Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martin144

    martin144 User

    zdravim nasel by se tu někdo kdo dostal havoc,hercul či lf 4 ? jinak hodnotim akci za nezdařilou až na tu 5% slevu ta byla dobrá :D jinak neuvěřitelné bitky a lagy a minovaní o bednicku :D už to nechci zažit :D
     
  2. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    VRU na CZ2 vyhrálo a kde je těch 10% k odměně z boxů a pár % k cti a BZ co má být ? Ve FAQ je napsáno,, Bonusy se projeví 17. Srpna 2014, 00:01 h a skončí 23. Srpna 2014 ve 23:59 h.''

    EDIT: Boxíkuju, boxíkuju a ať boxíkuju jak boxíkuju, nemůžu se doboxíkovat k těm 10% :D
     
  3. SauronL

    SauronL User

    Já jsem přesně něco takového čekal a ještě den předtím než ho dali do hry se říkalo že to snad zachrání akci . No nic takového se nestalo a to jsem byl zhruba asi na 10-15 serverech a forach a nikdo nikde nedostal lf4 , havoc , ci dokonce herkula.

    PvP pekne ale bylo to spise pro ty "wallet warrios" protoze se opravdu neda ustat 2 tydny plytvani munice. Perfektni by bylo kdyby to sem dali neocekavane treba na 3 hodiny v 1 den a ne 2 tydny . Ano, je pravda , BP udelalo obrovskou reklamu a nechalo ji vlezt hracum do pameti po 3 tydny, ale je to vase vec jestli do toho vlozite penize nebo ne, nikdo vas tu nenuti pokud opravdu sami nechcete.

    Jinak ten event jeste mohli doladit nez ho sem dali. Nemohli se dockat penez tak ta dominance byla plna bugu, lagu a dalsich veci ...
     
  4. Kante_

    Kante_ User

    Tak jsem se byl podívat na anglickou verzi fóra a je to pořádný rozdíl. Hráči ani moderátoři se tam nehádají jako tady, všichni shodně nadávají na big point, že je oškubal. Moderátoři jim z příspěvků jen vymazávají nadávky:) Nikdo tam nepíše "a co bys chtěl" jako tady, nikdo jim neříká, že to sem napatří a mají si stěžovat jinde a podobně.
     
  5. *nohafuc*

    *nohafuc* User

    Tady je jasně vidět,jací naivkové hrajou tuhle hru.To si vážně myslíte,že Vám dá někdo něco zadarmo.BP je firma,a firma chce co?,no firma chce především vydělat!Takže zisk je vždy až na prvním místě.Nalákaj Vás na hodnotné věci a všichni jak ovce do toho bez rozmyslu začnete rvát prachy.A pak tady brečíte jak důchodce,kterej jel na vepřový hody a nakonec si koupil přerdraženej vysavač,kterej ani nepotřebuje.Já jsem se akce neúčastnil a jsem spokojenej.Munice mám stále dost a nestálo mě to ani korunu.:D:D:D
     
  6. *nohafuc*,otazka je jestli touhle akci BP vydela nebo spis prodela. Akce byla vydarena tolik lodi na pvp nepamatuju,ale ten zaver se jim nepoved. Kdyby to ukoncili bez nejakeho npc a dali vitezne firme nejakou patricnou odmenu za viteztvi tak byl klid.:D Otazka je co je patricna odmena,takze by klid asi nebyl. Zaver je ze konecne nejakou vydarenou akci poslali do kopru,priste uz to nikdo hrat nebude.
     
  7. velmi som sklamany s tejto akcie.... kupil som si tu spec. municiu 1000ks. a do toho maleho npc som minul 900ks. a 1000ks stoji 10k ucka.... ale co je najhorsie minul som tazko nadobudnutu munuciu x2 x3 x4..... a zisk? ziadny.
     

  8. Velmi s tímto názorem souhlasím, moderátoři cz fora jen prudi za jiny názor než zastavájí oni.Na en.foru se moderatoři ani nevyjadřují ke kritice což ocenuji.
    Řekl bych ze CZ/SK moderatoři to moc proživaji,což nechápu
     
  9. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Tak jak to tak vypadá, že ani těch 10% k boxům pro vítěze a každý % BZ a Cti na 1 300bodů vlivu asi ani nebude...
     
  10. Crystal

    Crystal User

    LoTrCZE snad pockaj, odmeny nenabehnu prvy den....

    sorry ludia ale ja som tu tyzden dopredu jasne pisal jak to dopadne, poznam BP a bolo mi jasne ze minimum hracov nieco dostane z fialovych debni

    ja osobne som sa nato vykaslal po prvom demanerovy :)
     
  11. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Crystal ,,Bonusy se projeví 17. Srpna 2014, 00:01 h a skončí 23. Srpna 2014 ve 23:59 h.''
     
  12. _Modify_

    _Modify_ User

    Ahoj muž u otázku kdy začnou bonusove boxiky pro firmu ktera vyhrala ?
     
  13. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Nikdo nic neví
     
  14. Belgam

    Belgam Guest

    Zadne zvlastni bonusove boxy pro viteznou firmu nejsou. Ma byt jen 10% na vic z bonusovych boxu. Chyba je hlasena.
     
    _mnemonic_ a ЯєαδѠӥℓу tohle ocenili.
  15. _Modify_

    _Modify_ User

    Belgame takž
    Aha takže až to bude opravene tak budou boxíky navýšeny o 10% ?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    _Modify_ Až bude chyba opravena, bude to tak jak je napsáno ve FAQ :)
     
  17. _Modify_

    _Modify_ User

    Děkuji za odpověd :)
     
  18. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Děkuji, že jste chybu nahlásily, snad bude odezva Bigpointu stejně rychlá :)
     
  19. Tak tohle zas byla akce:):):)
     
  20. Kante_

    Kante_ User

    Za prvé jsou kvalitní hry zadarmo.
    Za druhé v tomto případě nikdo nic zadarmo nesliboval v prodeji byla velice drahá speciální munice a jak sám píšeš hráči do toho rvali prachy. To přirovnání big pointu k čestkým šmejdům je docela případné. To, že takové jednání se části hráčů u nás zdá normálním podnikáním jen vypovídá o pokřivených poměrech které u nás jsou. Možná to je důvod proč 10 miliónové Česko mají 3 narvané servery a 320 milionové USA 4 poloprázdné. Připravovat lidi o peníze klamavou reklamou je trestné a slušná firma vydělává peníze nabízením kvalitních výrobků a ne podvody.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.