Diskusia: Akcia Líhnutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 20/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Lodě pořád nejdou. :)
    Ale nechápu, proč to pořád řešíte všichni. Na jednu loď potřebujete 450 oleje a to nemá snad nikdo, kdo u toho nesedí pořád. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. josef402

    josef402 User

    tak dnes sem skončil asi s ukolama do akce protože nemam šanci složit to blbe lf 4 v montazi :mad:
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  3. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Nápodobně, vyzvedni sestavený recept z montážní linky (jedna z nových LF4). Škoda ale nesedím u toho tak často abych to stihl už nasbírat.
     
  4. 123812

    123812 User

    Suroviny na nové lf4 jsou v DO 37dní, ví vůbec BP jak dlouho trvá vyrobit 1 ? Jak asi máme vyrobit 2 lf4 během akce která netrvá 2 měsíce ? 1 měsíc → 1 lf4, pokud děláte denní a týdenní úkoly. Někdy mi přijde, že bp ani neví, za jak dlouho se vůbec dá získat, co vymysleli ...
     
    Mamina71, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. brzda102

    brzda102 User

    čawte, chcel som sa ešte spýtat že či tie nové lode budu dostupne len pocas tejto akcie alebo aj po nej
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. IsostaR**

    IsostaR** User

    Včera skončil ban těm, co získali lodě pomocí bugu... může mi někdo rozumně vysvětlit, jak je možné, že je s těmi loděmi potkávám?
     
    _mnemonic_, Badmaniak a stefan.sv tohle ocenili.
  7. josef402

    josef402 User

    tak dnes me na cz1 us sundal hammer
     
  8. Borat

    Borat User

    Tak to je zaujímavé. No skúsim sa opýtať či to tak fakt je, ale v sobotu žiadne riešenie asi nebude.
     
  9. dnes som aj ja stretol hráča, čo dostal ban minulý týždeň.....bol na tej novej lodi, takže im tie lode zatiaľ nezobrali a som zvedavý, či im ich vôbec zoberú.....
     
    _mnemonic_, Badmaniak a stefan.sv tohle ocenili.
  10. josef402

    josef402 User

    jo hammr ma Rúa André EIC mel 3 *** v hodnosti
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Borat

    Borat User

    Nastala pravdepodobne niekde chyba. Určite to v pondelok vyriešia. Netreba sa hneď rozčuľovať.
     
  12. IsostaR**

    IsostaR** User

    A co se těch dvou úkolů na vyzvednutí LF-4 týče, tak to jde, protože pokud vím, problém je především s tetrathrinem a ten jsem dostal i z obsidiánového boxu, ale bylo to 15 ks cca z 60 mikročipů :D takže pokud je někdo fakt "nemocnej", tak to může nasbírat odtud. Ale nejsem si jistej s kyhalonem, 960 ks asi bude taky problém.
     
  13. Nasbíral jsem 1000 bodů imunity, kde vyzvednu tu EE? Nějak na to nemůžu přijít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. v novom okne stlač zbierať, ak máš dosť bodov svieti na zeleno
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jsem lama, neviděl jsem to. Omluva
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    IsostaR** -neni potreba tolik sutru na ukoly -v kazdem ukolu staci vyzvednout pouze 1 novou LF4 -to dela (uz) jen 320 ks pro oba ukoly.
     
    IsostaR** tohle ocenil(a).
  17. To potěší, jen 160 na úkol.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Povie mi niekto prosím ako je možné, že sa mi po zničení I-vajec nezobrazujú I-Gygerthrall-ovia? Podľa FAQ je 50% šanca, že sa po zničení objavia, ale u mňa nie. Ďakujem za radu/odpoveď/vysvetlenie.
     
  19. musíš mať DMG ak chceš aby sa objavili
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. PanMajster

    PanMajster User

    Na forum napsali 50% šance ale nedopsali tam, že aby se ukazali tak musis dat do vajca co nejvetsi dmg...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.