte a začněte s tím něco dělat. Za 3 dny je po akci, tak at to neskončí jako totální fiasko.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/14
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Jste jedini kdo to hlasi a za dalsi jediny server. Navrh je jednoduchy. Pozadat BP at na cz2 dominanci zrusi a neporada zadne souteze na tomto serveru. Nikdo jste zadny dukaz nedal a a bez overeni zadna chyba hlasit nejde. Pokud toto nechapes je mi lito,ale nic s tim nikdo nic neudela.

    A to z ejsi platici hrac pro nikoho nic neznamena, je to jen tvoje vec zda si platis a ani BP nerozdeluje platice a neplatice.
     
  4. Korben

    Korben User

    jaroshot Ty nás chceš vidieť v akcii ? :D Sa spamätaj čo tu píšeš a poriadne si znova prečítaj čo písal kolega pred tým a láskavo si uvedom že my nie sme zamestnanci BP a ja keď sem prídem raz za deň a skontrolujem fórum, odpoviem na prípadné otázky , tak som si splnil svoju povinnosť.
    Chybu nahlásim až keď mám nejaký dôkaz a nie že sem mladý pánko nacvála, napíše tu litánie a my tu budeme mať metelesku blesku a budeme tu lietať tak ako si pánko píska.
    Kde si bol keď sa vám bugli bojky ? Preberal si to na TS ? Tak to tam preberaj aj naďalej.
    Ty si mal problém okamžite hlásiť a nie že teraz tu budeš robiť ramena.

    Neo8 OT post zmazaný a ban na fórum pre napádanie prevádzkovateľa hry.
     
  5. jaroshot

    jaroshot User

    2 Korben

    Nikdo nezmiňoval, že jde o perma problém,ale že jde o výpadky. Než by to tady na foru vůbec někdo postřehl dejme tomu cca hodinu, tak je tomu pak uplně jinak, je postavena základna a pak máš 8bodů za bojkya 4, 8, (12 není technicky možné, kdyz je jedna bojka bugla) a máš dominanci a nemá smysl to řešit. Body jsou, máš mínus cca 60 bodů a finito. Tohle se nám stalo tolikrát a menší problémy moc neřešiš. Ale tisíce odečtených bodů řešiš, neb třeba 1000 bodu rozhodne o vítězi. Takže jsme z VRU na CZ2 psali jak na podporu, tak tady a čekáme co se bude dít.

    Současný výsledek naší snahy o fair play je, že po akci můžeme dostat nějaké vysvětlení, ale již žádnou nápravu. Jsou 3 dny do konce a my udělali max. toho co je možné. Chcete důkazy, které nejsme schopni doložit, neb nejsme jasnovidci a vy pořád bazírujete na důkazech.

    Dotaz:
    Stačí svědectví xxx hráčů? To jsme schopni anketou tady na foru dokázat. Nic víc jako důkaz do 24hodin neseženeme. Takže mám to připravit?
     
  6. jaroshot

    jaroshot User

    PetriCZch

    Aha, takze si VRU na CZ2 a vše je v pořádku, do dominance si se nezapojil a když se tady někdo snaží něco udělat, tak je to vytáčení.

    Ty urážíš mne. Já se do Dominance zapojil a chci vědět, co se s tím odečítáním bodů děje a chci pravdivé výsledky. Tvuj post je totální OT, které s dominancí nemá nic společného, ale je to útok na mou osobu.

    Ohledně emocí - jako nejsem klon abych dělal věci podle tebe, takže mne nechej v klidu.

    Tento příspěvek je taky OT a klidně to admini smažte
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    PetriCZech™ ako už písal kolega, spýtať sa môžeme ale odpoveď príde až po akcií, v BP nie je osoba, čo to zodpovie.

    .stzdrha.[•R•] kao fórum ovplyvní vyhnanie hráčov z hry? Už viem, prečo sem píšeš len občas ... nie je to naším prístupom ako spomínaš, kto sa vie správať nemá problém s riešením problémov na fóre ... je to tým, že ak niečo napíšeš je to perla. BP si akcie vymýšľa samo, ak máš s nimi problém, napíš im.

    Btw. mám pre teba jeden citát ... "Život nie je fér, na to je smrť" - Oscar Wilde

    jaroshot nehodnoť čo je OT a čo nie, ty nie si na to poverený. Montuj sa do svojich vecí, nie do cudzích, ďakujem. Taktiež už prestaň s tým, ako každý na teba útočí a uráža ťa. Ty tiež na nás píšeš čo sa ti zaumieni, takže najprv sa pozrieme každý na seba, potom hodnotíme druhých.

