Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Mám problém ve hře při dominanci v sekci "úspěchy". Jsem si 100% jistý, že jsem absolvoval a splnil všechny mise akce, které byly přidány. Avšak navzdory tomu se naše splněné mise liší s kolegy klanu o 1 splněný úkol, já s kolegou mám 7/11 a někteří mají 8/11. Nevím, zda se jedná o zobrazovací chybu, nebo chybu ve hře.. Nemáte nějaké informace ? Děkuji Lenny
     
  2. ☻[†]ρhλητδм☻ asi ti jeden úkol utekl. Správně je 8/11, pokud jsi splnil všechny včetně dnešního. Zbývají 3 úkoly pátek, sobota a neděle.
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    ☻[†]ρhλητδм☻ Splnil si aj specialnu ulohu? To je ta s 30 krisami a s poskodenim cubikona. Je dostupna po celu dobu akcie a tiez sa rata do uspechov.
     
  4. Samozřejmě, splnil jsem vážně všechno, to samé kolega. Dělal jsem v první den akce 2, poté už to šlo vše po jednom úkolu.
    EDIT: Projíždím teď deníček a nejspíše mi chybí obsazení 3 bójek, ale nechápu to, protože jsem v pátek v den začátku akce létal a ten úkol jsem tam ani neměl. Tak nevím kde je chyba. A jsem vážně naštvaný.. Mise jsem začal plnit už od začátku a prostě ne a ne mise "Mucholapka" k přijmutí.
     
    Naposledy upraveno: 26/3/15
  5. Podařilo se někomu splnit dnešní úkol? Je to ukol "Lovu zdar" a text zní "Znič Demaner Freighter" . Má být zničeno 2ks této lodě.
    Na cz2 serveru máme problém, že se to nikomu nepřipisuje, tedy aspoň dle ohlasů hráčů. Mně se také nepřipisuje do úkolu.
    Je k tomu nějaká informace?
     
  6. zdravím , na CZ 3 to je samé. Prvni se započítal do ukolu ale ostatní už ne. dodávám ID 93208180
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    »†prchlik†«: Zkusili jste být v co největší skupině? Asi jde o to, kdo ho naklikne první jako u jiných NPC.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

  9. PaiMei

    PaiMei User

    Zdravím, no já jich mám od 12 hodin v deníku 7, z toho čtyři byly v červeném terči, jeden se mě dokonce propsal do ranků, ale v úkolu ho nemám.
    Server CZ3
    ID 162791353
     
  10. já mám ukol hotový jde jen o to demanera mít kliklýho první radim co nejvetší skupinu :p:eek:
     
  11. 123812

    123812 User

    Takže čekat na portě na některé mapě kde se objevuje :D
    Jak často se objevují neví někdo?:)

    A mapy : 2-4 3-4 a 1-4 nebo 1-3 ?
     
  12. tak to ten ukol je pro mě nesplnitelný, demanerů málo, hráčů hodně. několikrát jsem měl demanera v červeném terčíků, ale pak zešedivěl, což by znamenalo, že se mi nepřipíše.
     
  13. 123812

    123812 User

    Pro mě taky nesplnitelné :( Celou dobu to mám červené a na konci to zšedne :/
     
  14. tak skutečně jen skupina pomůže...nejlépe v 8lidech a snad ho někdo klikne první....pak se píše všem...tak jeden kus doma a ještě jeden....díky za radu s tou skupinou....solo jedinec nemá v podstatě nárok
     
  15. 123812

    123812 User

    Byl jsem se skup na demanerovi a stříleli jsme do něj .. všem se zapsal jenom mi ne, proč ? :(
     
    Naposledy upraveno: 27/3/15
  16. RobPol

    RobPol User

    Zdravím,
    dneska jsem si vzal dnešní úkol na 3x bojku dominace a 10.min na 4-4, bez toho aby mě někdo pukl.
    No, bojku jsem zabral asi 5x a nic, pořád mi to v úkolu svítí, že je nemám obsazené.
    Nevím co s tím, prosím poradte.
    Ps: Zkoušel jsem 4-1, 4-2, i 4-3 a nic.
    Úkol je: Vlčí spár
     
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

  18. RobPol

    RobPol User

    Orome, děkuji ale nepomohlo :D Já *** byl v Masku :D A když jdeš obsazovat bojky ve skupce, tak ti to ukazuje, jako že ji obsazuješ i ty, ale v masku se ti bojky nepřičítají :D No co, zapomněl jsem, že jsem v masku :D
     
  19. Na zaciatku tejto akcie prisli hracom e-maily, a ja som sa o tom dozvedel len dnes a dal som Get your items! a potom mi napisalo ze Chyba ... znamena to ze uz sa tato odmena neda ziskat?
     
  20. -Merkur-70

    -Merkur-70 User

    Zdravim mám takový problem dnešní ukol Buffalo Bill , je tam znič 5 demanerských konvoju , tak sem zničil ale nepřičetl se mi do ukolu .. co stim ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.