Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jde vidět že nemáte ani páru...a nepřiznáte jak to je děkuji to mi stačí..
     
  2. 123812

    123812 User

    -HeJkO33- jsem si 100% jistý, že měl ! Už několikrát se mi stalo, že celá skup do dostala jen já ne :(
     
  3. Keby ste sa tu vkuse nesťažovali mali by ste určite, ako čítam 18hodín???
    ja som urobil ulohu a už druhý demaner bol moj,nechcem to zarieknut treba poklopat ,ale ak to pojde takto dalej tak to bude EAZY :D
     
  4. 123812

    123812 User

    Já po nich chodím asi 8 hodin a mám jen 1..


    Tohle už je ale vrchol ... už zase jsme do toho šli celá skupka.. oni to dostali a já ne.. proč sakra?:( proč všichni ano jen já ne?

    Žádám o vysvětlení proč celá skup je dostává jen já ne ?? :(
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
  5. No ja mam za hodinu dvoch :D
     
  6. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ja som mal za 4 hodiny tych demanerov :D prvych 4 som mal za 2 a pol tusim
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Na jakém serveru hraješ?
    Jde mi o to.. že už jsem jich měl mít víc... 3 nebo 4 minimálně :(( vždycky skupce se to započte a mi ne..
     
  8. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    123812 ja hrám GE6 bolo nas tam tolko jak u vas ale o takej 10 sa to dalo :)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  9. tak jsem to vzdal...neměl jsem celý den na hraní a za 3 hoďky to už nedám..nemám ještě dodělané hráče a aby mi padlo z 6-8 demanerů, na které by mi zbyl čas 5 je zhola nemožné....sice si ukol nechám, ale vzhledem k tomu, že se chystá akce Space plague, která by mohla být zajímavá a možná i zajímavé úkoly, tak tento ukol bude ve finále zrušen.....škoda...:(
     
  10. GA5 A aktuálne je tu najviac ľudí.
     
  11. 123812

    123812 User

    »†prchlik†« Já už mám čas jen na 3 a potřebuju 4 :/ takže počkám třeba půl roku na další dominanci pokud bude..

    Teď se demaner ani neobjevil ...
     
    Naposledy upraveno: 29/3/15
  12. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    už sa neobjavuje
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  13. 123812

    123812 User

    Jakto? ...
     
  14. bylo 9, už nebude :( mě chybí 1 :(
     
  15. když začal od půlnoci tak mohl taky o půlnoci končit..
     
  16. 123812

    123812 User

    Humanoid84[=Z=] Přesně .. mohl..

    a Prosím nějakého moderátora, aby mi vysvětlil proč já jediný ve skupině nedostával do úkolu toho demanera co jsme stříleli ? Hromadu jsem jich zabili.. jim se započetl a mi ne.. Připočte mi je BP nebo někdo?
     
  17. jaroshot

    jaroshot User

    Takže zase ukázka geniální propracovanosti akce. Opravdu to byla super akce, která potěšila všechny hrače. Ukol na Herkula byl super a dal se v klidu zvládnout do 21:00. Natahovat to nemělo cenu, neb na mapě už nebyli hráči a nikdo nic nenamítal. Munka každému vyšla tak tak, neb všichni počítali s takovým ukončením. JJ BP bylo to super a ani administrátoři tady nepsali zbytečné informace o ukončení akce, když bylo vše jasné. No už se zase tesim na další akci. Díky :D :D :D
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  18. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    jaroshot zdielam tvoj názor tiež si myslím že to bola dobrá akcia...tá úloha o hercules bola tiež luxusná,ale niektorý hráči nepochopili že nejde o LF2 ale ide o hercules ;)
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  19. VirgiCZE

    VirgiCZE User

    Trochu nenormalni ten ukol :D člen skupky začne jako 1 střilet do demenera a nikomu se nezapsal :D Když si necham ten ukol do dalši akce, pujde to ještě ??
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    123812 nikdo z nas s tebou na mape nebyl, takze ti asi nikdo nevysvetli proc se ti jako jedinemu ze skupiny nezapocital. Nejvetsi jistota na to aby se ti pripsal by melo byt zakliknout demanera jako prvni, i kdyz pri takovem poctu hracu je to dost tezke. A BP ti je nepripise, individualni kompenzace se nedavaji.


    VirgiCZE jestli pujde, se ukaze az pri dalsi akci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.