    Prestaňte sa prvom rade hádať, ja kludne uzamknem aj oficiálnu diskusiu ak v tom budete pokračovať a potom si píšte kde chcete. Ďakujem za pochopenie.
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

    Jezisi a komu to nahalsit, vzdyt jsem to tu psal neni komu to hlasit. Z DO neni nikdo na BP.
     
  9. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Ked nahlasujeme chybu, tak musíme nahlasovať všetky podrobnosti a nie že tam napíšeme, že na cz2 sa bugla bojka , alebo že sa odčítali body , ale nevieme ani kedy sa odčítali , nemáme ani prípadný screen buglej bojky , jednoducho nemáme nič.

    Schválne som kvôli tomu včera lietal na dominancii , aby som pozoroval bojky. Nikde sa nič nestalo, všetko fungovalo bez problémov a aj ráno po reštarte bolo všetko v poriadku. Tak že čo tam mám nahlásiť ?

    Pochopí tu už niekto konečne že nahlasovanie chýb musí mať nejaký postup inak to je zbytočné ?


    .stzdrha.[•R•] Ty sem prídeš tak isto len vytvoriť OT a prudiť. To je všetko čo vieš ale aby ste si v hlavách zrovnali nejakú postupnosť tak to nie.
    Prudiť viem aj ja, tak že ak nemieniš napísal zmysluplný príspevok a nejako byť pri riešení problému nápomocný , tak pichni znova hlavu do piesku a buď tam kde si bol doteraz.

    Všetky OT zmazané.
     
  10. jaroshot

    jaroshot User

    Admini:
    Říkám, chcete anketu ohledně smazání bodů na CZ2?

    PetriCZch
    sis mne vzal prvně do huby. Ne já tebe. A pokud tě mohu slušně poprosit nech mně být. Zbytečně liješ olej do ohně. Pokud mi někdo něco řekne, co se mi nelíbí, tak se k tomu prostě vyjádřím. Ze slovní přestřelky s Tebou strach opravdu nemám.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot anketa nie je dôveryhodný zdroj, v hre väčšina ľudí nemá česť (viď programy) takže nejaké hlasy hráčov sú bezvýznamné. Už ti bolo povedané čo treba doložiť ak chceš niečo riešiť.

    Vyjadruj sa slušne, ty píšeš na koho čo chceš a keď zrazu niekto napíše niečo na teba už sa čertíš. Vieš ono sila diskutovania je vedieť prijať aj kritiku ;)
     
  12. Korben

    Korben User

  13. TRIXT

    TRIXT User

    Korben, Gelda: Ani koupení munice na dnešní úkol dominance nefunguje (nezapočítá se).
     
  14. Korben

    Korben User

    TRIXT Aj to som už skúšal. Tiež nič.

    .stzdrha.[•R•] Ja sa tu nemienim rozčuľovať nad nechápavosťou niektorých jedincov. Ďalšie OT zmazané a pauza od fóra.
     
    Naposledy upraveno: 14/8/14
  15. TRIXT

    TRIXT User

    .stzdrha.[•R•]: Mně se dominance líbí, tolik soubojů jsem již dlouho nezažil. A mohu ti říct, že v našem klanu si to občas užijí i ty nejslabší účty. ;)

    P.S. Jen je to krapet drahé. :D
     
  16. jaroshot

    jaroshot User

    Korben - html a končím :D

    Jako já ty důkazy prostě zpětně nemám šanci sehnat. To je jako vyfotit včerejší slunce.

    Jedině ta anketa a víc lidí co potvrdí to, co jsem tu psal. Jako víc nemám.

    Jinak uděláme prtSc před resetem a pak po resetu, teda pokud na to nezapomeneme a přinese to ovace. Jinak nevím.
     
  17. Belgam

    Belgam Guest

    Podle informaci hracu ,ma jeden hrac screen te chyby, pokud ho dostanu,hned to nahlasim do chyb.
    To je maximum co mohu udelat, zbytek uz bude zalezet na BP.
     
  18. Korben

    Korben User

    jaroshot Tak ti úplne laicky vysvetlím internetovú sieť.
    Otvor si google mapu , je jedno na aké mesto nabehneš, priblíž si ho až pokiaľ neuvidíš ulice, potom mapu vzdiaľuj. Tak nejak ako tie ulice , uličky , cesty a diaľnice, vypadá internetová sieť.
    Teraz si predstav že z jednej ulice sa pohne 10 kamiónov ktoré vezú jeden veľký stroj. Ako tak idú narazia na ďalšie kamióny , ktoré vezú iný stroj a takto to pokračuje. Teraz sa stane , že niekde po ceste jedn kamión nabúra a úplne znehodnotí náklad. Ostatné kamióny prídu v poriadku do cieľa , ale keďže im jeden kamión chýba , tak nemôžu poskladať celý stroj a tak je stroj nefunkčný. Teraz kto je na vine že stroj nieje v poriadku ?

