Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Od hráčů mělo BP plno nápadů jak tu akci předělat, očividně jim nevadí jak ta akce funguje, jinak by ji nedávali znovu bez změny. Hráči o té akci věděli několik týdnu dopředu, takže se mohli domluvit s lidmi ze serveru a spolupracovat..
     
  2. Kde zjistim, kolik bodu ziskam za to a to? Proc to neni ve FAQ?
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Definuj prosím, co je to : to a to? Možná ti pak i někdo odpoví? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. 123812

    123812 User

    Imperátor[CZ1] Za zneutralizování mám 85 bodů a za obsazení je cca 150-160, ale někteří mi říkali, že dostávají i 350... takže nevím.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Server GE1, akce nehratelná, lagy jako v roce 2010:D
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  6. Warden

    Warden User

    MuadDib85[CZ]: Ten problém je jen momentální nebo to pozoruješ déle. Je jen v odpoledních hodinách nebo i večer? Včera jsem na testovací lodi zkoušel chvíli na GE1 létat, splnil jsem úkol na 6 bójí a za celou dobu jsem nenarazil na problém (odstřelování vlastní firmou za problém nepovažuji ;)). Hra jela docela plynule. Nebylo to ale v odpoledních hodinách, spíše až večer.
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  7. jan42

    jan42 User

    Ach já bych chtěl plnit ty mise, ale ja tam už nevlezu... fakt mě to naštvalo včera
    pěkné mise ale na tu první kde je sestřel 5 lidi sem 7x zdechl... byl jsem na starých mapch tam zadna flaxa nebyla tak sem šel v masku na 3-6 a tam sem našel irisovýho sentinela s malou hodností tak sem na něj skočil a jako dal bych ho ale potkali jsme cestou k portu co utíkal 2 eliťáky... fakt mě ti dva štvali kdekoliv sem lovil a skočil na někoho slabšího tak tam sem na ně smolně narazil a zhatili mi plán :( 7 smrtí za jeden kill z 5 ;) škoda že už nelítají flaxačci :/ fakt nejde najít na mapách někoho koho bych sejmul a nešel do boje proti někomu koho vím že nedám ;) všude pouze samá fullka ... a je hodně prázdno , když náhodou na někoho narazím ma Zeuse a full Havoc. Mohl bych jít ted zkusit minu na cubikonech a pak na motýloj vyskočit :) jdu to zkusit

    I když, když tam budou ti eliťáci z multi OP klanů tak si myslím že si mě potahaj a ještě sejmou a nebo jím přiletí jejich teplý kamarádíčci pomoct :mad:

    Hah oba naráz RSB do mě, ale nestihlo to udělat screen ale noták... https://ctrlv.cz/zN2z

    Menší EDIT : fakt mě to donutilo to udělat, stáhnout si program na natáčení

    To není normální... aby si tam cizí firma jen tak stála a nikdo nic a pak mu ještě pomohou... sry za hudbu na konci :D upravovací program se mi stahovat nechce ;) trochu dýl se mi načítal playlist na YT :D tak proto ti začlo hrat až ke konci :D
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zabíjel tě tam člen aliance na cz1, čemu na tom nerozumíš?
     
  9. jan42

    jan42 User

    Třeba tomu že jsem tam s mojí firmou je nas tam spostu a přiletí tam nepřítel z jiné firmy a oni mu pomůžou mě sejmout ?

    Baghiro- možná bych ještě malinko pochopil kdyby ten Lukyn byl ze stejného klanu jako některý hráč z mé firmy a ten hráč mu pomohl, je to jeden klan takže si pomůžou i když je to taky špatné , ale tady ti nebyli ani ze stejného klanu a to že si cizí firma může dávat alianci s jinou firmou bych zakázal...

    Chamtivci zaprdění ! ještě než jsem začal natáčet stříleli mě vlastní, jen abych náhodou neměl body do tabulky Dominance ...

