Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Karlos

    Karlos User

    -baghira2-
    Nechápu jak sis mohl dát jako motto:
    "Nerob druhým to, čo nechceš; aby Ti to, tí druhí nerobili zase oni Tebe!"

    Když jsem se na fóru představil tak jsi mě žádal abych byl spravedliví a nestranný a takový jsem.Bohužel místo toho aby jsi uznal svou chybu a omluvil se vidím jen další napadání spoluhráčů a urážky.Takže v rámci tvého motta bych očekával od druhých to samé a budu se velmi divit tomu až si tu opět budeš stěžovat,že tě někdo uráží a ponižuje děláš totiž úplně to samé.Takže pokud má podle tvého přání zvítězit zdraví rozum budeš muset nejdříve změnit svůj přístup ty pokud nechceš aby se tak k tobě chovali druzí.

    ZOHAN vaše potyčky s baghirou zde na fóru jsou už takřka vyhlášené a bohužel nikoho už nebaví jak se vzájemně napadáte.Osobně nechápu co z toho máte,ale pokud mohu doporučil bych oběma vzájemnou ignoranci nejen pro váš klid,ale i pro klid ostatních a v neposlední řadě by jste si oba měli uvědomit,že na fórum mají přístup i malé děti které by zde měli vidět spíše příklady vzájemného respektu a slušného chování,než vaše neustálé rozepře.

    Doufám,že mě oba pochopíte a nad tím co jsem napsal se zamyslíte.Děkuji
     
  2. Nehádajte sa radšej sa pochváľte na ktorom mieste ste skončili v evente ;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Borat

    Borat User

    -baghira2- môžeš sa na mňa hnevať ako chceš aj môžeš písať na podporu keď chceš, ale body na fórum ti za obviňovanie dávam. Vidíme sa o pár dni.
    Ostatok mažem a ľudia prosím nehádajte sa. Nie sme niekde v krčme alebo kde, ale sme na fóre :)
     
  4. ΞΙÐΛМΙ$® jako klan první a v hráčích 7. a doufám že tam zůstanu :) Co ty? :)
     
  5. Tvrdo vydretá 10. priečka v individuálnej časti, kde sa ostatným účastníkom nemôžem silou ani priblížiť, strieľali ma aj vlastný, aj sa mi vyhrážali že keď neprestanem robiť body tak bude so mnou zle a už si nezahrám. O to mi teraz tie odmeny budú chutiť viac, takže som celý bez seba :) Ako klan sme boli na tretej priečke, no potom som klan opustil a momentálne na piatej priečke
     
  6. Ja som kolo 36. Miesta a co sa tyka tych odmien dufam ze ich pripisu ihned po skonceni eventu neze budeme musiet cakat na ne mesiac :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tak na CZ1 to pro nás bylo dost jednoznačné :) byly chvíle, kdy jsme více jak dva dny drželi 17 stanic :) a co se týká bojek, tak ostatní neměli moc nárok :D Škoda, že tu nehraje více hráčů :(
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  8. No ja len dúfam ,že najprv prebehne kontrola hráčov a potom rozdajú odmeny. Pretože to,čo sa dialo na mapách nedokáže ani ujo z Matrixu :D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Borat

    Borat User

    cernakockanatrave tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    No, vypadá to, že odměny za pozici klanu obdrželi pouze ti hráči, kteří byli v klanu od začátku akce.
     
  11. Odměny dostaly pouze ti, co byli v klanu od 17.7. Ti co se připojili později, nemají nic z klanové odměny..BP vždy ví jak "potěšit" hráče :-D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jan42

    jan42 User

    byl sem top 100 a stále nic
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Warden

    Warden User

    jan42: Pokud jsi odměnu nedostal, musel jsi z TOP 100 na poslední chvíli vypadnout.

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ]: To pravidlo není špatné, jen ho měli oznámit dopředu.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  14. parada tak odmeny su pripisane a celkovy dojem z akcie celkom dobry aspon boli celkom plne mapy hlavne pvp dalo sa aj dobre zabojovat pekne odmeny aj za naj 100vku takže pozitivne to mozem zhodnotit
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Warden

    Warden User

    Zajímavé info. I těm co přestoupili do klanu, jehož hráči by měli být odměněni, v termínu od 17.7 do 31.7, dostanou dle BP připsánu odměnu. Jen jim bude připsána dodatečně.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/17
    poloboh-herkules, -baghira2- a ZOHAN tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tato akce je dobře koncipovaná, jen mi uchází její skutečný záměr jako válka 3 firem a odměna jako celek pro celou firmu není žádný? Takže jediná výhoda pro firmu byly slevy při dominanci pro všechny bez rozdílu , aniž by se na tom jakkoli hráči dominující firmy podíleli?
     
  17. Warden

    Warden User

    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  18. ZOHAN - tohle je super, my batlíme na mapách ale odměnu za dominanci brali všichni hráči bez rozdílu. Třeba ta sleva pomohla slabším nakoupit, pokud ano, tak to mělo smysl. Akce super, jen dle mého moc dlouhá, druhý týden to bylo slabší. Překvapilo mě, že ne vždy čestné klany bojovali za firmu, bohužel to bylo i naopak. Doba je jiná:(
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    v ofiku se píše :
    Hlavně, že při akci na piráty toto pravidlo neplatilo? hm, zajímavé, asi chybička v překladu?
     
  20. Borat

    Borat User

    ZOHAN nieje to chyba v preklade. Tak nám to bolo poslane.