Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ Nie je to Hitac akcia, pleties si akcie. :)

    Ulohu by si mal mat aktivnu stale, ci sa bude dat splnit na dalsej dominancii nevieme, to ukaze cas.
     
  2. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ zmizne ti, a myslel si dominanciu

    btw. Korben kde je diskusia o JPA ??? nenašiel som žiadnu
     
  3. Dakujem za odpoved a nevsimol som si ze som sa pomylil ale ked som si to vsimol tak som sa opravil.

    Ale teraz neviem ci mi zostane ta misia alebo nie
     
  4. 123812

    123812 User

    Jj zůstane..
     
  5. Gratulujem.. úkol mi hru maximálne znechutil :) snažil som sa celý deň a čo z toho? 8 členná grupa na demaneroch a 1/5 ..
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  6. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

  7. 123812

    123812 User

  8. Taky mám 1/5 :) totální blbost dát takový v poslední den akce.
     
  9. ja mam 0/5 myslim ze ty co to robili po polnoci to dali v pohode ale teraz sa to neda aj na obed tu bolo vela hracov. Ja som zacal tuto misiu asi o 10:00 ale nebol som tu stale ale aj tak tazke.
     
  10. Tak preci ste si nemyslely,ze vam da nekdo herkules zadarmo. Take se snazim od rana a stale mam 1/5. No nejak to snad am pozdeji kdyz teoreticky maji byt do pulnoci. Me trapi jina vec. Mozna ze me mluvi hola zavist,ale za celou dobu akce sem sebral jednu bednu po demanerovi. Mozna jsou i taci co nesebrali zadnou tak je me pak docela zahadou jak nekdo muze mit treba pres 70 beden. Podle me by se ta bedna mela obevovat nahodne v okoli demanera,aby melo vic lidi sanci tu bednu sebrat.
     
  11. Souhlasím s Deborka[TVL] :) já sebral jeden a celou akci,jsem na TSku se všemi spojeneckými klany na GE6 a neříkám že pár hráčů má z boxů přez 4 miliony té x8 munice
     
  12. Nezlobte se na mě ale ten poslední ůkol viz 5 demaneru jke hold prasárna..
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazane, pokud mate spory res si je na mape ne na foru.

    Jinak snad jste vazne necekali ze ukol za ktery je Hercules bude tak snadny? A jak vidite splnit se dal.
     
  14. víš Marvine já myslim i na ostatní!!!asi vy ne když máte všechno,prostě je to jen tahačka na prachy celá dominance..a co s toho týden bonus na boxy? smích
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Humanoid84[=Z=] ja mám 1 herkules tak neviem čo tu melieš, že máme všetko. Jednoducho ak máš na to, úlohu splň, ak na to nemáš, musíš sa upokojiť s predošlými úlohami a odmenami.
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Humanoid84[=Z=] v tom se hodne pletes, ja osobne ani zdaleka nemam veskerou vybavu, dokonce ani vsechny Herculy.
    Ukoly jsou pro ty kteri na jejich splneni maji, a ostatni zbyde jen fnukani, ale sanci maji vsichni stejnou. Jinak jsem jeste nevidel ze by nekdo kohokoliv nutil neco kupovat, to je dobrovolne rozhodnuti hracu si neco koupit.
    Chapu ze pokud nekomu hra prerusta pres hlavu a stava se z ni skoro zivotni napln, tak takove veci jako tezky ukol jsou pohroma, ale pokud hru hrajes opravdu pro zabavu a relax, tak ti nejaky desing na stihacku muze byt naprosto fuk.
     
    Kapybara_ΞXIŦION™ tohle ocenil(a).
  17. 123812

    123812 User

    Tohle mi ale vysvětlete.. měli jsme demanera jako první... celou dobu byl včerveném.. sundáme ho a já ho zase nemám!!:( Proč?:(
     
  18. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    123812 tak asi si ho nemal prvy...
    troska OT nejaky admin poslete mi prosim vas link na diskusiu o JPA ? nic som nenasiel a moju temu ste lockli ze je duplicitna
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.