Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    123812 neznamená ale keby porozmýšlaš tak pochopíš
     
  2. 123812

    123812 User

    Někdo má z 4 kap 3 herkuly.. někdo 1 a někdo žádnej ;) je to o štěstí... netahal bych k úkolu, že je lepší než 4 kappy
     
  3. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    123812 ulohu mas za 1 den kappu za tyzden...
     
  4. na ge1 nieje šance nakliknúť prvý:)
     
  5. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Tak sem si myslel, že to bude myšleno jako asistuj při zničení demaner freightera, ale když mi došlo, že ho musim nakliknout první... Tak sem byl pěkně zklamaný... Kolik Demanerů za ten den proletí ? 48 ? 36 ? No tak i tak... Ten ukol si udělá nanejvýš 9 možná 10 lidí na server... A to jen v případě, že si ho oni pětkrát kliknou....
     
  6. 555m555

    555m555 User

    vsak to je taky odměna o kterou se maj lidi trochu porvat a ne si ji udělaj všichni s nohoma na stole :D
     
  7. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    kde vidíš to rvaní o ní ? Já vidim okorát stání v portu aby ostatní měli těžší klik a zběsile klikat až se demaner spawne a nic víc...
     
  8. 123812

    123812 User

    Nojono :D tak já už mám konečně 1/5 :D
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    No je to mazec... A hlavně že je to poslední den... Já to prostě přijmu, nebudu dělat, počkám na další dominanci na začátku, když jsou ještě lehké úkoly a není tam taková tlačenice a budu doufat, že to bude fungovat.
     
  10. ako funguje ten jeho spawn?..
     
  11. 123812

    123812 User

    JEstli to nestihnu tak si to taky nechám.. i kdybych měl čekat půl roku :D
     
  12. není to férové pro všechny..mělo by aspon stačit ho dostřílet to bych bral...
     
  13. tak.. demaner bol náš.. celá skup ho dostala ale ja nie. prečo?-.-
     
  14. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Já ho taky měl teďko červeně označenýho a ani ťuk... Ráno to možná šlo, ale teď tam je tak narváno, že je mizivá šance že ho nakliknu jako první...
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ja neviem kto všetko má prístup na tvoj mail. Či skončila platnosť neotestujem a ani si neuviedol kedy si naň klikal, prišiel 20.3. a ja som ho aktivoval 21.3.
     
  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ak proste nenakliknete demanerov, tak ulohu teraz nesplnite, nie kazdy ju stihne. Ja osobne som to len zapol a ani sa nesnazim to plnit, proste si to necham zapnute...
     
  17. Len ja mam pristup na svoj e-mail a e-maili som si prezeral 28.3. teda vcera a vtedy som nan klikol a dal som get your items a napisalo ze chyba.
     
  18. Korben

    Korben User

    No to znamená , že už je neskoro.
     
  19. Mam dalsiu otazku: Robim vsetky ocenenia akcie a chyba mi len tato posledna misia aby som mal vsetky a myslim ze ju mozno nedam tak sa chcem spytat: Ked si ju necham otvorenu a splnim ju cez dalsiu akciu Hitac zarata sa mi to do oceneni tejto Akcie dominancie?
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
  20. 123812

    123812 User

    PRoč Hitac ?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.