    • Je to firma ktorá poslala súčiastky ? = užívateľ
    • alebo to je šofér ? = správca siete
    • alebo to je rozbitá cesta , prípadne iný kamión ? = internetová sieť
    • alebo firma ktorá stroj chcela postaviť ? = BP
    Toto je strašne ale naozaj strašne zjednodušené vysvetlenie funkčnosti internetovej siete.

    Ďalej ako si písal o fotení včerajšieho slnka , tak isto bude nemožné vyhľadať príčinu problému alebo problém ktorý nastal včera alebo predvčerom ak neprišlo k chybe priamo u BP.

    Každú sekundu prebiehajú sieťou miliardy dát a ak nieje chyba stála , tak najväčšia pravdepodobnosť príčiny je v strate dát a to nikto neopraví a ani nenájde.

    Tak že ak chybu nahlasujete s takým oneskorením , tak to je presne ako k pacientovi zavolať doktora až keď pacient umrel a presne to sa stalo aj tu.
     
  19. jaroshot

    jaroshot User

    Pěkné přenesení do logistiky (kterou se živím)

    Tak či tak má každý kamion nejaký dodací list, nebo CMR (CMR když jede z jednoho státu do jiného státu) Stejně tak má každá informace (data) nějakou stopu či záznam. Je jasné že i v logistice tak v internetové síti sesbírat ty data dá nějakou práci, ale vše se dá, pokud se chce.

    Takže vyhledat v záznamech kdy a jak se bojka zabírala je možné a neříkám, že je to snadné a to stejně tak i s kamiony. Jde o to, jak je systém jako takový přehledný a kdo s ním pracoval a kdo ho dělal. A tady se pozná, kvalita zaměstnance jak té logistiky tak programátora. Tedy to co chci je možné, ale nikoliv tak rychlé, jako je zapotřebí.

    Pokud se jak v logistice tak v internetu dá i na svědectví některých důvěryhodných subjektů, je velká šanci na uspíšení spokojenosti jak uživatelů (internet) tak i zákazníků (lidí čekající na ten kamion).

    To cele vždy doprovází další nezávislé subjekty a těch se nikdo ani neptal. Takže ve finále se termín prošvihne a na záplatu se zaveze jiný kamion nebo jiná akce. Ve finále z toho finální spotřebitel má jen ztrátu a já jako finalní spotřebitel se prostě bráním a chci tuto ztrátu snížit. Proto píšeme na BP a tady do fora.

    A teď kdo za to může?
    Uzivatel - ne ten přece předem oznámil chybu
    šofér - no pokud pil alkohol a užival drogy tak mu to moc nepomůže
    cesta - no s tím musí logistika (programátor) počítat, že ne každá cesta bude ok
    BP - jako ano tady je viník nastavil si sám svá pravidla a ty zkresluje a tedy i nedodržuje.

    Viníka problému máme a je to BP a to buď špatným výběrem řidiče programátora a pak team (logistiku), která si neověřila danou cestu.

    No a pak tady máme pojištění - něco jako doprovodný subjekt. Pojištění je v podstatě BP taky, neb tím může zalepit škody zákazníkům. Ono se pak klidně může stát, že BP ty zákazníky ztratit může. Ne třeba všechny, ale takovou část, která způsobí celkovou stagnaci a následný bankrot.
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    jaroshot ty skutočne veríš, že nejaký tebou označený "systém" zaznamenáva každú bójku počas akcie na všetkých serveroch? Uvedom si, že svet sa netočí okolo CZ2.

    Inak ten tvoj rozbor má menšiu chybu, u teba je vinník BP pri akomkoľvek scenári, teda ak sme to neni náhodou my tuna na fóre :) Ja netvrdím, že nejaká chyba nemohla nastať ale faktorov, čo ich mohlo spôsobiť je viac, neni to také priamočiare ako to vidíš, to sa ti snažil kolega povedať. Nehovoriac o tom, že aj tak stále platí to, čo ty nevieš pochopiť, a to je vec, že v BP momentálne nie je človek, čo by to riešil takže maximálne po dodaní dôkazov to Belgam nahlási ale aj tak sa tým nevyrieši to, čo tu ťaháte už po 2 stránkach v diskusií. Prípadné odškodnenie je síce na BP a radšej si ani nedovolím tvrdiť ako to dopadne, ale dlhodobejší hráč si už asi obraz na to spravil.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.