Diskusia: Akcia Dominancia

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem |Oromë|, 11/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mamina71

    Mamina71 User

    Akce pěkná, užili jsme si na CZ3 stavbu bitevních stanic, v individuálním žebříčku jsem byl do 50 místa.
    Co mně BP silně naštval je nová informace, že nemám nárok na odměnu za klan. Přijel jsem z dovolené, původní klan se rozpadl, akce Dominance začala. Tak jsem se stal členem nového klanu. Bylo to 22.7.2017 (akce Dominance začala 17.7.).

    Snažil jsem se co to šlo, pomáhal se stavbou bitevních stanic, abych byl novému klanu prospěšný, aby měl co nejvíce bodů.
    Díly na KBS jsem musel vždy po půlnoci dražit, stálo mně to desítky milionů kreditů. Eventuelně jsem nějaké díly i vykraftil v montáži. Tohle mi teď BP nějak nahradí ?

    BP si PO KONCI akce vymyslí pravidlo (dříve neuveřejněné), že za 9 dnů aktivního členství v novém klanu nemám na žádnou klanovou odměnu nárok ?
    Případní členové tohoto klanu, kteří během akce byli z jakéhokoliv důvodu neaktivní (např. na dovolené) a ničím nepřispěli k úspěchu v akci Dominance, tak ti odměnu dostali - takto to je dle BP v pořádku ?

    Už jsem si myslel, že se blýská na lepší časy, a že informací kterou napsal žlutě Warden včera dopoledne v 10:34 hod. se BP "pochlapí", postaví se k tomuto čelem.

    Ono je to však jinak, BP miluje když může hráče naštvat (na mysli mám však mnohem peprnější výraz) a vymýšlí si dodatečně "jak prý to mysleli", viz: "Vo FAQ nebolo presne uvedené" (ne, nebylo to tam vůbec uvedené), "Je bežné, že pri evente, ktorý odmeňuje aktivitu klanu nedostanete odmenu pri zmene klanu. Toto je štandardné pravidlo pre všetky naše eventy..."
    A tak se musím milý BP ptát: KDE JE toto vaše údajné "STANDARDNÍ PRAVIDLO" uvedeno ?
    Nikde. Ve VOP ne, a v informacích zveřejněných před akcí také ne. Toto JE problém BP.

    Panebože, to vám stojí za to naštvávat herní komunitu takovými nonsensy ? Copak by vás to něco stálo, kdybyste dali klanovou odměnu i hráčům, kteří byli v klanu např. minimálně polovinu dnů doby trvání akce Dominance? Co by vám to udělalo ?
     
    Naposledy upraveno: 1/8/17
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    To s tím klanem je super a i to, že tam dali těch 48 hodin. Doufám, že to tak bude i nadále, protože některé klany nabírali své kamarády jen aby dostali odměnu, případně přecházeli z klanů na druhém místě do klanu na prvním místě a podobně. Napříště si každý bude muset popřemýšlet, s kým do toho pude a ne aby během dvou týdnů nejdříve kooperovali, pak válčili a pak přecházeli mezi klany. Na CZ1 klasika.
     
  3. Warden

    Warden User

    Mamina71: Nic si z toho nedělej, někteří hráči to prošvihli o pár hodin. Bohužel máš pravdu, toto pravidlo do této akce nikde nebylo publikováno ani použito. I dle mě je to taková kaňka na docela dobré akci. Ale chápu co tím chtěli ošetřit. Například situaci, kdy se našel nějaký chytrák, co na závěr vyházel hráče, kteří klanu zajistili pozici, a místo nich nabral kamarády. Zavedení omezení nebylo na admin týmu a i pro nás to bylo překvapení. My jen můžeme předat informaci dál.

    Badmaniak: Myslím si, že pro budoucí akce je toto pravidlo rozhodně správné.
     
  4. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj Badmaniaku, s tvým názorem souhlasím, jen je třeba pravidla sdělit herní komunitě předem před akcí a ne ex post. Jinak je to unfair (ze strany BP).

