Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal diky za info, ja byl na testu dopoledne, a po te zkusenosti jsem uz nemel odvahu tam jit znovu :) Ta munice je opravdu draha, a jako motivace asi myslim ze ne zas tak velka. Jeste co jsem se docetl z anglickeho fora, opravy stanic za kredity budou mozne jen po cas konani akce, pak se asi zase vrati k opravam za uri. Opravdu zvedavy jsem na ty demanery, co z nich bude padat :)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  2. TRIXT

    TRIXT User

    ❦Čοlεκ❧: Drobná chyba v tvé informaci ohledně oprav modulů po akci viz oznámení:

    Ahoj astronauti

    Ako ste si už pravdepodobne všimli, tak cena za opravu modulov KBS je zobrazená v kreditoch, ale stiahnuté je uridium. Bohužiaľ, je to chyba, ktorá sa prejavila počas prípravy pre nadchádzajúcu udalosť "Dominacie".Počas tejto akcie oprava KBS bude ponúkaná v kreditoch. Preto že akcia bude začínať o 1,5 dňa, rozhodli sme sa to nemeniť!
    Namiesto toho Vás chceme týmto informovať o tom, že oprava bude účtovaná v uridiu až do začiatku akcie v sobotu. Dobré je, že po skončení akcie ostane oprava modulu KBS aj naďalej v kreditoch. No nie je to nakoniec skvelá správa?

    Váš DarkOrbit Reloaded team.

    Odkaz: Chýbná cena za opravu modulov KBS
     
  3. TRiXT, omlouvam se, toto same oznameni jsem cetl na anglanech a zrejme jsem tu veticku prehledl :) Btw. Dale jsem se v diskuzi docetl ze za sestrel KBS udajne dostanes odmenu v kreditech, coz snad za tu namahu ani nestoji :) Ale je to samozrejme nepotvrzene info, uvidime zda to tak opravdu bude..
     
  4. Crystal

    Crystal User

    ❦Čοlεκ❧ mozem potvrdit ze na teste sa davali kredity za stanicu, ma to tak byt pocas celej akcie, ale to ci to tak ostane navzdy to nevieme, osobne si myslim ze nie
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  5. No je jeste brzy na to predbihat, jak to bude s temi odmenami po akci :) Ale z tech oprav za kredity mam radost, svoji kompletni stanici jsem postavil jednou, vydrzela mi snad 5 minut a od te doby mi lezi v inventari. Ale ted se tesim az je zase zacnu s klanem stavet. :)
    Jeste dalsi info, pokud stale ctes tu anglickou diskuzi, firma ktera vyhrava Dominanci, ma podle hrace co byl na testaku, 5-ti procentni slevu na nakupy predmetu za uri, ktera se samozrejme scite s ostatnimi slevami :) To si myslim ze uz je dost velka motivace :)
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Nu, skoda, co se da delat, ale radeji tyden pockat, nez se treba zitra na mape trapit :)
     
  8. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Mam otázku, příští týden myslíte Pondělí dne 28.7. nebo ještě příští Pondělí 4.8. ?
     
  9. Pristi tyden je docela siroky pojem, od pondeli 28. az nedele 3. Myslim ze ani na BP zatim nevi presne datum, proto ta rezerva :)
     
  10. to je jak zlý sen.... vcelku se mi to moc líbilo na test serveru,ale na příští týden zrovna když tu moc nebudu :) to néé...
     
  11. Nemyslim si ze o moc prijdes, podle puvodnich planu ma akce trvat do devateho, a je pravdepodobne ze ji kvuli problemum prodlouzi ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/14
  12. Drift1

    Drift1 User

  13. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nechci být za rýpala,al kldně to mohli hodit do hry už ted...je jedno,zda to posunou č ne...páč to posunuli kvuli probléum,ale stejně problémy budou tak jako tak...jako u každé hurá akce:-D
     
  14. Korben

    Korben User

    DJ-METRIX Tak otázne je o aký problém sa jednalo. Ak mal ten problém zhodiť hru, tak je Lepšie ak sa to posunulo.
     
  15. proč to daly zase na pvp ? ta akce akorát poškodí ty co mají double boxy,pokud to bude celodenně
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    °»ΛŋdųłΚa«° A kam jinak bys chtěla akci umístit? Podle mne jsou PvP mapy od toho aby se na nich bojovalo, ne sbíraly celý den boxíky. Alespoň se tyhle mapy zase trochu oživily.
     
  17. error

    error User

    chcel by som sa spytat ze kedy budu te npc ?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    error my bohužel zatím nemáme o nic víc informací než vy, jakmile něco zjistíme, dáme vám vědět. Buď trpělivý, sleduj oficiální oznámení, NPC určitě budou :)
     
  19. to dík Marvine,todle určitě potěší každého,kdo si zapltil 365 kč a te´d je muže vyhodit,oknem,protože tam nacpaly nějakou kravinu,těžko si asi něco nasbírá,když tam v jednom kuse,budou nějaký trotlové střílet a zvyšovat si tím ego
     
  20. Sentiero

    Sentiero User

    °»ΛŋdųłΚa«° Však tam můžeš boxíky sbírat dál...(idkyž teda pvp je hlavně od toho aby se tam střílelo, že :rolleyes: ). Je to akce kdy mezi sebou bojují firmy a boxíky se tam normálně sbírat dají, neříkám, že tě tam třeba nesundají víckrát, než kdyby akce nebyla, to asi ano, ale jinak tě to v ničem neomezuje...DO je střílečka, není to o sbírání šutrů nebo boxíku
    A když tak sbírej boxíky na x-1 u cizí firmy nebo lítej v ultramasku
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.