Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Warden

    Warden User

    Zuzanka79: Body se připisovali při uzamčení bóje na 15 minut. Množství bodů bylo odvislé, dle doby, kterou ses na uzamykání bóje podílel. Nestačilo vyskočit z masku těsně před uzamčením bóje. Nedopustil ses chyby, že bys opustil kruh předčasně? Máš tento problém zdokumentovaný nejlépe pomocí videa?
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Zuzanka79

    Zuzanka79 User

    nemam ale ked mi pripisalo muciu a čest tak aj body municiu mi dalo a body nie bol som celu dobu tam ta tej boji a aj tak nič prosim preverte to !!!!!
    --------
    si myslite že neviem ako sa maju robit boje bol som na nich cely čas
    --------
    BOL SOM NA BOJI CELY čas a aj tak mi nedalo tie body som naozaj nahnevany robite sa že nič ved som pisal aj na podporu ohladne tej chyby priznali ju a že je odstranena to bol skoro den dominancie a potom to robilo viacej kraqt že body jednoducho nepripisovalo som naozaj smutny že takto riešite veci
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/1/18
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zuzanka79, nepis vice prispevku pod sebe, pouzij tlacitko upravit pokud chces neco dodat ke sve zprave. Dale se laskave uklidni, nikdo ti nepise ze nevis jak se hraje dominance, ani te nijak neodpalkovava. Kolega se te zeptal proto, ze nekdy je problem i v uplne trivialni veci, jsme moderatori a ne vestci, nevidime co hraci na mape delaji a co se jim honi hlavou, takze musime znat informace i od hracu.
    Evidovany problem s dominanci se tykal serveru GE1, kde se nejakou dobu nepripisovaly body za Dominanci, nicmene to bylo opraveno.
    Takze znovu, poprosim nejake dukazy a fakta, server na kterem hrajes, cas kdy ti body nepripisovalo, atd. Pokud komunikujes s podporou, res to hlavne tam, nakolik je to vyssi instance nez forum a maji vic moznosti neco resit.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Badmaniak

    Badmaniak User


    Oni to změnili? Já tam tedkon nebyl, ale minule to rozhodně nebylo podle doby, ale dostal to ten, kdo tam prostě na koni stál. A body nebyly za uzamčení, ale i za neutralizaci. Myslím že okolo 90 a 150 neutralizace/obsazení. S tím, že to dostal každý v plném počtu.

    EDIT: Zuzanko, body se aktualizovaly v tabulce někdy se zpožděním. Ale věřím, že se ti určitě přičetly. Tedy pokud jsi nebyla v masku, pak to obsazoval ten, kdo v masku nebyl a těm v masku se nepřipočítá nic.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Myslel jsem to v podstatě tak jako ty (přesné hodnoty bodů si nepamatuji), jen s tím, že jsem zkoušel na GE1 vyskočit z masku těsně před uzamčením bóje a ta se do úkolů přičetla a do žebříčku ne. Možná to ale nebyl obecný efekt, ale souviselo to s chybou, o které se zmínil kolega. Hráč ale uvedl ve svém druhém příspěvku, že na bóji byl po celý čas, tak počkáme, až doplní údaje o které ho požádal kolega.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No zkoušel jsem to taky (minulou akci) a přičetla se mi. Jen to chce nějaký čas na zareagování asi. A možná i na tom, jak se vyskočí. Já vyskakoval útokem.
    Každopádně, když jsme to obsazovali v klanu, tak jsme každý si vzal jednu a pak jsme si doletěli pro body k druhému. Tím jsme ušetřili necelé 2 minuty na bojku, protože je jedno, jestli na jedné bojce stojí jeden nebo deset lidí. A fungovalo nám to. :) Teda až na to, že jsme dostali samozřejmě body jen za obsazení/neutralizaci, podle toho na co jsme tam přijeli. Stejně tak se toho dalo využít, když bojku neutralizovala cizí firma. Tak na neutralizaci si stačilo před koncem proletět, vzít si body (ty menší) a zas odletět a nechat si ho to doobsadit.