    Tři mě tam raketkovali jak vocáskové
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Citace smazaná
    Normálka , pár příspěvku nad náma se zde hráč chlubí z cz3 :rolleyes: Pobrat všechen bordel na serveru a ovládnout dominanci jojo to by umel kazdý :p zajímavá akce to není ani dominance ale vyžer všechno než spojí servery :D:D , klany se muzou i zrusit kdyz si nikdo nevazi klanu . Prileti ti nekdo na bojku z jineho klanu nebo jsi bez klanu a uz si volaji ze sveho klanu hrace aby ho nastrilil , takze akce opravdu jen pro multiklan děkujeme BP ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/18
    poloboh-herkules, jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    jan42 No právě, na to sem narážel. Že nebyli ani ze stejného klanu. Tohle by u Dominance, vůbec nemělo být umožněno!! :mad:
    Odebráním multiklanům možnost diplomace: spojka, ponka, války; by hráče rozhodně víc, přimělo hrát za svoji vlastní firmu.

    Alespoň u tohto eventu. Citace odtud: diskuze-multi-firemni-klany-co-s-nimi Neboť, to s touto akciou Dominance, velice ouzce souvisí.

    P.S.: Rozhodně sem za, aby BP dotlačil hráče k tomu, aby hráli jenom za vlastní firmu. I formou trestu, kdyby to jinak nešlo.
    Nakolik za zničení této akce multiklany, stejně tak může, jenom svévůle samotných hráčů. A jejich zlozvyk, obcházet téměř vše.
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
    jan42 tohle ocenil(a).
  12. jan42

    jan42 User

    Ale jinak skvělá akce které se může zúčastnit i slabší ;) viz video... fakt se tam aspoň dostanu a nikdo mě skoro pokaždé cestou nepotká u portu :)


    vypněte si zvuk :D automatické přehrávání no :D btw. ve videu nejde o fight :D ten sem bral jako překážku abych se konečně dostal na obsazování ....
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  13. jan42 Slabší mají střílet npc a dělat výbavu. Tahle akce je pro hráče, kteří už mají npc pokrk a chtějí si zastřílet hráče na pvp..Pokud si chceš zahrát, tak se přidej ke klanu,který je aktivní a vidíš ho na pvp mapách. Pokud tě vemou, tak za odměnu si třeba bojky sesbíráš, ale také příjmeš války toho klanu :)
     
  14. jan42

    jan42 User

    a tak mi řekni k čemu střílet npc ? já už nemam co kupovat ... vše co jde koupit aniž bych platil real money a potřebuju to už mám ;) akorát jsem slabej , na Zeuse kašlu už jsem ho jednou měl . urko už nevyžívám na výbavu ale na brány a kreditů mám dost

    jediný co chci je aby mě slabého co neumí bojovat nestřílela moje firma ! jiná firma může to zakazovat nejde ale taky se mi to nelíbí když nechci bojovat atak at mě nechaji ale asi mají ukoly no ;) tomu nezabranim
    jo, a bude mě mít moje firma do plusu když s nima bude war, ale ten bude vždycky
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Borat

    Borat User

    Apis, zeus, upgrade stitov, 50 sb, hercules, spartan, full lf4. To všetko už máš?
     
  16. jan42

    jan42 User

    Citát smazaný! - nebudu šminit citát

    tady nejde o to že nemam upgrady a sb a td. jde tu o to že se chci zúčastnit akce která by měla být pro všechny a chci odměny ale jde do mě má firma ... a slabou výbavu nemam akorát jsem slabí a nechci bojovat a nic jim nedělam jen obsazuju body, stejně cizí firmy to potřebují aby to mohli znova zpět obsadit a naší firmě nemusí vadit že je obsazuju a pokud se tedy cizí firma nedejbože rozhodne že bude střílet ty co to obsazují tak proč nestřílí všechny z naší(pro ně z cizí) firmy ale pouze mě ? jsou na mě zasedlí ? a k tomu mu pomáhá ještě moje firma...

