Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaaaj tak snad to nebude silnejsie jak hitac :) ďakujem
     
  2. Korben

    Korben User

  3. -kosicek-

    -kosicek- User

    Myslím si že tady bude víc srandy než na pvp... ale dobře ... už se ví jestli budou k těm speciálním bednám s havočky a lf-4 potřeba nějaké klíčky ?
    jelikož je to pvp akce do nebe řvoucí , něco mi říká že to bude npc kroužící po PVP mapách (ach bože ...chudinky irisky) to znamená že to stejně zaberou nejsilnější hráči popřípadě jejich klany.. a na slabé jedince se samozřejmě zase nedostane do toho se určitě nahrne mor a neštovice a bude to zase super akce pro ty nejsilnější...bože měly dát alespon nejaký ukoly ... nikde se nci takoveho nepíše je to čistě odhad jednoho z mnoha hráčů kteří ví že tak to dopadne vždycky když už konečně svítá na lepší časi ... kdyby byly hlavně páni moderátoři ale i hráči hodní a odpustily si hlášky typu "tak to nehraj" nebo "tak tam nechod" :D za 1. je to zbytečné za 2. akorát by ste tím spamovali :D

    Edit : Opravdu bych si chtěl popovídat s tím pánem/slečnou co vymyslel/a to že to bude jen poslední den.

    Edit2 : ach bože . Proč mi tohle BP dělá ? působý mi deprese těmadle akcema :D

    Edit3: pro informaci já si nestěžuju jenom to konstatuju.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Za to se omlouvat nemusíš, hlavně nepiš OT. O tom ses v odkazu od kolegy také mohl dočíst. ;) Pokud tvoje původní otázka trvá, napiš ji prosím normálním písmem ;) Příspěvek mažu.
     
  5. dobra tedyma otazka je tedy nasledujici : na obrazku k teto akci mate nejaky fialovy bedny tak mne zajima jestli ty bedny budou na mapach nebo to jsou ty boxy ktere budou padat s toho noveho npc
     
  6. -kosicek-

    -kosicek- User

    vtipne... nechat místo boxu zbírat hráče bedny s havoky a lf-4.. :D

    Edit : To leda že by nám BP chtěl udělat vánoce v srpnu :D ale je to blbost jelikož by se raketově zvíšila statistika lodí co maj ful havoc a ktomu plnou lodičku lf-4 :D
     
    sтяapo_sk1 tohle ocenil(a).
  7. Crystal

    Crystal User

    -kosicek- mozes mat z bedne aj hercules...a z kazdej debne to padat nebude, bude len sanca na najdenie 1 z tychto veci

    a ano bude to padat z konvoja votrelcov a nie odomykat klucom to nebude treba
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ☻darkangels☻ ano, to jsou ony.

    -kosicek-, ne, žádné klíče na otevření beden potřeba nebudou ;) Dále myslím že je docela pravděpodobné že kvůli slibovaným odměnám bude při střílení docela boj, takže ani sebrat box nebude vůbec jednoduché, ale tak si myslím že by to mělo být. Ale ještě je brzy dělat příliš ukvapené závěry, třeba BP ještě překvapí. :)
     
  9. -kosicek-

    -kosicek- User

    Ahááá tákže jen šance... a to ty bedničky vypadají tak přátelsky ružově :D no nic až přídou tak je teda zase někam pošlu jelikož mi to za ty sestreli nestojí :D
    ------------
    ehm ... jako kdybych to nepsal každopádně BP nepřekvapí ...bude to jako vždycky :D prostě konec flaxáčů (ale i irisáků) na PVP :D

    ps: dík za spojení nevšiml sem si :D
     
  10. ja osobne si myslim takto: keď podľa štatistík čo tu hráči dali šanca na získanie lf4 z bedňe zelenej je okolo 0,014% tak z toho boxu bude 0,000014% xD (približne štatistiky lebo hráči mi pisali že keď nieje akcia tak väčšinou máš za 1000 kľúčov 14 lf4)
     
  11. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Můžu se zeptat kde je napsané, že z těch beden budou padat zrovna havoc a hercules ?
     
  12. -kosicek-

    -kosicek- User

    bože kašli na statistiky ... jestli nemáš full lf-4 tak se musíš spokojit s tím že prostě z teto akce budeš mít šišky...:D

    Edit : lotrcze ... žěby v ofiko ? :D tam je to i nakreslený na tom obrázku :D
     
    sтяapo_sk1 tohle ocenil(a).
  13. na tom obrázku na zaciatku témy nie konkretne herkules a havoc ale drohn designs :D
     
  14. Korben

    Korben User

    Tu je vždy sranda.

    Áno vie a prečítaš si to na predchádzajúcich stránkach.

    To nevieme.

    Môže to tak byť , aj nemusí.

    Ty už máš všetky úlohy hotové ?

    Neodpustím si to, každý má slobodnú voľbu a nikto to nikoho nenúti hrať.
    Každý može napísať že sa mu táto akcia nepáči alebo páči, ale nech tu nikto neplače že kvôli akcii nemôže zbierať boxy , alebo že BP pozerá len na peniaze a podobné veci.


    Akcia má slúžiť na oživenie hry a nikdy akcie nebudú vyhovovať všetkým hráčom. Tak dokonalú hru nepoznám.

    LoTrCZE Pozri si obrázok v oficiálných oznamoch.
     
  15. ja mam 6lf4 :D inač celkom pekne to vymysleli na SK1 už davno sa na PVP nestavali stanice a teraz pomaly každu hodinu ma iný klan :D
     
  16. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    sтяapo_sk1 přesně, je tam napsáno okorát design na letoun, ale nikde neni napsáno že hercules nebo havoc...

    EDIT: Na tom ofico obrázku je okorát CHANCE TO LOOT LF4 AND DRONE DESIGNS! Nikde neni napsáno, že zrovna havoc a hercules
     
    sтяapo_sk1 tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    LoTrCZE Aké dizajny na letoun poznáš ?
     
  18. tak korben to este ani vy neviete či tým nezavedú do hry nejaký nový .... mne vrtalo totizto v hlave prečo zmenili farbu keď si mal skryte stihačky boli najprv herkuly zelene a potom to dali na modré :D
     
  19. -kosicek-

    -kosicek- User

    jééžiš... dit určitě už nejaký ten rok hraješ .. a víš jak tydle akce dopadaj..

    CO to má co společného s mejma ulohama ? ty mužou čekat klidně 5 let... není kam spěchat jelikož stejně dávaj málo... speciální akce měly hezkou odměnu tak proto to tu píšu.. že by to bylo lepší

    A tu krásně modrou si přečti ete jednou ..a uvidíš že nepláču :)
     
  20. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Korben a kde je napsáno, že BP nemůže udělat nový ? ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.