Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    29.03.2015 - 14:52[​IMG]Získaný predmet: Design stíhačky - Hercules

    ja sa pripájam...bolo treba aj štastie troška :)
     
  2. Je tu niekto z VRU na cz2, kto môže potvrdiť, že platia bonusy pre víťaznú firmu ? Ak áno aké ?
     
  3. O tomto rebricku som ani nevedel :D :
    14.▀▄~σκyπσ~▄▀23.403
    Keby som sa viac posnazil mohlo byt aj do 10 miesta...ked bola akcia o vplyv stale som pozeral rebricek ale teraz som to velmi nezaregistroval.
    30.03.2015 - 13:53[​IMG]Zakúpený bonus: Domination Reoccuring Package 3
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  4. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  5. Ja viem ale mna skor mrzi ze som nedal poslednu misiu akcie lebo keby dam tuto misiu mam vsetky ocenenia akcie :/ a po tom co citam ze bude nejaka nova akcia ( tym padom sa asi tato misia zrusi) tak uz som prisiel o posledne nadeje splnit tuto misiu neskôr :(.
     
  6. PaiMei

    PaiMei User

    Tak bych rád zhodnotil tuto akci. Byla to první akce za těch zhruba 6-7 měsíců co hraji, co mě opravdu zaujala a bavila. Skončil jsem na cz3 celkově druhý. O to víc mě překvapila odměna. Za premko děkuji, není na škodu, i když si ho pravidelně platím a nezdá se mě to jako nějaký nadstandardní náklad. Zbytek škoda mluvit. Akce mě stála asi 400k x4 a desetitisíce rsb, moře času a i když nejsem z povahy nevděčný, toto mě docela překvapilo. Příště dám šanci jiným, jelikož pro někoho to může být vynikající odměna a raději se budu soustředit třeba na lov.
    To ale celkově nekazí dobrý pocit z celé akce a chtěl bych tedy celý tým pochválit.
    Lovu bylo dost, nervů o splnění úkolů taky, dokonce se podařilo spojit i firmu jako celek, konečně hráči spolupracovali.

    Jen je škoda, že nevíme, zda poslední mise zůstane otevřená nebo ne, jelikož jsem už lov hráčů dělal z vlaku a demaneři - ti prostě z vlaku dělat nešlo. A nemrzí mě Hercules, mrzí mě to, že nemám hotový kompletní quest.

    Víc takových akcí :)

    Doufám, že to není OT.
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    »●TITΛИUS™●« Do buducna by nezaskodilo byt aspon slusny, info o odmenach v ozname nebolo a ja som si to tiez nevsimol, to ma mrzi. Ale napisal som ti len ASI, nic som ti nepotvrdil, tak sa laskavo ukludni a nezvaluj namna tvoj neuspech v rebricku.

    Ak by si poriadne cital vlakno, tak hned o par postov nizsie ti spoluhrac dal aj odkaz na ENG forum a na zoznam odmien z minulej akcie.

     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    ☜☆☞WildShooter☜☆☞: Mám takový dojem (nemohu to nyní ověřit), že 10% bonus na boxíky pro vítěznou firmu funguje, ale ne na PVP mapách. Kde jsi to zkoušel? Jinak ještě další bonus je 1% k zisku cti a BZ za každých 1300 bodů získaných firmou v rámci dominance.
     
  9. Práveže som to skúšal na všetkých mapách a žiadny bonus nikde nie je, ani BZ a čest. Mám nedokončené brány a čakal som na to .Škoda, že sa k tomu nevedia vyjadriť admini.

    cz2
     
  10. Také bych se rád dozvěděl, proč bonus na +10% BB nefunguje.. (Ostatní boostery jsme jakožto vítězná firma obdrželi)
    Server CZ3
     
  11. Moderátori stále nič ?
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

  13. Neviem či myslíme to isté. Očakával som že po skončení akcie bude v trvaní 1 týždňa 10% bonus na boxy a 15% bonus na BZ a česť ako pre víťaznú firmu VRU na cz2. Je ešte možné, že niečo také bude ?
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    ☜☆☞WildShooter☜☆☞ Ano, myslel som boostre pre vitaznu firmu, pri minulorocnej dominancii to tiez chvilu trvalo a bonusy nabehli az cca po tyzdni.
     
  15. inač ta uloha za Herkules sa bude dat dokončit pri dalšej Dominacii ?
     
  16. Korben

    Korben User

    To ti presne nikto nepovie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.