    Takže nevím jestli jsme mysleli to samé, ale každopádně bylo jedno, jak dlouho tam by (pokud to nezměnili) a nebyl v masku. :)
    Mimochodem mohla stát i někde jinde, na mapě se vidět na bojce a tu mohl obsazovat někdo druhý. Chyba zobrazení když se letí od portu je celkem běžná.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  7. jan42

    jan42 User

    Ahoj Callisto, už to mám připsané :) takže je to možna hned co zkončí akce a nebo do tech 24 hodin ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Zuzanka79

    Zuzanka79 User

    Ospravedlnujem sa bolo to trochu prehnane ale naozaj sa mi nepripisali a ja hrajem na servery ge1 tu mate čas a dokaz možete to pozriet v mojom učte o čase
    29.01.2018 - 21:11[​IMG]Získaný predmet: Munícia - RB-214 (20)
    [​IMG]
    29.01.2018 - 21:11[​IMG]Dostal si 315 cti
    som urobil boju pripisalo mi čest aj municiu ale body ostali na rovnakje urovni tak isto aj o čase
    9.01.2018 - 12:45[​IMG]Získaný predmet: Munícia - RB-214 (20)
    [​IMG]
    29.01.2018 - 12:45[​IMG]Dostal si 300 cti
    aj čas
    29.01.2018 - 07:47[​IMG]Získaný predmet: Munícia - RB-214 (20)
    [​IMG]
    29.01.2018 - 07:47[​IMG]Dostal si 300 cti
    takže uviedol som vam 3 časi kedy som dobil boju a moje body ostali stale na
    10.228
    hram na ge1 nick mam
    RAY™[SVK1]
    id 169547340
    prosim riešto to aj vy s podporov lebo mi neodpisuju nech to preveria uviedol som vám časy a body mi nepripisalo dakujem

    a čo sa tika masku nebol som v masku
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Zuzanka79 Problém byl u všech na ge1 s body v určitých chvílích, ale pochybuju, že už se tím někdo bude zabývat
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Borat

    Borat User

    S tým sa už nikto zaoberať nebude. Ten čo bol na mieste 100 by klesol a musela by sa mu už odobrať odmena a keď znej využil extra energiu išiel by do mínusu. Proste bolo by to veľmi zložité. Trebalo to riešiť ešte pred koncom akcie.
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. Zuzanka79

    Zuzanka79 User

    skvele fakt dakujem za taku podporu fakt diky nikto nehovori že mu ju mate zobrat iba mne dat
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jaritko

    jaritko User

    Aj mne sa niekoľkokrát stalo, že mi nepripisovalo body do rebríčka. No musíme si zvykať, že GE1 je server ako žiadny iný, funguje si podľa seba a nie BP. :D
     
  13. Drift1

    Drift1 User

  14. Borat

    Borat User

    Zuzanka79 prečo by sme ti mali niečo dať? Bol si na 101. mieste a odmena bola od 11 - 100. To že nepripisovalo body to nieje dôvod. Nepripisovalo ich ani ostatným a nie len tebe. Keby vratili to čo nepripisalo možno by si padol ešte nižšie.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  15. 123812

    123812 User

    To teda koukám, u nás na CZ2 má 100. 11 273 bodů, víc než ty na GE1, a to je CZ2 prakticky mrtvej server :D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  16. 123812 když půl eventu ty body nejdou, tak těžko hráči mohli nabrat více :D ale nestěžuju si.. :D
     
    poloboh-herkules, -baghira2- a jaritko tohle ocenili.
  17. jan42

    jan42 User

    u nás na prvním místě měli skoro 200 000 :D ale poslední 3 dny se jim to nehýbalo jinak by měli asi pres
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  18. dolikt

    dolikt User

    já měl 97.700 bodu a a krásný 4 místo :)
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nj, nehýbalo, protože si zas domluvili dva hráči první místo.
    Pořád čekám na den, kdy budou hráči se stejným počtem bodů dostávat stejnou odměnu, ale za to nejhorší společné místo. Tohle je v rámci akcí největší kravina co BP udělalo, už od začátku UBA.