Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. keby zo 4 tak to by bolo dobre ale ja ich musim urobit aspoň 10 aby mi dalo jednu ....... herkulu !!!! neviem podla čoho to dava ale ten čo to vymislel musel byt riadny inteligent niekto ma z 20 full a niekto ma 40 kap a chyba mu este skoro polka herkulov !!!!!
     
  2. no a nejvetši smula je ze mate praci 12cky takze zas nejlepsi ukol a ja ho nemohl delat to uz je po druhe za sebou pri teto akci asi dam vypoved z prace a pujdu na socialni davky a budu moc hrat kazdej den celej den:mad:
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  3. Slotr

    Slotr User


    a mužu se zeptat kdy bude ta dalši akce jelikoš jsem to dělal od 6ti rana do 21:00 a mam jen 2
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Slotr to se jeste nevi, pokud bude dozvite se to v oficialnim oznameni.
     
  5. Mužu dotaz ? Umístil sem se do TOP 100 Dostal sem 2 bedny ale těch 250 extra energie ne.. jakto ?

    30.03.2015 - 07:58[​IMG]Rezervovaný bonus: Domination Reoccuring Package 3
     
  6. Players #11-100 on the server would get the following package
    2 Booty Keys
    10 Extra Energy,je tam nekde napsano 250ee? Jinak akce dobra jen ta odmena trochu pokulhava,z demanera vypadne bedna kde bylo mozno dostat treba 100k RB munice,20k urka,25 ks klicu atd. A za to ze na pvp clovek vystrilel mraky munice a stravil spoustu casu dostane 2klice a 10ee. To me fakt prijde trochu podivne.
     
  7. Aha díky spletl sem si to s něčím jiným... :)
     
  8. postman

    postman User

    Y*o*D*i*A*k* mohli by vytvořit server pro pracující závisláky, na kterém by akce začínaly od 22h... :rolleyes:
     
  9. no ty sis ze mně udělal pěkně dobrý den, tak já teda beru celou dobu, že je to jen informativní a ve finále za to byly slušný odměny o které jsi mně ty připravil jelikož kdybych se tomu věnoval tak bych skončil v top 10...

    měl by sis dát sám sobě ban za nepravdivé informace...!!!

    k čemu slouží toto forum??? přijde mi že je jen ke klámání hráčů protože toto už snad není normální, když něco nevíš na 100% tak to nepiš a počkej na radu staršího, zajímavé je že na EN foru mají hozený odměny za dominu a tady nic není :-D

    jo opravdu pánové,, klobouk dole za zpříjemnění pondělní nálady...(y)
     
    -HeJkO33- a AlgerAfíf tohle ocenili.
  10. 123812

    123812 User

    Slotr taky jsem to dělal dlouho a mám jen 1 :( no snad o let. prazdninách bude :) Byla 30.7. a pak teď ...
     
  11. AlgerAfíf

    AlgerAfíf User

    Očekávám, že tu lidi začnou psát co dostaly atd. Tak to tu máte srozumitelně. Já to hledal jako *** na CZ forum, ale marně..... Hold CZ
    REWARDS


    Personal rewards (Top 100 players):
    The #1 player on the server would get the following package:
    1 month of Premium
    10000 of USB-100
    10 Booty keys
    100 Extra Energy

    Players #2-10 on the server would get the following package:
    1 month of Premium
    5 Booty Keys
    50 Extra Energy

    Players #11-100 on the server would get the following package
    2 Booty Keys
    10 Extra Energy

    Clan rewards

    Top-3 clans will be rewarded.

    • The rewards will only be booked to the players, who became members of the clan before the event has started.
    • If two or more clans share a prize place, they all get the respective prize.
    The #1 clan members will get the would get the following package:
    10 EMP
    3000 RSB-75
    300 UBR-100
    50000 Honor points.

    Clan #2 on the server would get the following package:
    5 EMP
    1500 RSB-75
    150 UBR-100
    25000 Honor points.

    Clan #3 on the server would get the following package
    1000 RSB-75
    15000 Honor points.
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Jen bych doplnil, že na citovaném anglickém fóru ještě bylo napsáno, že vítězná firma obdrží bonus na obsah z boxíku ve výši 10% a každá pak navíc 1% na čest a BZ za každých 1300 bodů, maximálně však 15%. Bohužel jsem nedohledal na jak dlouho, ale tipl bych si týden.
     
  13. Korben

    Korben User

    Kolega ti nenapísal že je to len informatívne. Asi si si nevšimol že ti kolega nič netvrdil. V jeho odpovedi je slovíčko ASI , čo znamená že to netvrdí.
    Okrem toho my sem vložíme informácie ktoré máme. Ak info nemáme, tak sem nemáme ani čo vložiť.
     
  14. A sú teda vôbec nejaké bonusy ?
     
  15. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    áno sú

    troška OT Korben dali vám vedieť BP o včerajšej JPA? myslím o tom že to bolo presne ako minule
     
  16. Korben

    Korben User

    -HeJkO33- To je veľké OT , prečo nepíšeš do diskusii k JPA ?
    Ak by sme info mali, tak ho sem vložíme.

    OT post zmazaný. To si hladal doma v šuflíku ?
    Jackpot aréna v novém kabátku
     
    Naposledy upraveno: 30/3/15
  17. Tak na cz2 bonus 10% na boxy nie je.
     
  18. Tak ešte k akcií už som mal nervy z toho všetkeho ale nakoniec som to dal :)

    Získaný predmet: Design stíhačky - Hercules
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  19. 123812

    123812 User

    To jsi dostal až teď ??
     
  20. Nie,len som sem pridal že je viacero ludí čo ho získali
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.