Diskusia: Akcia Dominance

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Korben, 24/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam xp sp2 ff31 a ziadny problem
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Ano, protoze verze systemu a prohlizec s timto nemaji nic spolecneho :rolleyes:
     
  3. taky sem si rikal ale kdyz uz to tu vytahovali :D:D
     
  4. ησσв

    ησσв User

    Zdravím, kde najdem tu bránu na 4-4 ? :)
     
  5. na svojej x1 mape
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Podivej se prosim na obrazek v oficialnim oznameni. Je tam psano ze vedouci firma dostane prime spojeni branou z domovske x-1 na 4-4.
     
  7. ησσв

    ησσв User

    Ahá :) Ospravedlňujem sa. Myslel som, že bude nejaká mapa ako napr. LoW. Ďakujem
    ------------
    A mám ešte jednu otázku ohľadom titulov. Titul "stavitel" dal som modul do stanice na 4-3 ale titul mi nepridalo. Potom ešte titul "Wingnam". Ako asistovať ? Keď sme aktivovali bóju tak som tam prišiel a nič mi to nedalo. Alebo to je, že musíte byť od začiatku ? :) Ďakujem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/8/14
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ησσв nepiš multiposty ale používej Upravit. Multipost spojen. Jinak pro titul Stavitel musíš vyměnit modul v již postavené stanici.
     
  9. Korben

    Korben User

    ησσв Prečítaj si túto tému skôr ako položíš ďalšiu otázku ktorá tu už bola zodpovedaná.
     
  10. ησσв

    ησσв User

    A Wingnam ? :) A ospravedlňujem sa
     
  11. no doufam že bude nova gg na x1 pro firmu ktera dominanci vyhraje a to spusobem takova že kdo npc sunda dostane do odměny BZ čest kredit uridium a popřipadě lf4 ci disain na letoun ne žadne bedny či cargo boxi ktere by se daly krast munice na to je draha a ja za vliv za těch par dnu dal už 350k x4 a 85k rsb aby naše firma vedla a vyhrála ne že jsem si koupil 30k munice za 300k uridia a boxi s odměnou mi bude krast vlastní firma ci cizí !! hlavně dat tak aby to sundal jen 1 hrač a odměnu měl jen 1 hrač ne že to budeme střilet skupinově a bude jen 1 odměna a ja nebo kdokoliv jiny spotřebuje munici a z odměny bude mít prd !!
     
  12. Korben

    Korben User

  13. v tom prípade určite budú ošetrené npc voči EMP však mám pravdu??
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* to rovnez nevime, nicmene odmeny by se mohli delit podle zpusobeneho DMG, ci se vsak jedna o ty bedny nebo pouze odmenu jako bZ, cest, uri, se take muzeme pouze dohadovat :)
     
  15. Crystal

    Crystal User

    ak sa boxy nebudu dat ukradnut tak to bude riadny masaker, naleti 1 klan a vystriela kludne aj vlastnu firmu

    ja osobne sa nato pojdem kuknut, ale necakam nic extra a ani vy si nemyslite ze tam nazbierate 20 lf4 alebo 20 dizajnov stih :))

    mozno par hracov z serveru dostane po 1 lf4 alebo dizajne :) viac rozhodne necakam
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ze vy musite byt vzdycky hned predem negativni. :) A nerikejte ze jste jenom realisti.. :D Pravda, ze z kazde bedny vam treba hodnotny predmet nepadne, ale take kdyz se rekne sance, neni treba si hned predstavovat velkou nulu. Treba i s tim strilenim to nakonec bude jinak, ale opet je to v hracich, jestli dovoli aby je par jedincu vystrilelo, nebo se konecne spoji a o svoje mistecko u Freightera si obhaji. :) Jenze to chce i trochu snahy a vule, ne ze vsechno hned z fleku odsoudim a zadupu do zeme. ;)
     
  17. Možno máš pravdu ale treba pripustiť aj fakt,že tu hrá každý sám za seba a za svoju výbavu,čiže možnosť že niektorý klan spraví nálet,a nikoho k NPC nepusti je viac pravdepodobné. Aj to,že jeden klan môže mať na mape aj 30 hráčov naraz,čo znamená že je malá pravdepodobnosť že slabší hráči budú mať šancu,či už by sa vzopreli alebo nie.Myslím že tu nejde o strach hráčov,len o to že sa to stáva tradíciou,že silnejší majú zo všetkého najviac....či nie ??? Každý sa teší,aj ja sa už neviem dočkať,dúfam že sklamanie nepríde a bude to fér pre všetkých.;)
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aθηνa*SK, pripoustim, mentalita vetsiny hracu je dnes takova ze se hledi na sebe, a soudrznost a spoluprace jdou stranou. Prave tyto vlastnosti by se BP mohlo snazit zmenit, a Dominance by mohla byt prvnim krokem :) A kdyz jeden klan podnikne nalet, co brani ostatnim klanum/hracum podniknout odvetu, pripadne se spojit s dalsimi? Pokud to neudelaji, tak proc, jaky maji duvod?
    Staci se podivat na situaci u hitacu, silnejsi hrac je parkrat sestreli a uz to vzdavaji. Proc? Protoze jsou lini se spojit a neco si vlastni silou vydobyt, ukazat tem silnejsim ze jim mapy nepatri a ze takhle ne.. ;) Dokud si tohle hraci neuvedomi, nemuzeme se divit temto 'tradicim'. ;)
     
  19. hummel

    hummel User

    Ahoj... ten e-mail kde sa rozdáva tá nová municia má prísť každému? Pretože mi nepríšiel a doteraz mi chodili vždy... :)
     
  20. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    hummel může a nemusí, ale pokud jsi ho doposud nedostal, je už malá šance že by ti ještě mohl přijít, bohužel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.