    Ahoj Wardene, je mi jasné, že jste nám pouze předali přeloženou informaci od BP, že jste si to nevymysleli.
    I dobře chápu význam toho pravidla a souhlasím s tím, aby bylo uplatňováno pro všechny budoucí akce - ale až od okamžiku zveřejnění pravidla.
    BP mně poškodil nezveřejněním tohoto "pravidla", ušetřil bych cenné suroviny které jsem dal za kraftění dílu KBS + mnoho mega kreditů za jejich dražby.

    Není možno měnit či doplňovat pravidla zpětně, výsledkem je pak chaos a nejistota. Anebo jak sám píšeš taková "kaňka na docela dobré akci".

    Přeji pěkný den všem, půjdu k vodě se psem. Ten mně nikdy nezklame, na rozdíl od manažerů BP. :)
     
    Naposledy upraveno: 2/8/17
  5. MINNORIT

    MINNORIT User

    velmi dobra akcia ja som spokojny sice som chcel ist do klanu čo bol na prvom mieste ale nechceli ma tam prijat :rolleyes: aspon nemusim banovat že nemam odmenu za klan :) ale odmena za 40 miesto docela postačila :p, troška to pohnojili v BP že take info dali po akcii ale stava sa to, dufam že budu take to akcie aj nadalej :p ani si neviete prectavit ako mi tato hra zabija nudu v robote :D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Akcia nič moc. Bývala to vojna troch firiem, teraz už je to len vojna klanov. Hráči vôbec nerozmýšlajú a strielajú všetko červené (war vo vlastnej firme). Úlohy vďaka to mu boli takmer nesplniteľné. Našťastie som to horko ťažko zvládol a desing herculers získal. Brány robím vzásade v nedeľu, avšak raz som kappu prešvihol o pár minút. Som rád, že mám teraz párny počet, ale späť k Dominácii. Umiestnil som sa v TOP 40, takže ešte pohoda. Som veľmi rád, že prestupujúci hráči, počas dominácie nedostali odmenu, ale dosť ma sklamala tá upravená lehota 48h. Pár návrhov nakoniec: Upravte systém tak, že klan automaticky nepríjme hráča z inej firmy, ako je klan nastavený. Ďalej zrušte označenie "ALL". Taktiež aj zrušit war vo vlastnej firme a za zostrelenie vlastného hráča oveľa tvrdšie tresty. Tak, to by bolo všetko a bol by rád, keby hra znova získala svoju podstatu a zmysel.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    阿爾法探戈 To by bylo tolik zásahů do hry, že by to nehrál už asi nikdo. :)
    Za těch osm lt co hraju se ve firmě střílelo vždy a bylo to mnohem horší než dnes. Před ještě pěti lety bylo na denním pořádku střílet se u cub do minusu. Dneska to nikomu za to nestojí. Kdo nechce war, ať je bez klanu.

    A s tou Dominancí už dejte pokoj. Pokud je BP aspoň trochu rozumná, do příště změní název akce, změní popisky akce a nikdo neřekne ani popel. Hráči totiž nejsou tak inteligentní, jak si mnozí myslí. Stejně jako to udělali s Vortexem. Kdyby oznámili, že snižují odměny z Tunel of Terror na desetinu, každý by pyskoval, "končil" a že BP zas dává "dýku do zad hráčům". Ale oni jen lehce změnili pořadí npc, změnili název (taky jen lehce) a tady to většině rádobyuvědomělým hráčům ani nedošlo. :) Stěžujete si, jen protože si můžete stěžovat. V pirátech nikdo neřekl nic proti multifiremním klanům. Kdyby v této akci nenaznělo slovo "firma" a "bitva tří firem" a akce byla NAPROSTO totožná (s názvem třeba Dominance-bitva o kbs) tak vás si ani nenapadne stěžovat. ;)
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Warden souhlasím spolu s Tebou, diskuse o Dominanci, patří pouze tady.
    Doufám, že to opět nepokazí multiklany a to všem, tak jako minule.
    To bylo důvodem toho, proč sem měl, tehdy ostrejší projev. A napadal je.

