Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    °»ΛŋdųłΚa«° Ale uvědom si prosím že DO je především vesmírná střílečka, není o celodenním poletování a zobání boxíků. Že jsi kvůli tomu zaplatila 365 Kč a myslíš si že je ti ve sbírání kvůli akci bráněno, mne mrzí, ale jak už jsem psal, hraješ vesmírnou střílečku, takže se sestřely prostě musíš počítat, a akci přežít buď se Spearheadem v masku, nebo sbírat na jiných mapách.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Crystal

    Crystal User

    ja len upozornujem hracov ze oprava modulov zase nefuguje, tak aby ste dotoho zbytocne nerypali a pockali na opravu
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Crystal Dostali jsme informaci od BP že vznikla malá chyba na jejich straně , problém se nyní řeší, za pár hodin by mělo zase vše jít jak má.
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Co se týká boxíku tak jsou i a jiných mapách!Jinak akcedocela gut a kopec zábavy k tomu..jen jsem zvědavý na ty pirátský boxy.:D..už šetřím klíče.:D
     
  6. Kedy budú tie nové npc?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ЯΞX♫†♦♥*MΛ†Ξ$*♥♦†SvK Máme se pokaždé když přijde nějaká akce stále dokola opakovat? Přečti si předchozí stránku této diskuze, odpověď najdeš. Přístě tě poprosím nejdřív hledej, až potom se ptej.
     
  8. Korben

    Korben User

  9. korben body za nepravdivé informácie ;)
     
  10. error

    error User

    to naozaj nikto nevie kedy a kde budu tie npc ?
     
  11. Crystal

    Crystal User

    error neviem nikto ho zatial na nasom servery nestretol, snad sa casom dozvieme kde bude :)

    podla obrazka bude asi velke,pomale a tazkopadne...uvidime kde sa bude objavovat
     
  12. No jako obvykle, akce začne, nikdo nic neví. Holt si musíme počkat.
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    error, ne doopravdy to nikdo neví, musíš vydržet až se objeví na mapě. Možná že pár kouskům se přeci jen podařilo utéct :)
    *G*O*L*E*M* Co nedostaneme oficiálně od BP, nemůžeme publikovat jako oficiální informace. A nepotvrzené informace nemůžeme zveřejňovat, to doufám chápeš ;)
     
  14. JJ chápu, já nepsal nic proti Moderátorům, mě to mrzí na BP. Na každou akci jsou lidi natěšení, informace nejsou a když akce začne, tak už by přeci mohlo být jasné co bude, jak to bude. Ale s tím nic neuděláme, já jsem si jen povzdechl, nic proti moderátorům, když nevíte víc než my, tak těžko něco napíšete.
     
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *G*O*L*E*M* jsem rád že jsi jeden z mála hráčů kteří tohle chápou :) Mne osobně také mrzí, že jsme v tomhle bodě víceméně bezmocní a že nedokáži hráčům na takovéto otázky zatím uspokojivě odpovědět, bohužel, musíme počkat než z BP pošlou další informace a budeme o těchto otázkách vědět víc.
     
  16. Korben

    Korben User

    *G*O*L*E*M* Ber to ako prekvapenie. Nemusíte , alebo nemusíme všetko vedieť :)
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    A tak si zahajeme hru ne?

    Kdo první uvidí a jako první sem napíše, že spatřil nové NPC.

    Odměna
    Dobrý pocit

    P.S. O NPC ale něco napište abysme věděli že je to pravda, jinak by si nikdo nezasloužil odměnu..:D
     
  18. Fortys22

    Fortys22 User

    Neviem, ani vlastne aký význam má táto akcia čo prinesie ako + pre hráča ako samotného okrem predraženej munície?
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Fortys22 To si musí každý přebrat sám, ale můžu ti říct v čem vidím + pro hráče já. :)
    1. Nová akce, pro některé nová zábava.
    2. Nové NPC, ze kterého mají údajně padat speciální bedny, doufejme že s dobrou odměnou :)
    3. Oživení PvP map, pro lovce, vs-káře a klany nové vyžití, boje
    4. Souhlasím že pro nováčky podobné akce moc nebývají, ale při této navíc mají všichni členové vedoucí firmy dostávat 5% slevu na předměty za uridium, což si myslím že je super :) Navíc ti nejlepší hráči by se mohli rubat na PvP, a zbytek hráčů co se nechtějí akce zúčastnit by mohl klidněji farmit, ale v praxi si nemyslím že to tak bude. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.