    jo a Borat... Apis mám , Zeus nemůžu mít dokud není akce na Zeuse, upgrade štítu nemužu , není sleva na upgrade, 50 sb nepotřebuju, hercules spartnan za. 1 není neděle za 2. nechci klikat brany za urko když nemam slevák a ja si ho kupovat nechci a za 3. na dominanci jsem proto abych mel herculy a to proto že v odměnách je 1000 ee.. a za 4. spartany mít nemuzu protože nemám za 1. Kronosku a za 2. Herculy , full LF-4 mám
     
    Naposledy upraveno: 18/1/18
  17. jan42 Když necheš do klanu, tak se nemůžeš divit, že tě hráči střílí. Všichni chtějí odměnu, proto tě k těm bojkám nikdo nepoustí, pokud nehraješ za klan. Sám za sebe v téhle hře člověk už nic nezmůže, takže pokud nezmeníš svůj postoj ke klanu, budeš tu si tu pořád zbytečně stěžovat, že tě někdo střílí. To, že tě střílí vlastní firma se děje všude, dokud to BP nezmění, nemá smysl to řešit..hold se člověk musí přizpůsobit
     
    poloboh-herkules tohle ocenil(a).
  18. Sentiero

    Sentiero User

    jan42 Asi jsi jediný kdo jim svítí červeně. S ostatníma můžou mít spojka nebo ponka. Jestli si chceš dominanci zahrát, sám na to stačit nebudeš.

    Bohužel, situace je taková, že firma už dávno ztratila význam a hraje se na klany. Na tomto se podepsal i rapidní úbytek
    hráčů. Multifiremní klany, zasahují do všech akcí a pokud si chce hráč pořádně zahrát, tak nemá jinou možnost, než se k nim připojit.

    Je škoda, že akci nijak neupravili. Dát akci pro firmy, když většina hraje za klany, není dobrá volba. Řešení těchto klanů je na jiný téma a asi nějakou dobu potrvá než se okolo nich začne něco dít, jestli vůbec. Každopádně, myslím si, že do příště by tuto akci měli upravit. Jen si nejsem jistá, jestli zrovna tohle bude pro ně priorita…
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  19. jan42

    jan42 User

    Ohh, víš co by znamenalo jít do klanu ? dostanu odevšech co mě právě ted stříleli válku ;) a pokud vím tak to že tam stojím jím odměnu nebere když tam jsou teké ... nezmění se nic
    hráči mě budou střílet i v klanu i bez klanu :D a postoj ke klanu bych rád změnil ale do tech lepších klanů mě nevemou a do slabších pujdu a uvidím i ty eic co mě stříleli a i ty jiný firmy s červeným klan Tagem ;) a myslím že k těm bojkam mě nepustí kvůli tomu že jsem sám a bez klanu a bez pomoci ale proto že střílí všechny co nejsou v jejich multi klanu nebo alianci ... v klanu být nemohu dají hned war poku už není ;)

    noa ? počkat počkat :D jak mé firmě mužu svítit červeně ? :D sám na to stačit nebudu to asi je pravda ale to není důvod mě střílet sakra !!!
    proč to hrajou za klany ?... jsou tu jen dvě strany ti silní spojení se všemi silnými klany a ta druhá strana co s něma má válku což jsou silní hráči kteří jsou proti nim a zbytek klanů co s nima nejsou a pak všichni co jsou bez klanu... a PROMIŃ ale kvůli tomu aby mě nestříleli se do jejich aliance přidávat nebudu , nerad bych byl mezi těma co střílí své členy firmy !

    TAKŽE KONEC KECŮ ŽE MAM JÍT DO KLANU KDYŽ TO STEJNĚ NIJAK NEPOMŮŽE

    této akce se zúčastní pouze členové aliakce která je velká a silna. jsem jedinej kdo se snaží hrát dominanci a odolává ničení od aliance na všech mapách kde akce probíhá, možná nejsem jedinej ale pokud se o to někdo pokusí tak dopadne stejně jako ja spojenectví králu CZ1 a.k.a multiklany ho sestřelí a nenechají ho obsazovat
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Napr. obsazeni boje a sestrel hrace... nevim jeslti jsou body treba i za ukoly, ale to spis ne.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.