    Pokud toho nezneužijí, nebudu mít k tomu důvod. Toť vše.
    Multiklan nebo klan, má byt jednoznačně nižší postavení nežli firma.

    A pokud tomu tak budě a BP scela korektně se k tomu postaví; pak budu také, scela sticha.
    Když ne, tak ať si mě multiklany nepřejí. A dopadně to, tak jak minule. :D:D Neboj, jen žertuji.

    Tentokrát, se radši zdržím svých zbytečných a hořlivých komentářů, pokud to půjde.
    A pokud se někto z těch multiklanů, nezačně a to opět vychloubat. Čestné slovo. :eek:o_O
     
    Naposledy upraveno: 12/1/18
  9. Warden

    Warden User

    -baghira2-: No Baghiro, mám trochu strach, že největši slovo v této akci budou mít aliance. Uvidíme, jak se situace vyvine.
     
  10. Akce zůstale bez změny, takže určitě na aktivních serverech to obsadí klany multifiremní klany zase. Hold pokud si člověk chce užít trochu týmové akce, musí se přizpůsobit.
     
  11. Podpora ti možná tak poděkuje,ale taky se tím zabývat nebude. Možná vývojáři začnou něco takového řešit, až se spojí servery, ale do té doby se hraje bez ohledu na firmy (aspoň u nás na ge1 :D). Tyhla akce je týmová, takže pro hráče, který hraje sám za sebe..nehratelná..
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- Uvědom si, že v tomto případě se o žádné porušování pravidel nejedná a tím pádem na podporu není, co hlásit. Fungování multifiremních klanů, není proti pravidlům hry. Takže v tomto směru nikdo nic nezneužívá. Screeny samozřejmě dělat můžeš, ale bude to pro tebe jen zbytečná práce, protože to nikdo řešit nebude.
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - budu ti oponovat, už jsem dlouho sólista a v minulé dominanci jsem byl 38, takže i tak se dá na GE1;)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Ked bude ta zlava 5% na nakup veci za U tak to zlacni aj v petovy ked si budem chciet odomknut laser a tak?
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Callisto

    Callisto User

    Ahoj všichni,
    dávejte si pozor co píšete, držte se čistě tématu vlákna :)

    Děkuji Callisto :)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    A k čemu vám ta akce vlastně je? :) Posledně první místo znamenalo strávit obsazováním minimálně 70 hodin nebo snad ještě víc. Do TOP10 to bylo asi 40 hodin. TOP1 hráč na těch bojkách i AFKoval.

    Tak neřešte firmy a klany, když tohle je akce čistě pro nolifery a minule jsem ji vzdal po prvním dni a pak sem si tam chodil už jen lovit. :) Ten čas strávený na bojkách kdyby se využil líp, tak dostanete v souhrnu větší odměnu než tu na konci akce.
     
  17. U nás na ge1 to oživí pvp, což je dobře a hráče to donutí spolupracovat..Navíc pořád jsem radši, když dají takovouhle akci, než nějakou bránu, která se nedá na našem serveru hrát kvůli lagům hrát :D
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  18. S tými odmenami by naozaj mohli trochu pohnúť, buď zvýšiť hodnoty tých vecí čo tam sú, alebo pridať nové, napríklad nové LF4, alebo double boxy na týždeň...
     
    poloboh-herkules a krtko458458458 tohle ocenili.
  19. Ta odmena - municia - ma čo znamenať ? Čo dostanem ?
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Callisto

    Callisto User

    Ahoj krtko458458458,

    veškeré dotazy ohledně odměn ap, najdeš zde: Akce Dominance 2018.

    Callisto :)
     
    poloboh-herkules a -baghira2- tohle ocenili.